Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak dostane sms o tresi podobnej do ... ''Padalec'' jest do odbioru.

Mysle ze za jakies 2/3 tygodnie

daj znaka :decayed:

Opublikowano

Będzie niezła dzida:slina: zresztą już wcześniej się ładnie prezentowała widziałem na Ostrowie :kox:

Opublikowano

...ujowe :polew::polew::polew::polew:

:slina::slina::slina:

Opublikowano
Motor odpalony :banan: Coś tam delikatnie stuka w nim ale Nosb mówi ze jak sie rozgrzeje i pochodzi troche to stuki powinny zniknąć(odpalony bez chlodnicy)

Moze napinacze w glowicach od dlugiego stania... zlecial caly olej z nich i tyle. U mnie tez kiedys po paru dniach postoju lekko zaczal stukac na zimnym, ale tylko raz cos takiego sie zdarzylo.

Opublikowano
  • Autor
Dla nie wtajemniczonych tak ma to wygladac...Originale Audi A4 B7/B6 DTM Schweller! NEU! : Biete

Gdzie dorwałeś takie progi :slina: ja na nie poluję od pół roku :thumbdown: i nie mogę znaleźć :confused4:

Mógłbym załatwić jeszcze jeden komplet za 800 zl +dobra flacha dlamnie za zalatwienie. Oczywiscie nowe z niemieckiego ASO

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Motor odpalony :banan: Coś tam delikatnie stuka w nim ale Nosb mówi ze jak sie rozgrzeje i pochodzi troche to stuki powinny zniknąć(odpalony bez chlodnicy)

Moze napinacze w glowicach od dlugiego stania... zlecial caly olej z nich i tyle. U mnie tez kiedys po paru dniach postoju lekko zaczal stukac na zimnym, ale tylko raz cos takiego sie zdarzylo.

Tez tak mysle i obysmy mieli racje.

Opublikowano

:hi:

9bbe282ef05c8574a.jpg~original

nie miałem foty koła pod odpowiednim kątem, dlatego tył wygląda jakby miał 13J, ale jakiś tam pogląd masz:wink:

Opublikowano
  • Autor

Michal:hi:, gdyby w zeczywistosci tak wygladalo bylo by super, faktycznie wyglada na duzo wiecej niz 9.5 ":wink: . Pomysl na felgi 2014 . Binno na sprzedarz.

Opublikowano
:hi:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/9bbe282ef05c8574a.jpg~original

nie miałem foty koła pod odpowiednim kątem, dlatego tył wygląda jakby miał 13J, ale jakiś tam pogląd masz:wink:

Koksiaste te fele :kox: , mają jakąś nazwę

Opublikowano

To akurat są podjebki ROTY IK-R, nazywają się Japan Racing JR3:wink:

Na allegrze do wyboru, do koloru.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Mega furka ... :thumbup:

Opublikowano
Dla nie wtajemniczonych tak ma to wygladac...Originale Audi A4 B7/B6 DTM Schweller! NEU! : Biete

Gdzie dorwałeś takie progi :slina: ja na nie poluję od pół roku :thumbdown: i nie mogę znaleźć :confused4:

Mógłbym załatwić jeszcze jeden komplet za 800 zl +dobra flacha dlamnie za zalatwienie. Oczywiscie nowe z niemieckiego ASO[color="Silver"

PW :decayed:

Opublikowano

Mega te kółka.... @_@ to 19"" ??

Opublikowano
  • Autor

taj 19" na przodzie ma byc 8.5 " na tyle 9.5. Oby to weszlo

Opublikowano

No jak będzie tak jak na fotce to:slina::slina::slina::slina: zostawisz je srebrne czy będziesz na biało malował ?

Opublikowano
  • Autor

Zostana srebrne. W b5 mialem kiedys biale rs6 i pomimo tego ze bardzo latwo sie je czysci to bardzo szybko widac nalot z klockow co jest wku....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ogien bedzie na tych felgach binno zostaw se do b5 :P

Opublikowano

Pieknaaaaa robi robote!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.