Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.


hiszpan123

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dostane sms o tresi podobnej do ... ''Padalec'' jest do odbioru.

Mysle ze za jakies 2/3 tygodnie

daj znaka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie niezła dzida:slina: zresztą już wcześniej się ładnie prezentowała widziałem na Ostrowie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nie wtajemniczonych tak ma to wygladac...Originale Audi A4 B7/B6 DTM Schweller! NEU! : Biete

Gdzie dorwałeś takie progi :slina: ja na nie poluję od pół roku :thumbdown: i nie mogę znaleźć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor odpalony :banan: Coś tam delikatnie stuka w nim ale Nosb mówi ze jak sie rozgrzeje i pochodzi troche to stuki powinny zniknąć(odpalony bez chlodnicy)

Moze napinacze w glowicach od dlugiego stania... zlecial caly olej z nich i tyle. U mnie tez kiedys po paru dniach postoju lekko zaczal stukac na zimnym, ale tylko raz cos takiego sie zdarzylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nie wtajemniczonych tak ma to wygladac...Originale Audi A4 B7/B6 DTM Schweller! NEU! : Biete

Gdzie dorwałeś takie progi :slina: ja na nie poluję od pół roku :thumbdown: i nie mogę znaleźć :confused4:

Mógłbym załatwić jeszcze jeden komplet za 800 zl +dobra flacha dlamnie za zalatwienie. Oczywiscie nowe z niemieckiego ASO

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Motor odpalony :banan: Coś tam delikatnie stuka w nim ale Nosb mówi ze jak sie rozgrzeje i pochodzi troche to stuki powinny zniknąć(odpalony bez chlodnicy)

Moze napinacze w glowicach od dlugiego stania... zlecial caly olej z nich i tyle. U mnie tez kiedys po paru dniach postoju lekko zaczal stukac na zimnym, ale tylko raz cos takiego sie zdarzylo.

Tez tak mysle i obysmy mieli racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

9bbe282ef05c8574a.jpg~original

nie miałem foty koła pod odpowiednim kątem, dlatego tył wygląda jakby miał 13J, ale jakiś tam pogląd masz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal:hi:, gdyby w zeczywistosci tak wygladalo bylo by super, faktycznie wyglada na duzo wiecej niz 9.5 ":wink: . Pomysl na felgi 2014 . Binno na sprzedarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/9bbe282ef05c8574a.jpg~original

nie miałem foty koła pod odpowiednim kątem, dlatego tył wygląda jakby miał 13J, ale jakiś tam pogląd masz:wink:

Koksiaste te fele :kox: , mają jakąś nazwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nie wtajemniczonych tak ma to wygladac...Originale Audi A4 B7/B6 DTM Schweller! NEU! : Biete

Gdzie dorwałeś takie progi :slina: ja na nie poluję od pół roku :thumbdown: i nie mogę znaleźć :confused4:

Mógłbym załatwić jeszcze jeden komplet za 800 zl +dobra flacha dlamnie za zalatwienie. Oczywiscie nowe z niemieckiego ASO[color="Silver"

PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak będzie tak jak na fotce to:slina::slina::slina::slina: zostawisz je srebrne czy będziesz na biało malował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostana srebrne. W b5 mialem kiedys biale rs6 i pomimo tego ze bardzo latwo sie je czysci to bardzo szybko widac nalot z klockow co jest wku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...