Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na VT Wygląda Dobrze. :decayed::wink: Zamówione już? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Narazie sie wstrzymuje bo swoich nie sprzedalem , Swir w b5 max 18"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dokonało się :slina: słyszałem dzisiaj Twoje autko, weź mam tylko jedną prośbę, nie wpuszczaj mnie do środka bo jak się tym sprzętem przejade to moje 150 hp wepchne do stawu :grin:

Opublikowano

Dzieje sie:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Graty na swoim miejscu .

*Zderzak przód s4

*wlepy przód tył

*Korek oleju r8

*obudowa + filtr powietrza ITG

*silnik na swoim miejscu

Jakies tam foty

SAM_1988.jpg

SAM_1991.jpg

SAM_1994.jpg

SAM_2002.jpg

SAM_2003.jpg

Opublikowano

no serce wymiata :slina:

Opublikowano
Graty na swoim miejscu .

*Zderzak przód s4

*wlepy przód tył

*Korek oleju r8

*obudowa + filtr powietrza ITG

*silnik na swoim miejscu

Jakies tam foty

http://s27.postimg.org/6zbsylczj/SAM_1988.jpg

http://s24.postimg.org/figx1w0oh/SAM_1991.jpg

http://s12.postimg.org/v0xgd9tg9/SAM_1994.jpg

http://s29.postimg.org/fj83md443/SAM_2002.jpg

http://s17.postimg.org/kgmu1rmrv/SAM_2003.jpg

Nawet na stalowych ładnie wyglada xD kozak audi

Opublikowano

Super hiszpan dales rade wygląda kozacko:D

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Hiszpan Panie będzie ogień :slina: fajne masz czarne alu:shock3::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Możliwe ze i ogień będzie nie dlugo od poczatku do konca kwas 2.5"

Opublikowano

bez tlumikow?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tylko koncowe przelotowe . Chyba ze wezme ten wydech od Ciebie

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 20:15 ----------

Pewnego dnia auto przestało jechać dziś zlokalizowałem przyczyne

Zdj_cie_0181.jpg

Wpadł nowy n75, stary wywalał błąd

IMG_20140308_180523.jpg

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 20:40 ----------

Carny sufit ale s-line wyszlo całkiem całkiem

IMG_20140302_132127.jpg

IMG_20140228_160831.jpg

IMG_20140301_080519.jpg

Menatka fis

IMG_20140225_181757.jpg

Zóltki zmieniły kolorNa tyle skończyła się już regulacja na dniach wywale nakrętke od regulacji i zejdzie jeszcze 5mm

SAM_2090.jpg

Tak na marginesie zamienia przedni zderzak s4 na s-line

SAM_2082.jpg

IMG_20140302_132134.jpg

Opublikowano

Czemu zmieniasz na s-line?? zderzak S4 bardziej pasuje do tego co pod machą masz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jednak s-lina bardziej do mnie przemawia.

Opublikowano

S4 jest słaby na przedzie :kox: za to cała morda czarna będzie,pienknie.

Opublikowano

dobrze widzę, że sam malowałeś sufit na czarno??

Opublikowano
  • Autor

Ano dobrze dobrze, nie jest to ori ale kosztuje 1/3 ceny ori s-lina . Mysle ze nie jeden by sie dal nabrac ze to ori s-line:wink:

Opublikowano

Widziałem kiedyś jak znajomi w golfie 3 jakimś takim ładnym materiałem zrobili sufit. Wyglądało to kapitalnie. Jak by co mogę zapytać gdzie kupili ten materiał.

Opublikowano
Ano dobrze dobrze, nie jest to ori ale kosztuje 1/3 ceny ori s-lina . Mysle ze nie jeden by sie dal nabrac ze to ori s-line:wink:

a na zdjęciach wygląda jak ori, ja tak malowałem swoje lusterko fotochrom zanim nie kupiłem z kompasem :wink: też nie było widać różnicy porównując z oryginałem.

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

Ostatnimi czasy w domu jestem srednio 5 dni w miesiącu, ale autem ujezdrzam na codzień .Teraz pewnie się to troche zmieni (dupowoz a4 b5 w dieslu):wink:

---------- Post dopisany 22-01-2014 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 19:17 ----------

PROGI DTM

http://images65.fotosik.pl/581/af32063aa2fbd771m.jpg

http://images65.fotosik.pl/581/d09414f5fb24b746m.jpg

http://images63.fotosik.pl/580/c3e5c613aa3618a2m.jpg

DTM ma Hiszpan mam i ja :banan: paczusia z progami od Dawida doszła. Dziękuję Ci bardzo :hi: dawno nie widziałem tak uczciwej i solidnej osoby :thumbup1: jestem cały happy i jeszcze raz wielkie dzięki :drinks::drunk::friends::cheesy::giveheart:

Opublikowano

Dobra fura :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.