Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Moja wstaje dosyć dobrze ale mimo to nie jest jak na AWX po programie.

rozwiń swoją myśl :whistling:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

ale po to wymieniamy turbo z AWX na BRD żeby więcej dmuchało tak ? i więcej koni można z BRD wykrzesać niż z AWX przecież

zgadza sie ale nie samymi konikami jedziesz , chodzi o zakres mocy w pewnych obrotach:wink:

No oczywiście. Ale mnie tu nie straszcie bo to już drugie BRD w tym samochodzie w ciągu tygodnia :facepalm: i 300zł za montaż psu w d*pę.

Opublikowano

A co się stało?

ps. BRD gorzej się spisuje od AWX?

Dobrze, że mam AWX :)

Opublikowano
  • Autor

pierwsza brała ~0,2L oleju na 100km. Drugą mam od wczoraj, ale silnik zalany nowym olejem bo już czas na wymianę był. Niby jest ok. Chodzi dobrze, ciut słabiej jak AWX lub tak samo. Zobaczymy czy uda się 400Nm wykrzesać z tego setupu

Opublikowano

Mogłeś brać GTB1756 :wink:

Opublikowano
  • Autor

tak, ale to już większa rzeźba przy wkładaniu raczej

Opublikowano

A tam gadacie ze pozno wstaje brd. 1800obr 325nm, 2000obr 365nm i tu kawalek mojego loga:

3.14 1449 1978.8 1684.8 21.9

3.48 1554 2070.6 1860.3 33.5

3.83 1659 2162.4 2094.3 43.0

4.19 1785 2274.6 2398.5 59.8

4.55 1974 2437.8 2691.0 60.2

4.89 2121 2529.6 2655.9 64.9

5.25 2310 2601.0 2691.0 66.9

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jak będzie u mnie... znając moje szczęście :facepalm:

Opublikowano

tomek będzie dobrze.

Opublikowano

Aby miał czym podlać to brd ruszy:)

Opublikowano
  • Autor

Allroad :polew:

stare czasy :naughty:

fZCNSpN.jpg

Opublikowano

Kiedy na soft jedziesz?

Opublikowano
  • Autor

grupowy czips z forum vwgolfa zaczyna się od poniedziałku, czyli jakoś w następnym tygodniu

Opublikowano

No ale gdzie bedziesz robil tego softa? do ECU??

Opublikowano
  • Autor

Tak, ecu. Nie ma chyba nic rozsadniejszego?

Opublikowano

Jestem zdania że jest wiele więcej rozsądnych rozwiązań ale jak jesteś umówiony to :wink:

Opublikowano
  • Autor

Do rogala mam ponad 300km, spanky nie odpisuje, wstr w Poz na miejscu ale nie mają takiej renomy jak ECU. Jestem zapisany ale jest jeszcze lista rezerwowa, ktoś może wejść na moje miejsce więc słucham propozycji :)

Opublikowano

Pisz do Juby_P i właśnie do Spankiego:wink:

Opublikowano

Spanky wraca z wycieczki wiec bedzie w weekend

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

PUMA doszedl juz walek bo sie nie chwalisz??

Opublikowano
Allroad :polew:

stare czasy :naughty:

http://i.imgur.com/fZCNSpN.jpg

No co fajna koza :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

O nie Andrzej w moim temacie :D tero się zacznie :polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.