Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to taki patent żeby obsługiwać tuner TV/USB za pomocą guzików w RNSe, a nie za pomocą pilota :)

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 18:49 ----------

nowy modzik

1TUsNeG.jpg

Opublikowano

ooo super wygląda :D

Opublikowano
to taki patent żeby obsługiwać tuner TV/USB za pomocą guzików w RNSe, a nie za pomocą pilota :)

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 18:49 ----------

nowy modzik

http://i.imgur.com/1TUsNeG.jpg

Czyli działa :wink:

Opublikowano
to taki patent żeby obsługiwać tuner TV/USB za pomocą guzików w RNSe, a nie za pomocą pilota :)

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 18:49 ----------

nowy modzik

http://i.imgur.com/1TUsNeG.jpg

robi robotę :decayed:

Opublikowano
to taki patent żeby obsługiwać tuner TV/USB za pomocą guzików w RNSe, a nie za pomocą pilota :)

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 18:49 ----------

nowy modzik

http://i.imgur.com/1TUsNeG.jpg

a jak z odbiorem w czasie jazdy?

ja w radiu mam wbudowany tuner dvb-t i jak stoje to jest w miare ale w czasie jazdy to nie ma szns na ogladanie:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
to taki patent żeby obsługiwać tuner TV/USB za pomocą guzików w RNSe, a nie za pomocą pilota :)

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 18:49 ----------

nowy modzik

http://i.imgur.com/1TUsNeG.jpg

Czyli działa :wink:

no k**wa lekko.

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

to taki patent żeby obsługiwać tuner TV/USB za pomocą guzików w RNSe, a nie za pomocą pilota :)

---------- Post dopisany 21-06-2013 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 18:49 ----------

nowy modzik

http://i.imgur.com/1TUsNeG.jpg

a jak z odbiorem w czasie jazdy?

ja w radiu mam wbudowany tuner dvb-t i jak stoje to jest w miare ale w czasie jazdy to nie ma szns na ogladanie:kwasny:

nie skupiałem się na odbiór TV w czasie jazdy. Bardziej chodziło mi o filmy i teledyski na USB

Opublikowano

nie skupiałem się na odbiór TV w czasie jazdy. Bardziej chodziło mi o filmy i teledyski na USB

A mi wspominałeś coś o starym dobrym niemieckim porno... :grin:

Opublikowano

Cel osiągniety widzę, gratuluję :decayed:

Muszę też mieć :slina:

Opublikowano
  • Autor

nie skupiałem się na odbiór TV w czasie jazdy. Bardziej chodziło mi o filmy i teledyski na USB

A mi wspominałeś coś o starym dobrym niemieckim porno... :grin:

No tak długo Cię nie widziałem że muszę się ratować nagraniami z Twoim udziałem :polew:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Poratuje ktoś instrukcją TV-FREE?

Opublikowano

Poratuje ktoś instrukcją TV-FREE?

Jak przyjadę to Ci zrobię...

Opublikowano

A już można robić TV-Free dla leda?

Opublikowano
  • Autor

Poratuje ktoś instrukcją TV-FREE?

Jak przyjadę to Ci zrobię...

domin mi napisał instrukcje ale się boje że zj**ie

Opublikowano

Poratuje ktoś instrukcją TV-FREE?

Jak przyjadę to Ci zrobię...

domin mi napisał instrukcje ale się boje że zj**ie

A soft skąd masz?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

domin mi podesłał jakis

---------- Post dopisany 09-07-2013 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2013 at 13:03 ----------

Tkanina Obiciowa Alkantara Zamsz Tkaniny Obiciowe (3376093178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jaki kolor byście brali na dekory, popielnik i ramke biegów ?

---------- Post dopisany 13-07-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 00:12 ----------

Nikt nic nie doradzi ?

Opublikowano

Zależy co masz w aucie może dopasujesz jakiś kolorek do detali w samochodzie może trzeba spojrzeć na zewnątrz auta i do tego dopasować wiadomo że każdy ma swoje gusta więc musisz sam wybrać:wink:

Opublikowano
  • Autor

czerwona nić kiera no i czerwone podświetlanie guzików standart

Opublikowano

Czerwień ogólnie nawet fajnie wygląda ja się nie odważyłem do siebie wrzucić ale jak Ci się podoba to luzik:decayed:

Opublikowano
  • Autor

właśnie mam podobne obiekcje jak Ty. Myślałem nad wiśnią, nie taki k**ewsko czerwony ale coś a'la właśnie wiśnia/czereśnia

Opublikowano

No nie wiem może coś z brązu:whistling: generalnie ciężko coś wybrać bo w sumie nie ma za bardzo do czego dopasować jak by były jakieś przeszycia boczków albo siedzeń to może:wink:

Opublikowano

Slo skoro masz ciemny środek to może coś w beżu bądź ecru ? aby nie krzyczało i nie zlało się z reszta :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.