Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Poprostu niech każdy głosuje na auto które się podoba sorki za OT:wink:

można głosować na 4 auta :wink:

:thumbup1:

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 19:33 ----------

może mi ktoś podpowiedzieć jak wywalić ankietę z wątku ?

Pisz do Hugo ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to ręcznie nie można ? :D

---------- Post dopisany 08-05-2013 at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 01:01 ----------

kilka nowych fotek

8Q9JfBM.jpg

h9Z7UQd.jpg

bTpuBTA.jpg

oN2HwCc.jpg

PZG6BBk.jpg

GWEMQH7.jpg

Jl8nCtM.jpg

KONfQ0b.jpg

Opublikowano

Pozmieniało się troszkę :decayed: Bardzo fajnie,a lampy świecą jak na stadionie :wink:

Opublikowano

Jest skubany fajny :slina::slina: jeszcze wyrezaj podświetlany kubek -wizytownik ,grzanie dupek i będzie baja :kox::slina: tylko jedno pytanie :whistling: B6 nie miały podświetlonych tych pokręteł nawiewu : Eusathink:

Opublikowano
Jest skubany fajny :slina::slina: jeszcze wyrezaj podświetlany kubek -wizytownik ,grzanie dupek i będzie baja :kox::slina: tylko jedno pytanie :whistling: B6 nie miały podświetlonych tych pokręteł nawiewu : Eusathink:

Miały Andrzeju miały - taka bida widzisz w tym aucie :whistling::decayed:

Opublikowano
Jest skubany fajny :slina::slina: jeszcze wyrezaj podświetlany kubek -wizytownik ,grzanie dupek i będzie baja :kox::slina: tylko jedno pytanie :whistling: B6 nie miały podświetlonych tych pokręteł nawiewu : Eusathink:

Miały Andrzeju miały - taka bida widzisz w tym aucie :whistling::decayed:

Nie no coś się dzieje :decayed: widzie że tomek idzie w twoje ślady :decayed: coś tak czuje komandoś że slo robi brata blizniaka twojej fury :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jest skubany fajny :slina::slina: jeszcze wyrezaj podświetlany kubek -wizytownik ,grzanie dupek i będzie baja :kox::slina: tylko jedno pytanie :whistling: B6 nie miały podświetlonych tych pokręteł nawiewu : Eusathink:

grzane d*py są, ale nie podłączone. Muszę z Bart-Sem porezać wiązkę pod podłogą do grzania i bajerów. Ale to już do kubłów z alcantarką będzie ;) Podświetlane graty będą na pewno już niedługo :)

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Jest skubany fajny :slina::slina: jeszcze wyrezaj podświetlany kubek -wizytownik ,grzanie dupek i będzie baja :kox::slina: tylko jedno pytanie :whistling: B6 nie miały podświetlonych tych pokręteł nawiewu : Eusathink:

Miały Andrzeju miały - taka bida widzisz w tym aucie :whistling::decayed:

widzie że tomek idzie w twoje ślady :decayed: coś tak czuje komandoś że slo robi brata blizniaka twojej fury :decayed::decayed:

Kurde tak nie miało być, ale tak wyszło jakoś :whistling: także sorry Bart-s :D

Ale jeszcze długa droga przedemną

Opublikowano
Jest skubany fajny :slina::slina: jeszcze wyrezaj podświetlany kubek -wizytownik ,grzanie dupek i będzie baja :kox::slina: tylko jedno pytanie :whistling: B6 nie miały podświetlonych tych pokręteł nawiewu : Eusathink:

grzane d*py są, ale nie podłączone. Muszę z Bart-Sem porezać wiązkę pod podłogą do grzania i bajerów. Ale to już do kubłów z alcantarką będzie ;) Podświetlane graty będą na pewno już niedługo :)

---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Jest skubany fajny :slina::slina: jeszcze wyrezaj podświetlany kubek -wizytownik ,grzanie dupek i będzie baja :kox::slina: tylko jedno pytanie :whistling: B6 nie miały podświetlonych tych pokręteł nawiewu : Eusathink:

Miały Andrzeju miały - taka bida widzisz w tym aucie :whistling::decayed:

widzie że tomek idzie w twoje ślady :decayed: coś tak czuje komandoś że slo robi brata blizniaka twojej fury :decayed::decayed:

Kurde tak nie miało być, ale tak wyszło jakoś :whistling: także sorry Bart-s :D

Ale jeszcze długa droga przedemną

No to działaj tomek :wink: tylko nie wiem czy nie było by lepiej upić komandosa i podrzucić mu do podpisu umowa kupna sprzedaży jego autka :wink: pewnie by taniej wyszło niż gonić go w rezaniu : Eusathink::wink::decayed:

Opublikowano

slo co w końcu w halogenach siedzi ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
slo co w końcu w halogenach siedzi ? :decayed:

testowałem testowałem aż w końcu ładnie zaświeciło takie coś:

Żarówki H11 55W SUPER WHITE - WYSYŁKA W CENIE (3223211813) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:)

Opublikowano
slo co w końcu w halogenach siedzi ? :decayed:

testowałem testowałem aż w końcu ładnie zaświeciło takie coś:

Żarówki H11 55W SUPER WHITE - WYSYŁKA W CENIE (3223211813) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:)

a świeci bardziej na biało czy jak ?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

świeci dużo mocniej niż led i bardziej na biało. LED walił ciut na niebiesko

Opublikowano

bo obecnie mam obklejone reflektory folią żółtą i nie ma tragedii, jest tak inaczej :decayed: ale coś bym zmienił, masz jakieś foto jak to świeci ?

Opublikowano
  • Autor

ledy:

TNq36.jpg

zarowki:

boqtChu.jpg

Opublikowano

to są żarówki ? :shock3: rewelacja, sam sobie takie kupię :kox:

Opublikowano
  • Autor

walą jak cholera. do CLH idealne. Podczas jazdy mogą oślepiać :D

Opublikowano

no właśnie chciałbym do CLH. Patrząc na nie nie powiedział bym że tak ładnie świecą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ano widzisz :) plus oczywiście nowe halogeny, bo stare miałem zżarte już

Opublikowano

też sobie myślę żeby nowe kupić bo te moje to katastrofa :facepalm: gdzie kupowałeś nówki i ile kosztowały ? ASO?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.