Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
O nie Andrzej w moim temacie :D tero się zacznie :polew::polew:

Tomi już się bój :grin::grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o wirusa, to w środę będzie wszystko wiadomo :)

W międzyczasie wpadły ori bixy :kox:

Teraz do Grzesia na delikatne podrezanie i będzie malina

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 20:31 ----------

Btw a chyba nie pokazywałem poprzedniej roboty Grześka ? :whistling:

RAMoyXh.jpg

CJfLWeO.jpg

CcuR4z0.jpg

Ale jadą już bixy :naughty:

Opublikowano

yo :P zrobiłem dziś przymiarkę tych żarówek co wcześniej o nich wspominaliśmy i powiem Wam że się zawiodłem... Najpierw włożyłem w soczewkę i porównanie robiłem z hidem 4300K co do barwy to w soczewce wygladało to jakby świeciła normalnie na żółto i wg mnie o połowę słabiej niż hid także hid powrócił na swoje miejsce bo raz że mocniej świeci a dwa barwa jest lepsza :) następnie owa żarówka poszła w światła drogowe... Tutaj też się zawiodłem. Wcześniej miałem jakieś philipsy co prawda świeciły na żółto ale podczas jazdy o wiele lepsza widoczność! I jeszcze chciałem dodać że grzeją sie cholernie... Zaobserwowałem że jakiś dymek po 5 minutach świecenia mi się unosił w kloszu :| Także nie polecam w lampy wkładać tych żarówek :/

Opublikowano
  • Autor

lipa, zwracaj. Podaj jeszcze raz linka do tego szitu ?

Opublikowano

zwracać nie będę niech sobie leżą na półce hehe

link Żarówki H7 55W SUPER WHITE - WYSYŁKA W CENIE (3036134622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jak na moje to ta bańka w rzeczywistości jest bardziej niebieska niż na foto a wiadomo jak to wygląda później w światłach drogowych... poświata taka niebieska :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
zwracać nie będę niech sobie leżą na półce hehe

link Żarówki H7 55W SUPER WHITE - WYSYŁKA W CENIE (3036134622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jak na moje to ta bańka w rzeczywistości jest bardziej niebieska niż na foto a wiadomo jak to wygląda później w światłach drogowych... poświata taka niebieska :/

ok, wiadomo czego nie kupować :)

U mnie w międzyczasie wleciały bixy. :naughty:

Fotek nie ma bo audi cała w soli i śniegu :thumbdown:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

:naughty:

IMG_3731.jpg

IMG_3730.jpg

Opublikowano

i co tam z softem???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

góra silnika nowa, czekam na nowe turbo i jadę do ECU na montaż i strojenie. Mam nadzieje, że teraz będzie wszystko ok.

---------- Post dopisany 26-03-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2013 at 21:54 ----------

nowe fotki

TSpXFzl.jpg

AxHIaBk.jpg

Opublikowano

Ładny czarnuch:wink:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Ładnie się prezenci :decayed: już to chyba Ci gdzieś napisałem :eusathink:

:grin:

Czyli na spocik zabierasz foto sprzęt i sesja :wink:

Opublikowano
  • Autor

no muszę teraz brać :) a kiedy jest ? zrzuta po 5zł i będę co niedzielę :polew::polew::polew:

Opublikowano
no muszę teraz brać :) a kiedy jest ? zrzuta po 5zł i będę co niedzielę :polew::polew::polew:

Jak dla mnie to możemy poniedziałek wielkanocny :decayed:

Musimy wpisać tam gdzie trzeba :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Poniedziałek jestem u rodzinki niestety

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 23:14 ----------

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/marzec-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-270607/

głosujemy ! :)

Opublikowano

Na mnie!!!:decayed:

Opublikowano
Na mnie!!!:decayed:
Ty uważaj bo zaraz Ci Bieniek napisze tak jak mi że żebrasz o głosy:grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

sry:wink:

NA WLADIEGO!!!!

Opublikowano

Poprostu niech każdy głosuje na auto które się podoba sorki za OT:wink:

Opublikowano
Poprostu niech każdy głosuje na auto które się podoba sorki za OT:wink:

można głosować na 4 auta :wink:

Opublikowano
  • Autor
Poprostu niech każdy głosuje na auto które się podoba sorki za OT:wink:

można głosować na 4 auta :wink:

:thumbup1:

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 19:33 ----------

może mi ktoś podpowiedzieć jak wywalić ankietę z wątku ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.