Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre foty ! a co to za nowe/nowy mod ?

Opublikowano
  • Autor

poziomowanie bixów za pomocą panelu poziomowania/CLH ze środka oraz tuner TV/USB do RNS-E

Opublikowano

Poka ten tuner:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie fajna sprawa zamiast ori.

Potrzebne są:

- Magiczna skrzyneczka unlocker/sterowanie RNS-E od kolegi sgx:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sterowanie-unlocker-dvbt-rns-e-275374/

- Kabel SCART EURO -> RNSE

- Tuner WIWA HD50

- Zasilacz samochodowy do tunera

Plus VIMhack do RNSa

Opublikowano

masz antene do tego tunera?

Opublikowano
  • Autor

Nie, priorytetem jest na razie USB. Nad anteną będę myśleć. U mnie w mieście jest bardzo dobry zasięg z 3 nadajników więc będę kombinować

Opublikowano

Super mod z tym tunerem, daj znać jak będzie wszystko śmigać to skseruje:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie wleci jeszcze kamerka cofania. Ogarniam to powoli i jak funduszy starczy to :naughty:

Opublikowano

No to będe Ci kibicował :decayed:

Kamerka cofania też by się przydała żeby już przykrości z porysowanym zderzakiem nie było :wink:

Opublikowano
  • Autor

Cenowo nawet ok, gorzej z przyłączeniem ale myślę że Bart-S pomoże. Najgorzej poprowadzić wiązke z bagażnika do RNSe

Opublikowano

prowadzenie wiązki to 2h pracy, nic trudnego

Opublikowano

Grubsze mody widze, koniecznie muszę obadać przy okazji jak będziesz miał już zrobione :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w poniedziałek będę miał cały sprzęt to zacznę rezanie. Zostawię jeszcze kable na kamerę cofania bo to mniej niż 100zł kosztuje a bajer fajny

---------- Post dopisany 10-06-2013 at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 21:05 ----------

w koncu jest co rezac ;]

yzwfPPT.jpg

Opublikowano
w poniedziałek będę miał cały sprzęt to zacznę rezanie. Zostawię jeszcze kable na kamerę cofania bo to mniej niż 100zł kosztuje a bajer fajny

---------- Post dopisany 10-06-2013 at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 21:05 ----------

w koncu jest co rezac ;]

http://i.imgur.com/yzwfPPT.jpg

O kilka dni za późno :wink:

Opublikowano

I jak, wyrezałeś manuala w bixach? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
I jak, wyrezałeś manuala w bixach? :decayed:

Czekam na silniczki od zwykłych lamp z naszych a4 :)

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

a w międzyczasie przyjechał podświetlany zestawik od biggmana :)

LO7N0SO.jpg

Opublikowano
:good::wink:
Opublikowano
I jak, wyrezałeś manuala w bixach? :decayed:

Czekam na silniczki od zwykłych lamp z naszych a4 :)

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

a w międzyczasie przyjechał podświetlany zestawik od biggmana :)

http://i.imgur.com/LO7N0SO.jpg

Przecież pisałeś, że z paszteta b6 pasują P&p?

Opublikowano
  • Autor

p&P pasują środki. Trzeba przełożyć bebechy z tamtej do pasztetowego fałweja b6

Opublikowano

Co to za modul w srodku??? Jakis rezany chyba :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.