Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

te lampy sa nadal w v10 jako full led w v8 to byla opcja od 2008r skur*** zeby za kazdy bajer doic no ale takie jest audi niestety

no ale te kubelki mi sie jakos nie bardzo widza sa jeszcze schallensitze o wiele fajniejsze i maja poduchy tylko cena 4k€ powala

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

wystepuje w pornosach :decayed::wink:

w Jakiej branży robisz ?? :kox:
Opublikowano

mozesz pokazac o ktorych mowisz ?

bo ja myslalem ze byly 2 rodzaje stolkow w r8 ... te co ty masz oraz te ktore ja pokazalem

w Jakiej branży robisz ?? :kox:

wystepuje w pornosach :decayed::wink:

:kox:

niby OK robota ... ale z tego co wiem to mieszkasz w niemczech wiec jesli walisz niemki to Ci nie zazdroszcze :D

Opublikowano

W takiej gdzie nie płacą podatków :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szukam wlasnie ale nie widze na necie trzeba szukac w uzywkach v10 byly montowane jako opcja boki maja z carbonow i caly tyl z jednego elementu tez carbon

Opublikowano
szukam wlasnie ale nie widze na necie trzeba szukac w uzywkach v10 byly montowane jako opcja boki maja z carbonow i caly tyl z jednego elementu tez carbon

no to to sa te ktore ja pokazalem tylko ze maja obudowe carbonowa :)

chyba ze ewentualnie chodzi ci o fotele ktore byly w r8 gt ?

R8GTSpyder_12-L.jpg

Opublikowano
  • Autor
mozesz pokazac o ktorych mowisz ?

bo ja myslalem ze byly 2 rodzaje stolkow w r8 ... te co ty masz oraz te ktore ja pokazalem

w Jakiej branży robisz ?? :kox:

wystepuje w pornosach :decayed::wink:

:kox:

niby OK robota ... ale z tego co wiem to mieszkasz w niemczech wiec jesli walisz niemki to Ci nie zazdroszcze :D

oj kolego zdziwilbys sie sa bardzo ladne niektore naprawde

z tym porno to zart niech sie mlodzi niezonaci nie rozkrecaja :wink::grin::grin::grin::decayed:

pracuje w konstrukcji a ze skonczylem 2 kierunki studoiw to mam troche mozliwosci za ktore sie placi zagranica nie tak jak w pl

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

o wlasnie te ale jest jeszcze wersja z poduchami maja takie smieszne baloniki po bokach

baaardzo zadkie widzialem w necie 2 sztuki r8 co takie mialy

Opublikowano

Brysio koniecznie jak je znajdziesz to wklej bo jestem bardzo ciekaw ...

Opublikowano

Marzenie... W DE jak byłem mogłem tylko pooglądać zewnątrz w salonie. Nie muszę tym jeździć, chciałbym chociaż pomacać i posiedzieć w środku :slina: Nową TT jeździłem, a tam to taka 1/100 R8, a banana miałem na twarzy i jak dziecko się cieszyłem jak depnąłem na autobanie...

Opublikowano

Oby tak dalej , za***iste :audi::slina::slina:

Opublikowano
Marzenie... W DE jak byłem mogłem tylko pooglądać zewnątrz w salonie. Nie muszę tym jeździć, chciałbym chociaż pomacać i posiedzieć w środku :slina: Nową TT jeździłem, a tam to taka 1/100 R8, a banana miałem na twarzy i jak dziecko się cieszyłem jak depnąłem na autobanie...

Ja gacie przez głowę ściągam na sam widok R8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Brysio koniecznie jak je znajdziesz to wklej bo jestem bardzo ciekaw ...

jak znajde dam znac ale mowie widzalem w necie 2 takie sztuki jak przegladalem dziesiatki r8

jak kupie po pieniadzach full ledy to dorezam ja mam tylko xenony ale coz slaby silnik to i lampy slabe w v10 sa w serii

pytanie czy modul sfakanego komfortu to ogarnie :co: by ich jasny sk** z tymi modulami trafil wymsylaja ze sie czlek musi nagimanstykowac

panowie szukam wiazki do a3 i 4 czujnikow srebrnych ori malowanych 4h0 919 275A jak by ktos mial po dobrych pieniadzach wyslijcie priwa moze sie dogadamy

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Marzenie... W DE jak byłem mogłem tylko pooglądać zewnątrz w salonie. Nie muszę tym jeździć, chciałbym chociaż pomacać i posiedzieć w środku :slina: Nową TT jeździłem, a tam to taka 1/100 R8, a banana miałem na twarzy i jak dziecko się cieszyłem jak depnąłem na autobanie...

za daleko mieszkasz bo bym Cie przewiozl choc pewnie bys stwierdzil ze nie jedzie :decayed:

Opublikowano

W jakim mieście w DE jesteś? Jak coś w okolicach koloni to da rade :) Jakbym tam siedział to pewnie bym się odezwać z wrażenia niemógł :grin:

Opublikowano
  • Autor

u dolu jestem w stolicy Baden Württemberg

moj brat jak ze mna jezdzi to smieje sie jeszcze 2 godziny po takim przelocie :) a banana ma caly czas podczas jazdy ale sam jechac sie boi :)

Opublikowano
u dolu jestem w stalicy Baden Württemberg

Stuttgart :wink:

Opublikowano

To daleko, jakieś 500km od miejsca gdzie ja często przebywam. A szkoda :decayed:. Najwyżej znowu pożyczę TT na jazdę próbną :grin:

Pozatym. Ja mam 1.6 i 100km i ty mi mówisz, że V8 nie jedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor
:) google robi robote :) ale nie wazne aby wsztyko umiec wazne aby wiedziec jak sie potrzebnych rzeczy dowiedziec :wink:
Opublikowano
:) google robi robote :) ale nie wazne aby wsztyko umiec wazne aby wiedziec jak sie potrzebnych rzeczy dowiedziec :wink:

Chodzi o stolicę ? Google nie jest do tego potrzebny :wink:

Poza tym na zdjęciach są rejestracje z "S". Chociaż srebrne A4 B7 ze zdjęć z Z4 ma tablice z Munchen :decayed:

Gdzie kupiłeś R8 ? W okolicach S. ?

Opublikowano
  • Autor

nie 550km stad kupilem i musialem na letnich smigac do domu po mokrej i sliskiej drodze stad taka fotka z czujnikiem :)

spostrzegawczy -->lajkuje :)

Opublikowano

Ile takie kosztuje 50 tyś euro ??? 70 tyś euro to chyba mega maxx ???

Autko pewnie super sie zbiera ... musi ładnie wgniatac ... :naughty:

Opublikowano

Autoscout.de i popatrz ile kosztuje. Zadzwoń zapytaj ile trzeba włożyć na początek i będzie wiadomo :) Pozatym dżentelmeni nie rozmawiają publicznie o pieniądzach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.