Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzejku moge nie dac rady sam wiesz:wink::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ----------

pogratulowac furki naprawde niezla niunia

dzieki ale tez masz taka!!! w avatarze :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b7 zostaje to jest kon roboczy a r8 do zapindalana po weekendach :) przy moim stylu jazdy musialbym kupic cpn heheh zeby nim caly czas jezdzic :):)

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

no mysle ze jest niewielka roznica w mocy co???

bardzo niewielka roznica w mocy dlatego mowie ze Angrzej mnie moze objechac :wink::decayed: bo jego maszinu pedzi jak wiatr :wink:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

przy 220 jestem w r8 na 4tym biegu :grin: piatka do 270kmh a potem 6ty :wink: i koniec mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b7 zostaje to jest kon roboczy a r8 do zapindalana po weekendach :) przy moim stylu jazdy musialbym kupic cpn heheh zeby nim caly czas jezdzic :):)

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ----------

no mysle ze jest niewielka roznica w mocy co???

bardzo niewielka roznica w mocy dlatego mowie ze Angrzej mnie moze objechac :wink::decayed: bo jego maszinu pedzi jak wiatr :wink:

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

przy 220 jestem w r8 na 4tym biegu :grin: piatka do 270kmh a potem 6ty :wink: i koniec mocy

poddaje sie :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W R8-ce nie ma chyba takiej opcji w RNS-ie :wink:

Mozna to zakodowac w nowym RNS E W A3 to i w R8 sie da , trzeba sprawdzić GATEWAYA oraz PDC 8 kanałowy

Grzes golizna nie mam nawet przodu pdc wlasnie dlatego wpadl bym do Ciebie i bysmy ograneli temat :)

A co potrzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce mu dolozyc pdc przod i kamerke tyl tylko nie wiem jak z wiazkami wiem ze przod ma wiazke z a3 ale pod kamerke nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki fury:kox:, czujniki pdc mam takie jak chcesz, tylko muszę sprawdzić czy mam w srebrnym kolorze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

kuknij prosze tylko zeby byly fabrycznie malowane bo mialem juz takie malowane przez lakiernika i mnie krew zalewala bo deszcz snieg piasek piszczalo to dziadostwo na maxa

tego w ori nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W R8-ce nie ma chyba takiej opcji w RNS-ie :wink:
Grzes golizna nie mam nawet przodu pdc wlasnie dlatego wpadl bym do Ciebie i bysmy ograneli temat :)
chce mu dolozyc pdc przod i kamerke tyl tylko nie wiem jak z wiazkami wiem ze przod ma wiazke z a3 ale pod kamerke nie mam pojecia

Wiazka z A3 bedzie pasić :wink: a do kamerki tu masz qiazke gotowa Kabelsatz Rückfahrkamera Audi R8-36211

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien ze ta wiazka do kamery to taka sama jak seryjna ?

a mozna dokleic mocowania do zderzaka przedniego i wyciac dziury czy lepiej kupic nowy zderzak i malowac

wolalbym dokleic jak by sie dalo zeby sie kolor nie roznil bo pomalowana srebrzanka zawsze w innym kolorze

macie panowie jakies doswiadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie pod czujnik PDC nie kupisz w ASO .

Jest to częśc zintegrowana ze zderzakiem i tu tkwi problemos :kwasny:

Ja juz robiłem kilka B8 wywiercająć otwóry pod czujniki a mocowania kupowałem razem z rozwalonym zderzakiem :facepalm:

Jezeli chodzi o wiazke to zawsze jest jeden rodzaj .

Wizaka jest prosta , dwa przewody to zasilanie oraz masa a drugie dwa to CANY reszta to P&P . Dodatkowo musisz miec sterownik oraz kamerkę :wink:

AUDI VW PORSCHE KAMERA 7P6 980 551 A NOWA (2843521068) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...