Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R8 :slina: marzenie, gratulacje auta , kiedyś też sobie takie kupię :P:decayed:

Opublikowano
  • Autor

wsztyko pieknie ale w r8 miejsca niet! chlodnice sa z przodu i tak zapakowane musialby byc update na turbawy a nie kompressor

Opublikowano

To pakuj :wink:

Konstrukcja niemalże bliźniacza :wink:

Hb_Nwz.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Do R8 fajne kity Twin Turbo mają w underground racing, tylko chyba do wersji V10 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

do v8 tez sa novidem na 800ps

Opublikowano

kozak! gratuluje głownie spełnienia jednego z marzeń:decayed:

nie miałem przyjemności z v10, ale v8 mnie trochę zdziwiło.. brakuje jej troszkę, w porównaniu do tego co oferuje wyglądem:wink:

Opublikowano

takie autko za ~30 pensji,toż to jak za darmo:kox:

zawsze jak jestem w DE i widze tam ludzi w starych golfach,mondeo,czy innych padłach,mysle sobie "co z was muszą być za lebiegi":decayed:

Opublikowano

obejrzyj takie na zywo a zobaczysz spodoba sie :)

Widziałem :wink: Nie miałem okazji tym jechać ale jakoś nie odczuwam takiej potrzeby :wink:

Cóż, nie każdy musi gustować w takich autkach i ja nic specjalnego w tym nie widzę, ładny nowy samochodzik i tyle :wink:

Co nie zmienia faktu że chciałem pogratulować zakupu i spełnienia marzenia :hi: Niech się dobrze sprawuje :hi:

Opublikowano

Ja pier.................................

Co za auto!!!!!!!!!! I od poniedziałku zaczynacie mnie depresjonować :doh:

Niech służy dobrze :hi:

Opublikowano

Fajny zapierdalacz :thumbup1: To quattro nadaje się do upalania a motorownia wprost kocha wysokie obroty :evil:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj srednie spalanko 22 bo troszke poszalalem :)

Opublikowano

Wiedziałeś co robisz nie kupując R-tronica czy taka się trafiła ??

Opublikowano
  • Autor

r-tronica nawet nie ogladalem zadnego ... bo to go*no nie z tej ziemi wiele sie naczytalem jak r-tronic bez wysprzeglania biegi przelacza itp a potem skrzynia do roboty

dla mnie bylo wazne manual i polift bo poprawiony silnik i skrzynia

ale przy zapier... i tak potrafi wrypac 1l oleju na 1000km ale one tak juz maja bo sie wkrecaja do 9tys to pierscienie oleju nie moga sciagnac z gladzi i spala :)

zreszta jak chce go na obrotach przytrzymac to tak robie a nie bedzie mi jakis automat mowil jak mam autem jechac :decayed:

Opublikowano

Dobry wybór . Latałem trochę R8 w R-troniku. Jak skrzynia działa OK to daje super fan z jazdy bo przy zmianach biegów jest niezłe p....dolnięcie w plecy gdzie w manualu tak szybko biegu nie zmienisz aby otrzymać taki efekt ale jak się zacznie sypać to jest problem... W manualu nie ma filozofii jak nie chodzi to wiadomo gdzie szukać a ta R-ka to uj wie czy elektronika czy sterowanie czy sprzęgło, ciągle coś... Sporo ludzi ma problemy z automatem za to niby chwalą poliftowy automat w R8-ce... Graty wozu jeszcze raz :wink:

Opublikowano
  • Autor

dzieki:wink:

no wlasnie naczytalem sie ze nawet skrzynia r potrafi sie przy 30tkm wyje** to ja mam gdzies taki interes gwarancja sie skonczy i czlek w czarnej du** jest wtedy a manual to manual tez sie da szybko zmieniac biegi tylko troche wprawy w dodatku mozesz sam obrotami sterowac przy jakich zmieniasz itp dla mnie same zalety nie przekona mnie nikt do jakis r tronickow -- jak mawial moj profesor im cos wiecej skomplikowane tym sie szybciej spier... bo ma do tego wiecej mozliwosci bledu:decayed:

dlatego jak sie pojawi na necie manual w dobrej kasie zaraz go nie ma

a tych r-trykow stoi od groma i tego nikt nie chce brac

mialem juz 2 automaty tiptronica w audi i cos ala 2 sprzeglowka w slk

powiem tak wygodne to to jest ale jak sie zaczenie cudowanie to stan oleju to szarpania to przeskoki to slizganie to znow przeskoki biegow to czujnik sie zje**ie

a dajta mi swiety spokoj nerwow zjadlem dosc i styka mi

moze ktos powie ze jestem zablokowany i starej daty ale dobrze mi z tym :decayed:

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

:decayed::decayed::decayed::banan::banan::banan: licznikowe 319kmh walnalem na Autobahnie kur***** jak to brutalnie jedzie chyba trzeba na to pozwolenie na bron:wink:

Opublikowano

Nagraj Filmik :wink:

Opublikowano
  • Autor

panowie filmik bedzie na 100% ale przy tej predkoscie nie bardzo jest jak nagrywac samemu wolalem sie na drodze skoncentrowac

banana mam z godzine juz na gebie nawalilo mi adrenaliny ze hoho :)))

Opublikowano

pogratulowac furki naprawde niezla niunia

Opublikowano

Robercik gratuluje autka jest :kox::kox::kox: teraz mie może wyprzedzisz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.