Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

wsztyko pieknie ale w r8 miejsca niet! chlodnice sa z przodu i tak zapakowane musialby byc update na turbawy a nie kompressor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie autko za ~30 pensji,toż to jak za darmo:kox:

zawsze jak jestem w DE i widze tam ludzi w starych golfach,mondeo,czy innych padłach,mysle sobie "co z was muszą być za lebiegi":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzyj takie na zywo a zobaczysz spodoba sie :)

Widziałem :wink: Nie miałem okazji tym jechać ale jakoś nie odczuwam takiej potrzeby :wink:

Cóż, nie każdy musi gustować w takich autkach i ja nic specjalnego w tym nie widzę, ładny nowy samochodzik i tyle :wink:

Co nie zmienia faktu że chciałem pogratulować zakupu i spełnienia marzenia :hi: Niech się dobrze sprawuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.................................

Co za auto!!!!!!!!!! I od poniedziałku zaczynacie mnie depresjonować :doh:

Niech służy dobrze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałeś co robisz nie kupując R-tronica czy taka się trafiła ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r-tronica nawet nie ogladalem zadnego ... bo to go*no nie z tej ziemi wiele sie naczytalem jak r-tronic bez wysprzeglania biegi przelacza itp a potem skrzynia do roboty

dla mnie bylo wazne manual i polift bo poprawiony silnik i skrzynia

ale przy zapier... i tak potrafi wrypac 1l oleju na 1000km ale one tak juz maja bo sie wkrecaja do 9tys to pierscienie oleju nie moga sciagnac z gladzi i spala :)

zreszta jak chce go na obrotach przytrzymac to tak robie a nie bedzie mi jakis automat mowil jak mam autem jechac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór . Latałem trochę R8 w R-troniku. Jak skrzynia działa OK to daje super fan z jazdy bo przy zmianach biegów jest niezłe p....dolnięcie w plecy gdzie w manualu tak szybko biegu nie zmienisz aby otrzymać taki efekt ale jak się zacznie sypać to jest problem... W manualu nie ma filozofii jak nie chodzi to wiadomo gdzie szukać a ta R-ka to uj wie czy elektronika czy sterowanie czy sprzęgło, ciągle coś... Sporo ludzi ma problemy z automatem za to niby chwalą poliftowy automat w R8-ce... Graty wozu jeszcze raz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki:wink:

no wlasnie naczytalem sie ze nawet skrzynia r potrafi sie przy 30tkm wyje** to ja mam gdzies taki interes gwarancja sie skonczy i czlek w czarnej du** jest wtedy a manual to manual tez sie da szybko zmieniac biegi tylko troche wprawy w dodatku mozesz sam obrotami sterowac przy jakich zmieniasz itp dla mnie same zalety nie przekona mnie nikt do jakis r tronickow -- jak mawial moj profesor im cos wiecej skomplikowane tym sie szybciej spier... bo ma do tego wiecej mozliwosci bledu:decayed:

dlatego jak sie pojawi na necie manual w dobrej kasie zaraz go nie ma

a tych r-trykow stoi od groma i tego nikt nie chce brac

mialem juz 2 automaty tiptronica w audi i cos ala 2 sprzeglowka w slk

powiem tak wygodne to to jest ale jak sie zaczenie cudowanie to stan oleju to szarpania to przeskoki to slizganie to znow przeskoki biegow to czujnik sie zje**ie

a dajta mi swiety spokoj nerwow zjadlem dosc i styka mi

moze ktos powie ze jestem zablokowany i starej daty ale dobrze mi z tym :decayed:

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

:decayed::decayed::decayed::banan::banan::banan: licznikowe 319kmh walnalem na Autobahnie kur***** jak to brutalnie jedzie chyba trzeba na to pozwolenie na bron:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie filmik bedzie na 100% ale przy tej predkoscie nie bardzo jest jak nagrywac samemu wolalem sie na drodze skoncentrowac

banana mam z godzine juz na gebie nawalilo mi adrenaliny ze hoho :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...