Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

mam nagrane prawie 330licznikowe wiec jak na v8 to dla mnie nawet jedzie! a inni jak mowia ze nie jedzie to niech im nie jedzie

powoli to jak narkotyk dziala kurde ciagnie mnie coraz czesciej zeby tak zapierniczac bo adrenalina wywala na maxa'!

39% zuploadowane :)

kolega co nagrwa ma 4,2l w budzie 6ki a cieszyl sie jak dziecko:)

---------- Post dopisany at 01:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

File-Upload.net - SDC11056.AVI

http://turbobit.net/lkld6lnmf2fo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podajcie jakis portal na ktory moge zuploadowac bez sfakanych reklam wrrr......

---------- Post dopisany at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ----------

tylko ten malenki download na tej smiesznej stronie dziala reszta to jakis syf albo reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce tego upubliczniac jak na youtube bo za duzo bluzgow wole cos ala rapidshare kto bedzie chcial sciagnie i obejrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na turbobita laduje tam w miare sciaga ale upload jest kiepski

---------- Post dopisany at 01:29 ---------- Poprzedni post napisany at 01:24 ----------

a jak mi sie r8 znudzi wiem co bedzie nastepne Nissan GT-R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR w serii miażdzy wszystko a tu ten miał 700HP wieć o czym mowa - i tak dziwne że te lambo się tak długo trzymało go...

ale plan zacny :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR w serii miażdzy wszystko a tu ten miał 700HP wieć o czym mowa - i tak dziwne że te lambo się tak długo trzymało go...

ale plan zacny :banan:

To lambo jest lżejsze niż GT-R ma również 700KM i najszybszą skrzynię drogową na świecie(50 mili sekund a w f1 mają 30:kox:). No ale niestety doładowany GT-R wygrywa momentem obrotowym:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wada jest ze te auta nie wygladaja niestety srodki dla mnie jak w gtr tak w lambo jakas masakryczna tragedia brzydkie to to takie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wada jest ze te auta nie wygladaja niestety srodki dla mnie jak w gtr tak w lambo jakas masakryczna tragedia brzydkie to to takie:wink:

Nie narzekałbym na wnętrze jakby mi 12 cylindrów za plecami się darło:kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku kółkach na torze GTRem mogę śmiało powiedzieć... NIC INNEGO...

R8, Gallardo, mają lansfaktor... za to GTR to czysta technika, mega przyczepność i banan na twarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aventador wyglada jak nie calkiem poskladany transformers :) ale co ja bede rozprawial narazie mnie nie mam 300tys euro musze dozbierac

ale gt-ra to jest plan :)

i do "rogala" z nim :)

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

Po kilku kółkach na torze GTRem mogę śmiało powiedzieć... NIC INNEGO...

R8, Gallardo, mają lansfaktor... za to GTR to czysta technika, mega przyczepność i banan na twarzy :D

dokladnie maja lasnfaktor a ilez mozna na torze jezdzic??? a takim gallardo smigasz sobie i to to wyglada jakos :)

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

panowie wie ktos moze lub ma jak sprawdzic czy wiazka 5j7 971 065 A podejdzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale aventador ma serie 700 to i jest w czym dlubnac mysle ze realne sa 800 bez zmian osprzetu a moze nawet wiecej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zrobią wersję SV za jakiś czas:kox: Wegług mnie będzie to pierwsze seryjne auto które do setki przebije Veyrona:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj veyrona szybko jeszcze zaden lambo nie polozy :decayed: 2,5 sek do 100 szybciej jak motoerm :)

No ten aventador ma 2.9 sek a GT-R nowy już 2,8sek:naughty: Więc myślę że następny rok będzie kolejny przeskok o pare 10 sekundy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...