Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

8,5h jechalem moim klekotem z 2 ma malymi przerwami :) tym jeszcze nie jechalem ale jest nowa droga wiec jak nie bedzie korkow i mi prawka nie zabiora to z 7h :wink:

na wielkanoc sie przetestuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bestia niebita

sprawdzona w serwisie

Jakbym słyszał swojego kolegę, który tydzień temu mi właśnie tak zachwalał swoją fabię za 13 tysięcy. Po co od tego zaczynać prezentację używanego samochodu? Każdy kupuje co chce.

zazdrość Cię żżera? bo nie rozumiem po co w ogóle pisać takiego posta.

:grin::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest nowa droga wiec jak nie bedzie korkow i mi prawka nie zabiora to z 7h
Druga stronę budują,wiec trzeba uważać:wink: Ogólnie to żałuje ze zacząłem temat, bo pow.220 to i niemieckie autostrady robią się wąskie. Żeby 7 zrobić, musisz ŚREDNIO 185 jechać. Taki czas to na Nürburgring ciężko wykręcić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak masz no limit to smykasz np 270 caly czas jak jakis hamulec nie wyjedzie :) w nocy jechalem kiedys miedzy 3- 5 rano totalne pustki na drodze to i lecisz

w pl max 180 bo psy sie wszedzie czaja w sumie dorwac by mnie raczej tymi psujacymi sie alfami nie dorwali :)

bo bym im sie kola jeszcze odkrecily przy predkosci 250:)

i jak to bylo w klierze - waski wiesz ze moge wrzucic 2ke:decayed: -- u mnie wtedy 6ke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na autobahnie w pl teraz rzadko jeżdżą bo ciężko jest zrobić dobry wynik. Masz limit 140 plus tolerancja. Rzadko kiedy ktoś leci ggrubo ponad 180 bo co innego na liczniku a co innego z pomiaru. A tych co jadą średnio 160 to nawet na nich nie patrzą. Ja już dawno na highwayu ani ekspresie nie dostałem mandatu. Lepiej przecież gdzieś na w zabudowanym się zaczaic albo na jakiejś 70 na trasie częściej się trafia klient któremu akurat kumulacja się trafi albo co. Na autobahnie ciężko o inne wykroczenie niż prędkość to i mniej kontroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak masz no limit to smykasz np 270 caly czas jak jakis hamulec nie wyjedzie :)

taaa... a ile czasu pojdzie na tankowanie ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak masz no limit to smykasz np 270 caly czas jak jakis hamulec nie wyjedzie :)

taaa... a ile czasu pojdzie na tankowanie ? :grin:

Przy tej predkości to co ok godzine jazdy (jak nie mniej) a tankowanie to chyba z 10-15 min:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam panowie nie przesadzajcie :)

tyle nie zre najgorzej hamowac i ruszac ale jak leci te 250kmh to ponizej 18l :) tragedii nie ma wiec :)

bak 90litrow wiec mysle ze co 2 - 3 godzin tank :)

mnie w pl juz niby jezdzic nie wolno bo mam 48punktow ale ze mam niemieckie prawko ktorego zatrzymac nie maja prawa olewka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo mnie zawsze lapia jak mam 95 albo 101 na 50tce kurde zjazdy z autostrad juz 2 razy

debile sie ustawia kurde z pukawkami i jazda mandatow nie place to mi punkty dowalaja

a wlasnie zna sie ktos na dobrych antyradarach albo jammerach zeby mnie nie mogli namierzyc?

dosc mam juz tych lapanek

oni tak to ja musze cos robic w tym kierunku inaczej polegne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandatow nie place to mi punkty dowalaja

:naughty:

Jak ścigać dłużnika za granicą

Z Reichu do Polski też niestety już przesyłają:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek marzenie, z łapankami będzie już tylko gorzej przez to co z ITD robią.... Z antyradarów to coś sensownego trzeba już brać jak Valentine One NOWY SOFT 3.893 FAKTURA Warszawa (2939088625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy tez Beltronics RX65e Antyradar blue city wawa (2949848804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Na pewno musisz odpuścić wynalazki typu Cobra czy WHistler, bo to tylko wkurza i wykrywa drzwi na fotokomórkę ;) Osobiście V-one nie miałem, ale chwalą. Korzystałem za to z Beltronicsa i w Polsce się sprawdzał. Na Ukrainie korzystaliśmy z Cobry (taka już droga pod tysiaka)- tam się sprawdzała, u nas już nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandatow nie place to mi punkty dowalaja

:naughty:

Jak ścigać dłużnika za granicą

Z Reichu do Polski też niestety już przesyłają:cry:

ale ja jestem jeszcze w pl zameldowany tylko tam nie mieszkam wiec nie mma jak odebrac poleconego i zaplacic :)

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

Wózek marzenie, z łapankami będzie już tylko gorzej przez to co z ITD robią.... Z antyradarów to coś sensownego trzeba już brać jak Valentine One NOWY SOFT 3.893 FAKTURA Warszawa (2939088625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy tez Beltronics RX65e Antyradar blue city wawa (2949848804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Na pewno musisz odpuścić wynalazki typu Cobra czy WHistler, bo to tylko wkurza i wykrywa drzwi na fotokomórkę ;) Osobiście V-one nie miałem, ale chwalą. Korzystałem za to z Beltronicsa i w Polsce się sprawdzał. Na Ukrainie korzystaliśmy z Cobry (taka już droga pod tysiaka)- tam się sprawdzała, u nas już nie ;)

dzieki za informacje

kolega z forum swego czasu proponowal mi valentine one ale nie wiem czy z nowym softem ponoc one sa super

beltronicsa nie znam ma to ktos dziala to dobrze zeby kasy nie wtopic i nic z tego nie miec '?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...