Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

w pl nie mam konta a do niemieckiego polski rzad nie ma prawa sie dostac wiec nie strasz kolego:wink::decayed:

robie tak juz od 10 lat i zadnego jeszcze nie zaplacilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pl nie mam konta a do niemieckiego polski rzad nie ma prawa sie dostac wiec nie strasz kolego:wink::decayed:

robie tak juz od 10 lat i zadnego jeszcze nie zaplacilem :)

Jesteś w błędzie komornik może wystąpić o europejski tytuł egzekucyjny (ETE) poczytaj sobie :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech wystepuje czekam na niego z niecierpliwoscia :)

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

kaze im pokazac te fotki ktore mi zrobili suszarka i przedstawic to sadowi niemieckiemu ktroy ma zezwolic na skasownie za to pieniedzy

suszarki sa wycofane z de bo nie mozna udowodnic ze to Twoje auto wlasnie jest na niej koniec kropka zaden sad niemiecki na to nie pojdzie wiem ze w pl daja sie ludzie jeszcze oszukiwac ale nawet przed polskim sadem sprawa jest bezapelacyjnie wygrywana -- co innego fotoradar a takich nie mam ani jednego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasami ustawiają radary na autostradach na trójnogu. Dwa razy mnie ciachneli takim jak jechałem do Polski autem ale 2 lata i nic nie przyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandatow nie place to mi punkty dowalaja

:naughty:

Jak ścigać dłużnika za granicą

Z Reichu do Polski też niestety już przesyłają:cry:

Mo moja fachura :grin::decayed: Na nas mocnych nie ma :whistling:

Zarąbiste audi, co tu dużo mówić - nigdy nie będzie mnie stać na takie ale poślinić do monitora się mogę :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wysylaja zagranice radary sa bardziej niebezpieczne jesli chesz uniknac placenia bo jest dowod rzeczowy a co maja dowod na suszarce? jaki przeciez to moglo byc calkiem inne auto z itp -- skonczyly sie te czasy wiary ze policja wie wsztyko i maja racje nie ma a jak masz swiadka to nie maja szans na wygranie bo nie ma dowodu rzeczowego suszarka nawet 2 pomiarow nie potrafi jednoczenie zarejestrowac

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

bynajmniej na tych co mnie zlapali w dodatku schowani za krzakami jak jacys zbuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gdyby to bylo w miescie przy szkole albo w miejscu niebezpiecznym to tak nawet bym slowa nie powiedzial ale w szczerym polu na pustkowiu gdzie nawet zajac nie biega bo za daleko od cywilizacji:) jawne darcie kasy na kolejnych gliniarzy i ich etaty a jak potrzeba bo bijatyka jest to czekasz 45min bo radarow pilnuja toz to porazka jakas jest i tyle!

tak w pl tak bo wejda Ci na konto itp ale z de musza miec konkretne dowody a tego z suszarki nie maja wiec albo uzbroja sie w lepszy sprzet albo ja nie bede placil :)

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

zreszta w de jak masz dobrego prawnika tez nie placisz ostatnio mialem fotke na autostradzie i prawnik wyslal ladne pismo jakie niebezpieczenstwo bylo w tej okolicy ze stal tam radar do kontroli predkosci i nic wiecej o tej fotce nie slyszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze gdyby to bylo w miescie przy szkole albo w miejscu niebezpiecznym to tak nawet bym slowa nie powiedzial ale w szczerym polu na pustkowiu gdzie nawet zajac nie biega bo za daleko od cywilizacji:) jawne darcie kasy na kolejnych gliniarzy i ich etaty a jak potrzeba bo bijatyka jest to czekasz 45min bo radarow pilnuja toz to porazka jakas jest i tyle!

tak w pl tak bo wejda Ci na konto itp ale z de musza miec konkretne dowody a tego z suszarki nie maja wiec albo uzbroja sie w lepszy sprzet albo ja nie bede placil :)

---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

zreszta w de jak masz dobrego prawnika tez nie placisz ostatnio mialem fotke na autostradzie i prawnik wyslal ladne pismo jakie niebezpieczenstwo bylo w tej okolicy ze stal tam radar do kontroli predkosci i nic wiecej o tej fotce nie slyszalem

Ty mi lepiej oddaj te autko :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed: Andrzejku Tobie zawsze :decayed::wink:

jak turbawa daje jeszcze rady?

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 18:40 ----------

pare klamotow doszlo a pare jeszcze w drodze :)

ale nie spieszy sie bardzo bo zimno to i tak robil nie bede narazie ale juz by sie ta cholerna zima mogla skonczyc :wink:

img7232a.jpg

img7233a.jpg

img7235a.jpg

img7236a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi R8 to Audi R8 cudne jest, fajnie widzieć, że ludziom sie spełniają takie marzenia motoryzacyjne

a wjeżdżając do PL to może skombinuj jakieś CB radio :decayed: z tym byłby spokój :wink: (tylko jak je zamontować :eusathink: a szkodaby auta zeszpecić i w ogóle, chyba niewykonalne nie wiem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek marzenie, z łapankami będzie już tylko gorzej przez to co z ITD robią.... Z antyradarów to coś sensownego trzeba już brać jak Valentine One NOWY SOFT 3.893 FAKTURA Warszawa (2939088625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy tez Beltronics RX65e Antyradar blue city wawa (2949848804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Na pewno musisz odpuścić wynalazki typu Cobra czy WHistler, bo to tylko wkurza i wykrywa drzwi na fotokomórkę ;) Osobiście V-one nie miałem, ale chwalą. Korzystałem za to z Beltronicsa i w Polsce się sprawdzał. Na Ukrainie korzystaliśmy z Cobry (taka już droga pod tysiaka)- tam się sprawdzała, u nas już nie ;)

nie chce robić spam'u w temacie Brysio ale może ktoś się wypowie o skuteczności tych anty-radarów z autopsji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek marzenie, z łapankami będzie już tylko gorzej przez to co z ITD robią.... Z antyradarów to coś sensownego trzeba już brać jak Valentine One NOWY SOFT 3.893 FAKTURA Warszawa (2939088625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy tez Beltronics RX65e Antyradar blue city wawa (2949848804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Na pewno musisz odpuścić wynalazki typu Cobra czy WHistler, bo to tylko wkurza i wykrywa drzwi na fotokomórkę ;) Osobiście V-one nie miałem, ale chwalą. Korzystałem za to z Beltronicsa i w Polsce się sprawdzał. Na Ukrainie korzystaliśmy z Cobry (taka już droga pod tysiaka)- tam się sprawdzała, u nas już nie ;)

nie chce robić spam'u w temacie Brysio ale może ktoś się wypowie o skuteczności tych anty-radarów z autopsji?

znajomy ma w Porsche coś za 5000zl i G to mu daje bo cały czas jedzie na granicy możliwych pkt. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek marzenie, z łapankami będzie już tylko gorzej przez to co z ITD robią.... Z antyradarów to coś sensownego trzeba już brać jak Valentine One NOWY SOFT 3.893 FAKTURA Warszawa (2939088625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy tez Beltronics RX65e Antyradar blue city wawa (2949848804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Na pewno musisz odpuścić wynalazki typu Cobra czy WHistler, bo to tylko wkurza i wykrywa drzwi na fotokomórkę ;) Osobiście V-one nie miałem, ale chwalą. Korzystałem za to z Beltronicsa i w Polsce się sprawdzał. Na Ukrainie korzystaliśmy z Cobry (taka już droga pod tysiaka)- tam się sprawdzała, u nas już nie ;)

nie chce robić spam'u w temacie Brysio ale może ktoś się wypowie o skuteczności tych anty-radarów z autopsji?

znajomy ma w Porsche coś za 5000zl i G to mu daje bo cały czas jedzie na granicy możliwych pkt. :kwasny:

Tak też myślałem dzięx dziadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlanise te antyradary po zweszeniu tematu sa takiego samego zasiegu jak dobra suszarka wiec niewiele daja niestety

tylko jakis dobry jammer na polske wtedy nie maja jak namierzyc w niemczech kara za jammer 1500euro plus 6 miechow na nogach

przy powtorkach mozliwe pozbawienie wolnosci do roku :)

Audi R8 to Audi R8 cudne jest, fajnie widzieć, że ludziom sie spełniają takie marzenia motoryzacyjne

a wjeżdżając do PL to może skombinuj jakieś CB radio :decayed: z tym byłby spokój :wink: (tylko jak je zamontować :eusathink: a szkodaby auta zeszpecić i w ogóle, chyba niewykonalne nie wiem )

kurde ale gdzie ja zamontuje ta antene :) nie ma jakis do karoserii wewnatrz przypinanych ? bo na zewnatrz moze poleciec :) i jeszcze pol blachy mi oderwie :)) bo to wsztyko amelinium i tego nie pomalujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co właśnie z radyjkiem nie byłoby problemu, bo do takich aut pasuje jak ulał Lafeyette Venus, ale z anteną......

Ciężki orzech przez to amelinium też :decayed:

Kolega ma w nowym Prosiaku turbo na klapie silnika z tyłu taki fajny uchwyt na sirio silver 90, wygląda pro, bo ją odkręci i mała główka PL zostaje, nie raz jeździł więcej jak dopuszczalne w obszarze niezabudowanym 90 kmh :decayed: i antena sie nie urwała

tutaj fotka jaki to uchwyt Przechwytywanie.JPG

Ale jak z umiejscowieniem tego dziadostwa w R8 :decayed:

Wiercić dziury chyba byś nie wiercił ? :decayed:

a na klapie silnika z tyłu? Kurna szkoda zeszpecić ale w sumie byłby niezły :kox:

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

właśnie znalazłem jak tu gościu ma anteny w R8

obczaj Panie :decayed:

zobacz jakie ma tu cuda w R8 pomontowane :kox::kox: yeeebany, satelity z cyfrowego polsatu brakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytko fajnie ale jak by mnie mendy z takim wypasem skrobnely to panie auto na zyletki by pocieli zeby mi naszukac kar :)) koles widac ze tym autem nie jezdzi za duzo taki show car

bo te na tylnej klapie by sie roztopily w cholere jak przesmigam tak z 200km przy zdrowym tempie to ta tylna klapa az paruje od goraca nie wiem ktora guma to zniesie na dluzsza mete :)

mylsalem o takim kablaku za siedzenia ale nie wiem jak z wydajnoscia w srodku auta chyba zeby jakas kleme zalozyc na karoserie i z niej zrobic mega antene ale wtedy moglo by z moskwy cb lapac :)

pomysle nad tym bo nie da sie inaczej w tych czasach oni z suszarami to trzeba sie jakos bronic i nie mowie w terenie zabudowanym ale na zjazdach z autostrady sie ustawiaja kurde i nikt tam nie zwalnia do 50ciu

i niestety wcale im nie chodzi o bezpieczenstwo ale o kasowanie kierowcow za byle co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm musze to obczaic jak to zalozyc

tylko ze chce w srodku bo nie ma jak na zewnatrz kabla wyprowadzic

ale to działa na zasadzie pola elektromagnetycznego więc kabel masz od środka na szybie i w tym samym miejscu na zewnątrz druga część i działa - żadne kable na zewnątrz nie wychodzą

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

coś takiego np ANTENA CB NA SZYBĘ SUPER ZASIĘG JAKOŚĆ +6dB - 85cm (2962039410) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...