Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, właśnie nie wiedziałem nigdy czym doczyścić np relingi :) Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info ale wlasnie chodzi o to ze polerowalem bardzo dobra pasta musze sprawdzic czy nie ta aby przypadkiem

ale mnie meczy samo polerowanie chcialbym czyms to rozpouscic naniesc poczekac 30min i wtedy zetrzec ten syf dopiero juz prawie czysta rure polerowac

jak widac na prawej rurce tam juz zeszlo ale mnie wykancza proces polerowania :)

bo to cholerstwo tak przykopcone jest ze masakra poprostu

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

na 3 cim zdjeciu produktu napisne jest ze nie nadaje sie do chromu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak samo sobie pomyslalem jutro jade do sklepu kupie walek filcowy na wiertarke i przejade tym i nie bede sie stresowal :)

3 godziny na rure to jest nawet dla mnie szczyt cierpliwosci :)

---------- Post dopisany 29-06-2013 at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 21:32 ----------

Image0102.jpg

rolka filcowa plus pasta polerska do chromu i 2 godziny najebywania wiertarka ale oplacalo sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Brysio masz Bryke :slina: szacun

dzieki :hi:

---------- Post dopisany 16-07-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 00:25 ----------

SDC10438.jpg

dolozylem kamerke :)

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

do tego lampke podsufitki w pelnym ledzie ori z tt :)

SDC10441.jpg

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

SDC10451.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Grzesiu

ale z tymi sterownikami to naprawde bajer wszystko ladnie za siedzeniami pomontowane nie trzeba szukac jedynie pdc pod siedzeniem kierowcy :wink:

---------- Post dopisany 22-07-2013 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 09:00 ----------

no i mialem wczesniej wstawic fotki PDC ale nie bylo kiedy a wczoraj walnalem pare zdjec wiec wstawie

ale najpierw mega ogromne podziekowania dla Bartka (Bart-S) za okazana pomoc i wiele cierpliwosci ale bez niego bym nie ogarnal! :hi::wink:

sa troszke wyzej jak oryginalne bo nie mialem lamanych uchwytow ale mysle ze nie rzuca sie to w oczy

:decayed:

ik4p.jpg

0z8t.jpg

8utc.jpg

0ykm.jpg

n5rz.jpg

rial.jpg

71pp.jpg

pvw0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :wink:

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2013 at 21:07 ----------

panowie potrzebuje sterownika 420 910 441 ma ktos moze w przystepnych pieniadzach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercik nie masz tam jakiej roboty do mnie w DE :decayed: Też bym sobie kupił takie cudeńko :kox::wink: Bo tu to sie może człowiek garba dorobić :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku trzeba by popytac zalezy co chcesz robic bo nie zawsze sie oplaca sam wiesz jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku trzeba by popytac zalezy co chcesz robic bo nie zawsze sie oplaca sam wiesz jak jest :)

żeby zarobić a się nie narobić decayed: kiedy do PL.lecisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srode jade bede w nocy mykal przez a4 :)

Pamiętajcie o mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...