Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem Cie wczoraj na zywo w Kołaczycach (chyba to byles Ty bo zadko r8 w naszych rejonach mozna zobaczyc). Powiem szczerze ze srebrne r8 kiepsko wyglada. Pierwszy raz widzialem ten samochod na zywo, zawsze wydawal mi sie niesamowity a tutaj zonk. Ot zwyczajne srebrne audi. Natomiast dzwiek... Dzwiek to juz inna bajka. Piekna sprawa, bardzo ladnie brzmi. Podejrzewam ze gdyby samochod byl w innym kolorze wygladalby chyba lepiej.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jechalem wczoraj tamtedy wieczorem

wiesz jak jest jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ja srebrny lubie i mnie sie podoba - i masz racje to jest normalne auto jak kazde inne bo to tylko auto a nie samolot:hi:

czarny gubi ksztalty a bialy caly czas brudny jeszcze jest sephan blau ale w manualu prawie nie do dostania no i grafit ktorego szukalem ale tez nie bylo nic w manualu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem srebrny kolor to chyba najnudniejszy kolor swiata, ale R8 nawet w nim na zywo wyglada bardzo spoko. Ja do wczoraj uwazalem, ze srebrna A5 to kibel... az zobaczylem ja na ladnym kole, lekkiej glebie i od razu inne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie sie mozemy zgadac bo i tak nuda :) kiedy w domu bedziesz grzes? no i adres tez by sie przydal :wink:

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

Fakt faktem srebrny kolor to chyba najnudniejszy kolor swiata, ale R8 nawet w nim na zywo wyglada bardzo spoko. Ja do wczoraj uwazalem, ze srebrna A5 to kibel... az zobaczylem ja na ladnym kole, lekkiej glebie i od razu inne auto.

fakt srebrnych aut jest od groma ale pomyle zeby go jakims egzotycznym metalikiem okleic :) drapane aluminium albo cos :)

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

panowie mam problem z kamera cofania sterwonik sie nie dogaduje

potrzeba taki AUDI R8 REVERSING CAMERA CONTROL UNIT 2007-2013 NEW | eBay

i teraz pytanie dla specow czy ten sterownik to to samo?

VW Steuergerät Rückfahrkamera 7L6907441C Touareg Camera Control Unit USA | eBay

dolne numery sa identyczne ale czy to bedzie ten sam?????

inaczej zostanie serwis 258€

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na srebrnym chociaz beznadziejnych rys nie widac - bo czarnego to dotknac nie mozna bo zaraz odciski palcow widac , kurz na nie siada i caly wplamach - to jest kolor dla auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na srebrnym chociaz beznadziejnych rys nie widac - bo czarnego to dotknac nie mozna bo zaraz odciski palcow widac , kurz na nie siada i caly wplamach - to jest kolor dla auta?

dlatego lubie srebrny - trafiles w sedno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem Cie wczoraj na zywo w Kołaczycach (chyba to byles Ty bo zadko r8 w naszych rejonach mozna zobaczyc). Powiem szczerze ze srebrne r8 kiepsko wyglada. Pierwszy raz widzialem ten samochod na zywo, zawsze wydawal mi sie niesamowity a tutaj zonk. Ot zwyczajne srebrne audi. Natomiast dzwiek... Dzwiek to juz inna bajka. Piekna sprawa, bardzo ladnie brzmi. Podejrzewam ze gdyby samochod byl w innym kolorze wygladalby chyba lepiej.

.

:facepalm::facepalm: ( srebrne r8 kiepsko wygląda ) chyba się jaja robisz :whistling::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem Cie wczoraj na zywo w Kołaczycach (chyba to byles Ty bo zadko r8 w naszych rejonach mozna zobaczyc). Powiem szczerze ze srebrne r8 kiepsko wyglada. Pierwszy raz widzialem ten samochod na zywo, zawsze wydawal mi sie niesamowity a tutaj zonk. Ot zwyczajne srebrne audi. Natomiast dzwiek... Dzwiek to juz inna bajka. Piekna sprawa, bardzo ladnie brzmi. Podejrzewam ze gdyby samochod byl w innym kolorze wygladalby chyba lepiej.

.

:facepalm::facepalm: ( srebrne r8 kiepsko wygląda ) chyba się jaja robisz :whistling::facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Brysio maluj na różowo :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dobry pomysl podsunales jebne w roz barbie :decayed::banan: no i psa cerbera trzeba zamowic zeby nie drapali takiego ladnego kolorku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzalem fajny kolorek folii mieszanka ciemnego aluminum z grafitem i jeszcze wersja jakby drapane aluminum naprawde gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio, pomysl nad jakas konkretna felga... bo az sie prosi do tego auta :)

Te seryjne z R8 mi sie osobiscie zupelnie nie podobaja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykaj wątek :decayed: kolor masz do bani :polew::polew::polew: a r8 możesz i w ciapki pomalować chętnie ją przygarne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze zamknac :decayed:

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Brysio, pomysl nad jakas konkretna felga... bo az sie prosi do tego auta :)

Te seryjne z R8 mi sie osobiscie zupelnie nie podobaja :kwasny:

na zywo wygladaja dobrze ale mam smaka na rotory do r8 tylko czy beda pasowac widzialem takie r8 i mi sie podobalo

albo te z v10 zygzaki tez sa fajne bo nie ori raczej nie chce mam stracha ze jakas plastelina bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jechalem wczoraj tamtedy wieczorem

wiesz jak jest jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ja srebrny lubie i mnie sie podoba - i masz racje to jest normalne auto jak kazde inne bo to tylko auto a nie samolot:hi:

czarny gubi ksztalty a bialy caly czas brudny jeszcze jest sephan blau ale w manualu prawie nie do dostania no i grafit ktorego szukalem ale tez nie bylo nic w manualu

Znow widzialem Cie Tym razem w Jaśle... Moze zle sie wyrazilem... Zawsze wydawalo mi sie ze R8 to taki kozak ze kopara opada przynajmniej na filmikach robi takie wrazenie. W rzeczywistosci przynajmniej na mnie nie zrobilo takeigo wrazenia. Czy przez kolor nie wiem. Biala 911 robi owiele wieksze łaaaał niz to to. Czarny mat bylby niesamowity. W szebniach gosc ma brabusa czarny mat i pomimo ze to G klasa (nie trawie terenowek) robi wrazenie swoim ogromem i wlasnie kolorem.

P.S. Panowie nie ma sie co fochowac, nie jestesmy dziecmi kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie. Poza tym napisalem ze to co najwazniejsze w samochodzie czyli motorownia jest zacna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...