Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

i nie oderwie mi tego podczas smigania :)

ale fajna sprawa to by pasowalo na te male szybki za drzwiwymi to sie jakos nakleja czy magnes trzyma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dziś chwilkę aby przewalić cały temat od dechy do dechy. Brak słów :jerk: Lucky BASTARD :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku mega olbrzymie dzieki wyjasnilo mi to konkretnie sprawe i teraz trzeba czekac na cieplo i dzialac :)

jeżeli to do mnie to "niezamaco" :wink:

...może kiedyś dasz dotknąć autka :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechalbym bardzo chetnie do BT ale nie wiem jak z urlopem bo niestety przyjemnosci kosztuja a na to trzeba zarobic :)

dziekuje wszytskim Bartkom kazda pomoc jest cenna wiec zasluzyliscie :decayed:

przyszedl carbon wiec pewnie dzisiaj jakies czesci na test okleje aby nabrac wprawy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić antene cb na szybe ale po przeczytaniu opinii odpuściłem bo podobno straszna lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mam obawy ze mi to odfrunie przy pierszym dodaniu gazu :)

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Bartku mega olbrzymie dzieki wyjasnilo mi to konkretnie sprawe i teraz trzeba czekac na cieplo i dzialac :)

jeżeli to do mnie to "niezamaco" :wink:

...może kiedyś dasz dotknąć autka :slina:

jak bedzie okazja to Cie przewioze nawet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić antene cb na szybe ale po przeczytaniu opinii odpuściłem bo podobno straszna lipa

Sa rożne od takich od 40zl do 400zl i takie w okolicach 300 juz dają radę - wiadomo ze nie pogadasz na odległość 30 km ale 10-15 spokojnie a to w/g mnie do słuchania o miskach wystarczy w zupełności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 15km to juz ok styka w zupelnosci ale jak by normlana antene tak do srodka wygial i wlozyl za siedzenie nie bedzie to dzialalo? testowal to ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 15km to juz ok styka w zupelnosci ale jak by normlana antene tak do srodka wygial i wlozyl za siedzenie nie bedzie to dzialalo? testowal to ktos?

ja jak mam w bagażniku swoją to nie działa :kwasny: też miałem nadzieję żeby nic na auto nie stawiać i nie wyszło ...teraz mam normalną na przeźroczystej naklejce specjalnej pod to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio, co tu duzo pisac jak brak slow. Po prostu P O R N O ! :kox: Gratuluje i ciesze sie z razem z Toba:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 15km to juz ok styka w zupelnosci ale jak by normlana antene tak do srodka wygial i wlozyl za siedzenie nie bedzie to dzialalo? testowal to ktos?

ja jak mam w bagażniku swoją to nie działa :kwasny: też miałem nadzieję żeby nic na auto nie stawiać i nie wyszło ...teraz mam normalną na przeźroczystej naklejce specjalnej pod to ...

Oj Dziadek Dziadek :decayed:

Jak może działać antena bez umasowienia do tego w środku klatki faradaya :facepalm: :facepalm: :grin:

Do tego polecam wziąć stoper, włączyć w gruszce nadawanie i patrzeć po jakim czasie końcówka mocy w radiu klęknie :decayed:

a gwarantuje Ci że 15km zasięgu toto nie ma

nie ma takiej fizycznej możliwości

5-7 góra przy dobrych warunkach

a w aukcji jest takie Pjerdo-lenie jak reklama zapałek z długopalącym sie trzonkiem wygodnym w trzymaniu

z chęcią wziąłbym tą antene na warsztat, slyszalem skrajne opinie o tym producencie

30KM zasięgu, ale nie napiszą że może być słychać tylko stacje nadawczą

to po co mi 2 m bat na dachu jak takie 85 cm goowno ma zasieg niby 30km Boże jaki żal:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja juz czekam na tego euro komornika drzwi otwarte chce tylko miec fotki z zatrzymania suszarka ze to ja i moim autem jechalem nic wiecej od nich nie chce chyba to nie wiele za 500zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dokladnie o to sie rozbija 3x suszara przy zjedzie z autostrady i 3x po 10pkt :) plus takie drobiazgi po 2 czy 4 punkty sie nazbieraly i jest double karnet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały temat i muszę powiedzieć, że auto miażdży :) Gratulacje za spełnione marzenia. Wiem, że to może głupio zabrzmi i może być pytaniem nie na miejscu, ale ile takie auto pali w cyklu miejskim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

ze spalaniem szczerze to naprawde nie mam pojecia leje 90l zbiornik i robie 350 - 450km na zbiorniku a po miescie malo co jezdze bo mnie krew zalewa jak mam 50 jechac :) a teraz jak ponizej 7+ to i tak stoi czeka w garazu na cieplejsze dni :)

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 01:01 ----------

R8_310kmh.jpg

a tak to pali troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...