Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem na National Geographic "Megafabryki", pokazywali produkcję R8 :naughty: Kosmos :kox:

W dziale R8 wszyscy pracownicy mają siwe włosy bo kwalifikują się tam tylko ludzie z największym doświadczeniem (np. po 30 lat stażu w Audi) :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Brysiek:hi: pojechales z tym bezguściem:decayed: A z tymi felami z vidjo to musi jakieś drugie dno być:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez sie zastanawiam zawsze jak ogladam auta na a4 forum skad Ci ludzie biora pieniadze na te wszystkie mody? Zeby utrzymac sie siebie rodzine no i samochod a mody musielibyscie zarabiac minimum 5tys a kolega od R8 to 50tys.

Napisz do właściciela żeby ci przysłał rozliczenie za zeszły rok. Akurat temat na czasie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez sie zastanawiam zawsze jak ogladam auta na a4 forum skad Ci ludzie biora pieniadze na te wszystkie mody? Zeby utrzymac sie siebie rodzine no i samochod a mody musielibyscie zarabiac minimum 5tys a kolega od R8 to 50tys.

Napisz do właściciela żeby ci przysłał rozliczenie za zeszły rok. Akurat temat na czasie:wink:

No i koniecznie czy odprowadził podatek i wysłał pity na czas:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie pity nie interesuja :) zyje w miare normalnym swiece mozna rozliczac sie co 2gi rok :)

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

przepraszam nie chcialem nikogo urazic tym stwierdzeniem to nie bylo do wlasciciela video poprostu sa rzeczy ktore czasem nie pasuja a to mi poprostu na tym aucie mega nie pasuje ale to moje zdanie i tylko moje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłeś pdc? gdzie foty i video z treningu adac?:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable do pdc podciagniete teraz tylko mi zostalo mocowania dokleic i dziury wywiercic ale czekam na spoiler z carbonu bo nie chce mi sie 2 razy sciagac zderzaka :decayed:

mam z adac tylko swistek do ubezpieczalni ciezko nagrywac jak sie za kierownica siedzi a obok instruktor :wink:

ale mam video z mruczenia wydechu tylko kurde czasu nie mam wstawic moze na weekendzie ogarne wreszcie bo za krotkie te dni ostatnio :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak siedzieć na d*pie i zazdrościć, mnie cieszy że to Polak ma a nie np. Białorusin.. Na podlasiu co lepsza fura to tablice BY a w tv w koło na Łukaszenke gadaja;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ogolnie wiekszosc ma zle ale ci co kradna maja dobrze taki sie skarzyl nie bedzie :))

nie ma czego zazdroscic to tylko auto 4 kola kierownica silnik skrzynia i jezdzi jak kazde inne czasem tylko ciut szybciej

mam blokade prawka do lipca :facepalm: to sa wlasnie rezultaty jak sie chce "wytoczyc" predkosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali kolego ile wleje :) jeszcze sie nie skarzyl ze czegos nie spali

tak od 10 do 35 :) nigdy nie wiem bo nie sprawdzam jade na cpn i tankuje i tyle ale jedno dodam to nie jest auto dla oszczednych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos pyta przy takim aucie ile to pali tzn ze to nie auto dla tej osoby :wink:
+1 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos pyta przy takim aucie ile to pali tzn ze to nie auto dla tej osoby :wink:

:doh: Ale on nie chce jej od razu kupowac, tylko z ciekawosci pyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie spokojnie nie ma stresu :decayed: ale naprawde nie wiem ile w tych kombinacjach pali bo jakos nie ma to wiekszego znaczenia aby jechac trzeba zalac i tyle wiem tylko ze czesciej od diesla :) w dodatku nie robie dlugich tras przy sredniej predkosci tylko gdzie sie da to ogien na maxa :)

Panowie na wydechu mam taka przypalona skorupe od nowosci tego chyba nikt nie czyscil ma ktos jakis pomysl czym to usunac w miare prostym sposobem?

lewa strona 30min szmata i pasta polerska do chromu prawie nie zeszlo nic

prawa strona widac prawie czysta 3 godziny szmata czysiclem ale krew mnie zaleje jesli bede musial poswiecic tyle na reszte

mam przerwe w smiganiu:kwasny: to zabralem sie za takie drobiazgi :facepalm:

1fxy.jpg8i3y.jpg

w5e6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tego używać także do aluminiowych listew ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...