Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

na mnie 911 nie robi wrazenia kiedys mi sie podobala ale ze tam gdzie mieszakam jest tych aut setki to nuda ... wozilem sie swego czasu 911ka przez jakis czas ale jak ja to mowie - duzy garbus:decayed: i fajnie jedzie ale r8 budzi o wiele wieksze emocje we mnie niz akurat 911 - kiedys znow moze kupie carrera s turbo zobaczymy

mnie sie mat nie podoba bo popierwsze juz nie taki modny jak to bylo jeszcze 2 lata temu a po drugie gubi ksztalty to akurat auto wiec mnie do czarnego nikt nie przekona czy mata czy nie mata

zreszta mam jaki mam kolor

jedzie czy nie jedzie

ja mam frajde i to mnie cieszy

o gustach polityce i religii sie nie dyskutuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W erze telewizji satelitarnej i mnóstwa powtorek top gear na drodze na mnie zrobiło wrażenie(takie za kopara opadła) 458 italia.szok:slina:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

na jednych robi na drugich nie :wink:

ale auta sa fajne lambo ferrarka to fury ktore nigdy sie nie nudza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomym jest ze ferrarka czy lambo bedzie na ulicy robilo owiele wieksze wrazenie niz r8. Napewno tez fajniej sie nimi jezdzi. Niestety problem jest taki ze ferrari czy lambo to samochody do przejazdzek i upalania a r8 to kawal niemieckiego bolidu, samochodu na codzien gdzie mozesz go uzyktkowac jako jedyne auto robic tys km bez obawy ze samochod sie zapali #ferrari. Calkiem niedawno w top gear wzieli kabriolety r8, 458, i mclarena na wycieczke po hiszpanii i w pewnym momencie pokazywali jakie uszkodzenia na samochodach zrobily tamtejsze kamyczki. Ferrari bylo doslownie podziurawione od spodu, mclaren w lepszym stanie a audi nietkniete...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomym jest ze ferrarka czy lambo bedzie na ulicy robilo owiele wieksze wrazenie niz r8. Napewno tez fajniej sie nimi jezdzi. Niestety problem jest taki ze ferrari czy lambo to samochody do przejazdzek i upalania a r8 to kawal niemieckiego bolidu, samochodu na codzien gdzie mozesz go uzyktkowac jako jedyne auto robic tys km bez obawy ze samochod sie zapali #ferrari. Calkiem niedawno w top gear wzieli kabriolety r8, 458, i mclarena na wycieczke po hiszpanii i w pewnym momencie pokazywali jakie uszkodzenia na samochodach zrobily tamtejsze kamyczki. Ferrari bylo doslownie podziurawione od spodu, mclaren w lepszym stanie a audi nietkniete...

Dokładnie było tak jak mówisz, R8 była nietknięta w porównaniu z pozostałymi super wozidłami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z której strony by nie patrzeć r8 to świetna fura i jeżeli chodzi o mnie to w każdym kolorze robi wrażenie:slina:. W końcu sam Iron Man jeździł r8:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brysio Man :grin: Ja tez uważam ze srebrny to rozsadny wybór, może gdyby to było b6 gdzie trzeba się wyróżniac kolorem felgami znaczkami s-line czy tez dwururką to byłaby słuszna uwaga. Ale R8 robi robote, i kształty rzeczywiście lepiej są widoczne, u Nas jest r8 w czerni i zlewają sie wszystkie plastiki, wydaje sie poprosu MAŁA:thumbdown:

Fajnie te graty umiejscowili z tyłu, cokolwiek rezasz o wiele łatwiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Video fajne widzialem juz kilka razy :) ale na zywo to musi byc potega bo dzwiek nigdy nie bedzie taki z microfonu nagrany jak wydobywa sie z auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja i tak wole manuala :) bo zawsze jest to jeb.. ecie

I tutaj jest właśnie sportowy duch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...