Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

ale co to ma za znaczenie czy zaplacilem 800zl czy 300euro chodzi o zasade taka felga nadaje sie do przetopu a nie do sprzedawania zatuszowanej wady dalej...

nawet gdybym ja kupil za 1zl to nie ma w tej sytuacji zadnego znaczenia chodzi o zasade i usilowanie zabojstwa - bo tak sprawa sadownie wyglada

Zgadzam sie oczywiscie, ale powinienes tez dobrze wiedziec ze okazje nie istnieja juz w PL i jak cos jest tansze to trzeba byc przygotowanym na wszystko ;)

800zł za 19x8,5J to moim zdaniem żadna okazja.

Brysio ta felga z przodu była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem Tomuś, ze teraz się będziesz dopierdalał do wszystkiego co napisze, ale leje na to, natomiast wyraźnie zapytałem, czy to cena rynkowa gdyż nie mam rozeznania, na co Brysio odpowiedział

ale co to ma za znaczenie czy zaplacilem 800zl czy 300euro
co może świadczyć o tym, że może faktycznie kosztować 300 euro. Dziękuję, skończyłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem Tomuś, ze teraz się będziesz dopierdalał do wszystkiego co napisze, ale leje na to, natomiast wyraźnie zapytałem, czy to cena rynkowa gdyż nie mam rozeznania, na co Brysio odpowiedział
ale co to ma za znaczenie czy zaplacilem 800zl czy 300euro
co może świadczyć o tym, że może faktycznie kosztować 300 euro. Dziękuję, skończyłem.

Ty chyba masz jakieś urojenie że każdy na tym forum się do Ciebie dopier**la, ale to nie temat żeby o tym dyskutować... do felgi jest podany link, jest zdjęcie i opis że wszystko jest cacy to dlaczego nie kupić takiej felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam dobrego mechanika dla znajomej w krakowie najlepiej w kierunku zakopianki zna ktos prosze o namiary

Napisz najlepiej na Krakowskich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga jest do tylu r19 x 11cali szerokosci kupilem bo bylo napisane ze z nia wszystko ok jak w podanym linku ale niestety wielkie gowno jak by koles napisal ze sie tylko na dekoracje nadaje to bym jej nie kupil to jest chyba jasne...

jak tutaj jeden kolega napisal w ich sprzedazy jest metoda podejrzewam ze nie jedna felge tak spreparowali i sprzedali ...

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Fura marzenie... niech służy, szerokości :)

dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga jest do tylu r19 x 11cali szerokosci kupilem bo bylo napisane ze z nia wszystko ok jak w podanym linku ale niestety wielkie gowno jak by koles napisal ze sie tylko na dekoracje nadaje to bym jej nie kupil to jest chyba jasne...

jak tutaj jeden kolega napisal w ich sprzedazy jest metoda podejrzewam ze nie jedna felge tak spreparowali i sprzedali ...

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Fura marzenie... niech służy, szerokości :)

dzieki :hi:

Roberto kiedy się do PL wybierasz? Mamy tam przecież coś do uregulowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartus - spokojnie pierdoalm sie nie przejmuj plytka lezy :) te siedzenia maja stan jak koles napisal ale niestety nie ma boczkow z poduchami

po 22 grudnia bede jechal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartus - spokojnie pierdoalm sie nie przejmuj plytka lezy :) te siedzenia maja stan jak koles napisal ale niestety nie ma boczkow z poduchami

po 22 grudnia bede jechal

OK - w takim razie skoro przyjeżdżasz na wigilię to nie zapomnij prezentów :wink:

...Mikołaj w tym roku przyjedzie R8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czujesz się tu samotny po reorganizacji?:decayed:

Dla mnie R8 jest 3 audi w historii po 225 Roadsteraudi_225-front-roadster_35.jpg

i Audi Quattro

Sport%20Quattro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem cale kolo na ebayu :)

kompletne z opona 7mm 2011r i czujnikiem cisnienia za 131e z wysylka :) i ktos mi tu chyba pisal cos o cenach rynkowych :decayed:

R8 19 zoll Komplettrad Felge Schmiederad Mit Pirelli V8 V10 GT | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie płacisz.. ? to musisz nie mieć żadnego majątku na siebie itp bo zaraz komornik się dowali...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dowali sie bo nie ma o co suszarki sa w eu nielegalne bo nie mozna stwierdzic ze naprawde Twoje auto bylo mierzone wiele sadow nawet w pl jak widac na filmiku sprawe umarza

tak samo jest z radarami niewyrazna fotka lub niewiadomo kto jechal :)

komornik moze Ci cos zabrac jesli sie przyznasz do wykroczenia jesli nie to nie maja takiego prawa ja nigdy nie przyjmuje z suszarek mandatow bo nie ma zdjecia i nie moge zidentyfikowac wlasnego auta a co za tym idzie nie moga ukarac mnie za cos czego nie zrobilem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...