Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

no cudem jeszcze sie do przodu toczy :decayed:

---------- Post dopisany 10-04-2014 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 16:32 ----------

Panowie zna ktos firme Navtech z Koszalina? jakies recenzje na jej temat bo w necie nie mam linku do strony firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej SRB coś wysyłał do Koszalina ostatnio, kto wie czy nie do tej firmy właśnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, masz doświadczenie z R-troniciem po lifcie czyli lata 09-12 ? Bo mam okazję wziąć R8 V10 na ładnym sztosie, ma wszystko ale jest w R-tronicu, jak coś to auto będzie szło na turbienie, a najnowsze S-tronici nie wytrzymają momentu powyżej 1000nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sa problemy jak zwiekszysz moment na r-tronicu

sa firmy ktore te skrzynie przerabiaja i ponoc to dziala

ale duzo bylo z nimi problemow i jest nadal nawet w serii sie po 40 tys wysypywaly kazdy na forum poleca manualke

dlatego od polifta weszly s-tronic bo sa stabilnijesze co nie znaczy ze przenosza wieksze momenty ale te ponoc tez mozna polepszyc

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

za to silnik v10 bardzo dobry i mozna przy turbie ponad 1000ps wyiagnac wiec jest o co powalczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sa problemy jak zwiekszysz moment na r-tronicu

sa firmy ktore te skrzynie przerabiaja i ponoc to dziala

ale duzo bylo z nimi problemow i jest nadal nawet w serii sie po 40 tys wysypywaly kazdy na forum poleca manualke

dlatego od polifta weszly s-tronic bo sa stabilnijesze co nie znaczy ze przenosza wieksze momenty ale te ponoc tez mozna polepszyc

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

za to silnik v10 bardzo dobry i mozna przy turbie ponad 1000ps wyiagnac wiec jest o co powalczyc

Wychodzi na to że każdą skrzynie trzeba robić, a manuala ze świecą w V10 szukać. Chcę zrobić coś takiego, a tam tez siedzi R-tronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda skrzynie trzeba robic bo sa max na 800nm obiczane

tylko ciekawe o ile spadla zywotnosc silnika przy takim przeladowaniu mocy ale wynik jest zacny

takie auto tylko do dragrace na autostrade sie nie nadaje przegrzejesz w 5 min na prostej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze o co chodzi? R8 objeżdża bliźniacze galardo mocniejsze o 200KM z rolki ...kierownik pije tam kawę chyba zamiast wciskać gaz bo nie kumam o co tu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto grube, zawsze mi się podobało. Dodatkowy plus, że jest oferowane w manualu, jak mało które z tak mocnych dostępnych na rynku. Odwiedzasz nim swoje profilowe miasto? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dawaj znać jak będziesz, może akurat będzie jakiś wolny termin to ogarniemy jakiegoś małego spota ;) A ja z chęcią przewiózł bym się na prawym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak bede dam znac :)

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 13:12 ----------

koncem roku chyba bedzie zmiana bo za duzo r8 juz jezdzi :)

moj typ albo

McLaren MP4-12C als Sportwagen/Coupé in Isernhagen

albo

Mercedes-Benz S 63 AMG 4M COUPE*HEAD-UP*TV*EDITION 1"*VOLL !!! als Sportwagen/Coupé in Volkmarsen b. Kassel

zobaczymy co sie trafi w lepszej kasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...