Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda słów! Tak jak mówisz, można stracić życie przez debilne zachowanie jakiegoś sqrwiela, który chce przyrobić na felgach nie myśląc o konsekwencjach! :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety takie sa realia gdzie sprzedaje sie towar nie ponoszac zadnych konsekwencji gdybym ta felge kupil w de sprawa skonczyla by sie w sadzie zatajenie stanu przedmiotu i o usilowanie zabojstwa !

bo tak to niestety wyglada ludzie sobie nie zdaja sprawy co sie moze stac jak przy 300kmh taka felge rozerwie na drodze moglbym zabic siebie i jeszcze innych pociagnac za soba

dobrze ze mam czujniki cisnienia i mi przez nia uciekalo powietrze wiec odrazu zaczalem szukac do jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego wlasnie zalozenia wyszedlem ze prosta igla czyli OK a jak widac tak nie bylo

dziwilo mnie to dziwne szare gumopodobne pokrycie ale myslalem ze ktos sobie przed kamykami tak zabezpieczyl ale nie podejrzewalem ze przykryta jest taka fuszera tym oto syfem !!!

to jest krawdz wewnetrzna kola wiec nie widac tak odrazu przy feldze 19x11 cali od gory (czyly w miejscu montazu opony) bylo zapolerowane wiec nie bylo widac nic tylko ladny srebrny kolor a pod polerka rysa 4cm normlanie w ryj sie nalezy ot na zas!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lubina :wink:

Ale fakt faktem... za jaja i niech wisi... :kwasny::takiego: ja bym mu płazem tego nie puścił, kontaktowałeś się z nim? :thumbdown: na szczęście nikomu nic się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki zle wpisalem juz poprawione

koles naturalnie o niczym nie wie felge sprzedal mi igielke! wynika z tego ze sam sobie ta felge zaszpachlowalem bo sie zabic chcialem ot co :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem do spawania ale nie wiem czy sie to da pospawac bo to nie jest zwykle aluminium tylko stop z magnezem zeby byla trwalsza i lekka w dodatku no ale zobaczymy bo koles ma pospawac i na maszynie wytrzymalosciowej sprawzic czy to wytrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawanie w de to tylko test czy da sie wogole pospawac bede mial w razie w zapasowa ale kupie nieuszkodzona i nie naprawiana bo troche strach na takich naprawkach ponad 300 latac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawanie w de to tylko test czy da sie wogole pospawac bede mial w razie w zapasowa ale kupie nieuszkodzona i nie naprawiana bo troche strach na takich naprawkach ponad 300 latac

Da się spokojnie pospawać, sam spaw w sobie będzie najmocniejszy, ale struktura cząstek wokół spawu pod wpływem temperatury rzędu 600-700 stopni Celsjusza zmieni się i to w tym miejscu może pojawić się kolejne peknięcie pod wpływem naprężeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy wciska ja tez ale odleglosc trzeba zachowac i troche rozsadku nic sie rozwalic a nie daj boze innych przy okazji - a to co koles robi za piraterie to przeciez inaczej jak debilizm nie da sie nazwac

jak jest lewy wolny to wciskam i jade czasem wyprzedzam z prawej jesli koles jest natretem i po kilku km dalej nie zjezda z lewego a jest miejsce i nie zagrazam nikomu wyprzedzam prawym

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2013 at 19:48 ----------

Panowie kupilem u sprzedawcy z Lubina FELGA 19 AUDI R8 tyl ORGINAL LUBIN (3650242140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jeszcze w tamtym roku nie bylo kiedy wczesniej zalozyc bo kompletowalem 2gi zestaw kolek az przyszedl sadny dzien -

ale oto bonus

http://s21.postimg.org/om2f0gl3n/IMG_20131024_WA0002.jpg

http://s21.postimg.org/phywfwus3/IMG_20131024_WA0003.jpg

http://s10.postimg.org/q8s9x7m1h/IMG_20131024_WA0004.jpg

http://s9.postimg.org/52xxdnrhn/IMG_20131024_WA0005.jpg

dlugosc pekniecia jakies 4cm od rantu !!!

felga byla peknieta koles pozacieral tylko slady i zaszpachlowal po pierwszym przejezdzie do 300kmh pekla i dzieki bogu ze tylko pekla opona ja trzymaja bo jak by sie kawalek urwal wachal bym kwiatki od dolu !!!

felga byla pomalowana takim goumo podobnym g*wnem jak widac na zdjeciu - po zmyciu rozpuszczalnikiem jest szpachla itp - uwazam takie postepowanie za czyste kure**stwo mogl mnie poinformowac ze byla grzebana to dalbym do kolesia ktory to robi i byla by felga jak trzeba naprawuiona a nie sprzedawac jako igle a tu sie okazuje ze bubel do potegi i mozna sie jeszcze zabic

Brysio - kupiłeś felgę u gościa u którego ja również wcześniej się naciąłem na kichę. Mam go po sąsiedzku i swojego czasu pracował jeszcze tam mój koleżka - mimo tego pocisnęli mi kibel. Wszystkie felgi tak robią - albo po chamsku maskują wady, albo malują byle guanem, że klar schodzi po pierwszym myciu na bezdotykówce.

Z Lubina jest tylko jeden polecany sprzedawca, od którego ja brałem osobiście kolejne 2 komplety - Przedmioty użytkownika ANDRRE-1 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I tego mogę Ci polecić (i innym również) z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia:facepalm: az strach pomyslec co by bylo.

Musisz chyba jednak pogodzic sie z mysla, ze kase wydales na marne. Moja rada, nie spawaj tej felgi i nie jezdzij na niej. Najwazniejsze jest Twoje bezpieczenstwo.

Takich gosci powinni publicznie cielesnie karac jak w sredniowieczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde dalem ja do roboty ale kupilem juz inna nie uszkodzona bo jezdzic na tej uszkodzonej sie boje troche ryzyko przy duzych predkosciach a takie lubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ona skonczy pewnie :)

Panowie szukam dobrego mechanika dla znajomej w krakowie najlepiej w kierunku zakopianki zna ktos prosze o namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to ma za znaczenie czy zaplacilem 800zl czy 300euro chodzi o zasade taka felga nadaje sie do przetopu a nie do sprzedawania zatuszowanej wady dalej...

nawet gdybym ja kupil za 1zl to nie ma w tej sytuacji zadnego znaczenia chodzi o zasade i usilowanie zabojstwa - bo tak sprawa sadownie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to ma za znaczenie czy zaplacilem 800zl czy 300euro chodzi o zasade taka felga nadaje sie do przetopu a nie do sprzedawania zatuszowanej wady dalej...

nawet gdybym ja kupil za 1zl to nie ma w tej sytuacji zadnego znaczenia chodzi o zasade i usilowanie zabojstwa - bo tak sprawa sadownie wyglada

Zgadzam sie oczywiscie, ale powinienes tez dobrze wiedziec ze okazje nie istnieja juz w PL i jak cos jest tansze to trzeba byc przygotowanym na wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...