Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

no mnie tez :wink: jest jakas opcja tego co grzebalem ale nie wiem teraz dokladnie za chwile jak dojde do siebie to sprawdze :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec nie ma opcji ktora ustala jasnosc ledow jest tylko do comming home dlugosc czasu swiecenia led

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

panowie ma ktos moze takie wentylki

-NEU- orig. Alligator RDV001 Ventil 43mm für RDKS VW AUDI PORSCHE BMW universal | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety s-tronic jest duzo szybszy od manulala ale ja i tak wole manual wiem ze to ja nim wladam a nie jakis automat mi bedzie biegi mieszal :decayed:

tu chodzi o frajde z jazdy a w manualu jakos mnie sie wydaje ze jest wieksza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety s-tronic jest duzo szybszy od manulala ale ja i tak wole manual wiem ze to ja nim wladam a nie jakis automat mi bedzie biegi mieszal :decayed:

tu chodzi o frajde z jazdy a w manualu jakos mnie sie wydaje ze jest wieksza :wink:

To tylko tak dla porównania, nie po to żeby najeżdżać. Widać w porównaniu do filmu z S-tronic'iem jak jedzie manual i jak DSG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyscigow czy do startu z kreski jasne ze s-tronic bedzie lepszy ale jak mowie mnie tam on do niczego potrzebny nie jest bo sie nie scigam a czy robi setke w 4 czy 4.5 sek co to za roznica dla mnie ?

mnie nie chodzi o bicie rekordow czasowych a o fun z jazdy autem i mieszaniem biegami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyscigow czy do startu z kreski jasne ze s-tronic bedzie lepszy ale jak mowie mnie tam on do niczego potrzebny nie jest bo sie nie scigam a czy robi setke w 4 czy 4.5 sek co to za roznica dla mnie ?

mnie nie chodzi o bicie rekordow czasowych a o fun z jazdy autem i mieszaniem biegami :wink:

Popieram rencami i nogami. Może być sobie najlepszy automat na świecie ale niestety nie da się poczuć takiej "władzy" nad samochodem jak jadąc mocną bryką z manualem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No macie racje ale od czego są manetki za kierownicą od zmiany biegów które możemy zmienić w każdej chwili i wyłączyć drania by sam nie przełączał lub nastawiał bieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo hamowal silnikiem koles dlatego tak mu scinalo przy zmianie biegow w dol - innego wytlumaczenia na to nie mam ja uzywam do tego hamulca:hi:

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

No macie racje ale od czego są manetki za kierownicą od zmiany biegów które możemy zmienić w każdej chwili i wyłączyć drania by sam nie przełączał lub nastawiał bieg?

manetki sa jak silikonowe cycki niby cycki ale nie taka frajda jak naturalne nooo :kox: kobiety powiedza Ci to samojesli wiesz o czym mowie

:wink:

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

Pikne auto:) Pozazdrościć:P

podziekowal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Brysio, lepiej tego nie mozna bylo ujac :grin:

Manetki manetkami ale nie ma to jak sprzeglo, lewarek do biegow i koordynacja pracy rak i nog.

PS. Nie jedzie.... 1.9 na chipie pojedzie.... (Insider) :wink::grin:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Brysio na co te przegazówki przy redukcjach biegów pod koniec filmu?

Nie wiem czy to nie jest przypadkiem przez sterownik silnika wymuszane przy redukcji. Jak jechalem ostatnio z kolega Panamera na automacie co prawda, to w czacie hamowania zrzucala sobie biegi i wlasnie sama przegazowki robila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...