Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oj tam troche trzeba wydac ale warto :)

Opublikowano

spostrzegawczy -->lajkuje :)

Trochę :cheesy: W ogóle widzę po zdjęciach, że w fajnym miejscu mieszkasz - S. Sud albo Mitte ? Ulicę i numer domu sam znajdę :wink:

(jak przyjadę do E. am N. to wpadnę na przejażdżkę) :wink:

Opublikowano
  • Autor

widze ze sie orientujesz choc mieszkam w innym miejscu :) zapraszam

Opublikowano

Piękne autko :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzieki

Opublikowano

Piękne ??? za***iste !!!!:slina::slina::slina: nic dodać nic ująć .... masz siostrę ( pełnoletnią ,albo bez kuratora ) hehehe :polew:

Opublikowano
  • Autor

rozczaruje Cie juz mezatka i dzieciata :grin:

Opublikowano
Piękne ??? za***iste !!!!:slina::slina::slina: nic dodać nic ująć .... masz siostrę ( pełnoletnią ,albo bez kuratora ) hehehe :polew:

:polew::polew::polew:

Brysio wielkie graty w końcu się doczekałem po tylu latach na forum do ukazania się pierwszej sztuki R8 :kox:

---------- Post dopisany at 01:28 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ----------

56511_434368369950320_1389367080_o.jpg

Rezaj ją na taką zdzirę :grin:

Opublikowano
  • Autor

te widzialem na zywo cala karoseria z polerowanego aluminium ale koles co to na targach sprzatal i polerowal mowil ze idzie sie zachlastac :):):)

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Brysio super auto:good: Powala:kox:BTW;

Na allegro sa felgi od wersji 5.2 w dobrej cenie poniżej 3k zł:hi:

Opublikowano
  • Autor

zapodaj linka :)

Opublikowano

no to powiem Ci ze namieszałem w systemie tym autem :kox:

fajnie jest realizować swoje marzenia, powodzenia :thumbup1:

Opublikowano

No cóż... Gleba, większe koło, lampy polift i będzie niezła baza pod mody :decayed:

Taki żarcik :wink:

Choć mi się to autko nie do końca podoba to szczerze gratuluję zakupu :hi:

Opublikowano

przecież to marek_xtr z naszego forum sprzedaje :wink:

Opublikowano
przecież to marek_xtr z naszego forum sprzedaje :wink:

No fakt:decayed: Tym bardziej warto brać:good:

Opublikowano
  • Autor

nie beda po pierwsze on ma 4x 8,5 a ja potrzebuje

2x 8,5 235 35 19

2x 11 295 30 19

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

No cóż... Gleba, większe koło, lampy polift i będzie niezła baza pod mody :decayed:

Taki żarcik :wink:

Choć mi się to autko nie do końca podoba to szczerze gratuluję zakupu :hi:

obejrzyj takie na zywo a zobaczysz spodoba sie :)

Opublikowano

Brysio, jak to 4,2 to wrzucaj kompresor i nie męcz się z tym silnikiem :wink: w końcu to zacznie jechać adekwatnie do wyglądu :wink:

Tu masz temat o 4,2 + kompresor w RS4. Bezawaryjnie :decayed:

audi rs4 b7 - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.