Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moja a4 b6 210KM quatro 6 gang

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w pierwszym poscie jest wrzucone wiecej fotek, na 19 s-line oraz wnetrze

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

w miedzyczasie auto stalo na unikatowych felgach s-line 20" 9j et-25 w polerce+ chromowane dekle no name.

auto wygladalo super, ale nacieszylem sie tylko tydzien czasu, dopuki ktos nie zatrzymal mnie na ulicy i powiedzial ze chce je kupic.,

wiec musialem zdjac.

Opublikowano

Widziałem to autko w sezonie na wale miedzyszyńskim/nadwiślance zaparkowane, na zywca przyciaga uwage na tych keskinach, a co do S-line dobrze ze z nich zrezygnowałes, nie wygladają totalnie:wink:

a 210 z VTG traktuj z przymróżeniem oka:decayed:

Opublikowano

a 210 z VTG traktuj z przymróżeniem oka:decayed:

dokładnie:grin:

jakis czas temu ciąłem sie na obwodnicy 3M z taką B6,gościu dostał baty kilka razy,zjechałem z tarsy,a gostek za mną,wjechałem na parking marketu,szukam miejsca,gostek cały czas za mna,myśle -co on chce?,zaparkowałem,staną przede mną,wychodzi i pyta ile mam koni w tym dwaipółtedei,bo on ma 204 i go objechałem,mówie 190,gości na to "k**wa",pogadaliśmy chwile,okazało sie że program robił w vtechu:decayed:

keskiny za***iste:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem, na wykresach tak wychodzilo, po chipie chodzila lepiej niz seria, a jak zmienilem pompe wtryskowa to juz czuc duzo lepiej niz wczesniej.

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

Widziałem to autko w sezonie na wale miedzyszyńskim/nadwiślance zaparkowane, na zywca przyciaga uwage na tych keskinach,

mozliwe ze widziales bo tam mieszkam

Opublikowano

zawsze po chipie bedzie lepiej tylko niewiadomo ile..:) ale fele na zywca pewnie jeszcze lepiej sie prezentuja..

Opublikowano

ładna fela :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

panowie jak cos to felga jest na sprzedaz, po zimie zastapi ja cos mocniejszego.polecam.

w razie pytan pw.

Opublikowano

Felga, obniżenie, poszerzane nadkola...:kox:

Opublikowano

ładna a4 + jakies mody i bedzie git :decayed:

Opublikowano

Ile masz obniżone to a4 ?

Podoba mi sie ta felga. Pasuje do bryły B6

Opublikowano

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

w miedzyczasie auto stalo na unikatowych felgach s-line 20" 9j et-25 w polerce+ chromowane dekle no name.

Masz zdjęcia na tych 20" ?

Opublikowano

zacne autko :thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wlasnie nie zdazylem zrobic fotek na tych 20 s-line, mam tylko na 19 s-line 8j

20 byly ladniejsze, cale spolerowane i 20x9j et-25, bardzo szeoko bylo :)

Opublikowano

od zawsze podobały mi się keskiny..

u Ciebie gniotą suty..:-)

Opublikowano
jak wspomnialem silnik 2,5tdi 180Km na 210 zrobiona

na pewno nie ma 210PS.

Opublikowano

zajeb alumy

  • 1 rok później...
Opublikowano

a mi się felgi za***iście podobają! ori keskiny? daj jakiś opis, wyposażenie, plany modów itp. :wink: bo same fotki to tak nie bardzo..

a jakie niby maja być? nikt nie będzie podrabiał firmy która zajmuje się podrabianiem felg... keskin na czele ze swoimi podróbkami oz futury czyli kt1 imitującymi felgi skręcane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.