Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Nysa 2013


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

No to jadę jednak, egzamin mam 17 czerwca :banan::banan::banan:. Kurde, wiedzę, że każdy z jakąś ekipą jedzie, a u mnie nikt się nie interere za bardzo motoryzacją, nie lubią ubrudzić sobie rąk przy aucie :facepalm:. A jak pojadę z dziewczyną to nie napije się z Wami dostatecznie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jadę jednak, egzamin mam 17 czerwca :banan::banan::banan:. Kurde, wiedzę, że każdy z jakąś ekipą jedzie, a u mnie nikt się nie interere za bardzo motoryzacją, nie lubią ubrudzić sobie rąk przy aucie :facepalm:. A jak pojadę z dziewczyną to nie napije się z Wami dostatecznie :drunk:

Marcin skąd lecisz? Jakoś możemy się dograć :wink: Ja co prawda mam egzaminy w ten weekend ale piertole :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja czekam na jakieś propozycje z waszej strony, ewentualnie jak komuś nie pasuje bulić za autostrade to też mogę pociągnąć was bardzo fajną drogą i nawet krótszą niż autostradą do Nysy a i krajobrazy też ciekawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli pojadę to inną furą to raz, a dwa, że zależy jak mi się sesja rozłoży, może uda się zdać zerówki i wtedy jadę. Tylko jeszcze nie wiem czy z Wro czy od siebie z Jaworzna/Praszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga musi być jak masełko, bo schodze do 58 :grin:

:kox::kox::kox:

Ja myślałem, żeby jechać przez Wrocław tam można by było się zebrać większą ekipą i razem polecieć już jedną trasą, chyba najlepiej autostradą :wink:. Do Wrocławia mam ~40 min jazdy

---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

No to jadę jednak, egzamin mam 17 czerwca :banan::banan::banan:. Kurde, wiedzę, że każdy z jakąś ekipą jedzie, a u mnie nikt się nie interere za bardzo motoryzacją, nie lubią ubrudzić sobie rąk przy aucie :facepalm:. A jak pojadę z dziewczyną to nie napije się z Wami dostatecznie :drunk:

Marcin skąd lecisz? Jakoś możemy się dograć :wink: Ja co prawda mam egzaminy w ten weekend ale piertole :polew::polew:

Właśnie patrzyłem na Twoją trasę z Lublińca i moją z okolic Świdnicy i nie ma sznas się spotkać po drodze, można się zawsze ustawić na jakimś CPN przed Nysą :wink:. Fajnie jakby wszyscy razem wjechali, pomimo, że trudno będzie dograć osoby z różnej części Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzyłem na Twoją trasę z Lublińca i moją z okolic Świdnicy i nie ma sznas się spotkać po drodze, można się zawsze ustawić na jakimś CPN przed Nysą :wink:. Fajnie jakby wszyscy razem wjechali, pomimo, że trudno będzie dograć osoby z różnej części Polski.

Jest taka opcja. No a przez opole nie lecisz? Mamy jeszcze panowie 5 miesięcy także damy radę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Opole kompletnie nie po drodze :kwasny:. Nie denerwuj mnie, że 5 miesięcy, ja już się napaliłem :decayed:. Mógłbym jechać nawet jutro :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba gdzieś się razem ustawić, bo nie będę was po całym ośrodku szukał :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Opole kompletnie nie po drodze :kwasny:. Nie denerwuj mnie, że 5 miesięcy, ja już się napaliłem :decayed:. Mógłbym jechać nawet jutro :grin:

No dobra żartowałem. 4 miesiące i 1 tydzień :decayed:

Tylko trzeba gdzieś się razem ustawić, bo nie będę was po całym ośrodku szukał :whistling:

Damy radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba gdzieś się razem ustawić, bo nie będę was po całym ośrodku szukał :whistling:

Dobrze szefie :decayed:, tylko wcześniej by się zdało tam przyjechać, co by gofry nie obstawiły całego ośrodka , bo jak oni się wsypią to pewnie po 50 aut będzie wjeżdżało :decayed:.

Jeszcze się dogramy jakoś jak będzie bliżej wyjazdu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w piątek o godzinie 18:00 byłem pod ośrodkiem i 2h stałem w korku. Jak się uda to z rana w piątek już polecę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w piątek o godzinie 18:00 byłem pod ośrodkiem i 2h stałem w korku. Jak się uda to z rana w piątek już polecę :wink:

dobra, opcja upchać się już z rana na lepszych miejscach :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w piątek o godzinie 18:00 byłem pod ośrodkiem i 2h stałem w korku. Jak się uda to z rana w piątek już polecę :wink:

dobra, opcja upchać się już z rana na lepszych miejscach :jerk:

Nie chodzi o miejsca...

Więcej czasu na picie będzie :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w piątek o godzinie 18:00 byłem pod ośrodkiem i 2h stałem w korku. Jak się uda to z rana w piątek już polecę :wink:

dobra, opcja upchać się już z rana na lepszych miejscach :jerk:

Nie chodzi o miejsca...

Więcej czasu na picie będzie :decayed::decayed::decayed::decayed:

Hahaha, wiedziałem, że o to mu chodzi :polew:. Ktoś wie ile aut było tam w zeszłym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w piątek o godzinie 18:00 byłem pod ośrodkiem i 2h stałem w korku. Jak się uda to z rana w piątek już polecę :wink:

dobra, opcja upchać się już z rana na lepszych miejscach :jerk:

Nie chodzi o miejsca...

Więcej czasu na picie będzie :decayed::decayed::decayed::decayed:

Hahaha, wiedziałem, że o to mu chodzi :polew:. Ktoś wie ile aut było tam w zeszłym roku?

Przeszło 1600 :wink: Tylko 1400 przyjechało w piątek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew: Bez przesady...

W środę :decayed::polew::polew::polew::polew:

Może od razu przyjedźmy w poniedziałek i zróbmy sobie piwakowy tydzien :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...