Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Nysa 2013


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

ja będę na wieczór w piątek :wink: i na waleta nie skaczę pierwszy ! :grin:

Dlaczego wieczorem? :kwasny:

no musiałbym w czwartek wyjechać :grin: mam 300 klocków do Nysy i na piątek urlop biorę :wink:

Jawor też w nocy wyjeżdża :decayed: Musimy się dogadać panowie bo ja na daremno nie pojadę rano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę na wieczór w piątek :wink: i na waleta nie skaczę pierwszy ! :grin:

Dlaczego wieczorem? :kwasny:

no musiałbym w czwartek wyjechać :grin: mam 300 klocków do Nysy i na piątek urlop biorę :wink:

Jawor też w nocy wyjeżdża :decayed: Musimy się dogadać panowie bo ja na daremno nie pojadę rano :wink:

Jak mi się uda to będę w piątek rano, zawsze to więcej czasu na picie będzie :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 270, jawor ma około 230, wyjeźdzamy w nocy, zeby na rano być, z rana grill + browar + dobre miejsca :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 270, jawor ma około 230, wyjeźdzamy w nocy, zeby na rano być, z rana grill + browar + dobre miejsca :jerk:

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 270, jawor ma około 230, wyjeźdzamy w nocy, zeby na rano być, z rana grill + browar + dobre miejsca :jerk:

:banan:

to jest wizja ogólnie całego weekendu :decayed:

:decayed::decayed:

Już chce ten czerwiec w końcu, fajnie będzie poznać kto siedzi po drugiej stronie kabla, a jeszcze coś wypić to w ogóle :kox::kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez zawitam na vag'u wyrusxzam z zg kierunek wroclaw autostrada. Ktos jeszcze z okolic moich sie pojawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez zawitam na vag'u wyrusxzam z zg kierunek wroclaw autostrada. Ktos jeszcze z okolic moich sie pojawi?

Ja, z czorny_07 i jeszcze kimś tam :) Będziesz miał nas po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez zawitam na vag'u wyrusxzam z zg kierunek wroclaw autostrada. Ktos jeszcze z okolic moich sie pojawi?

Na zjeździe z Autostrady w Opolu mogę czekać bo tamtędy przelatuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej by jakis punkt ustalic gdzie by sie wszyscy razem spotkali i ruszyli cala grupa, to byloby dosc widowiskowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...