Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG Nysa 2013


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

:polew::polew::polew::polew: Bez przesady...

W środę :decayed::polew::polew::polew::polew:

Może od razu przyjedźmy w poniedziałek i zróbmy sobie piwakowy tydzien :D

Tak by było najlepiej :thumbup1::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle z ekipą audi 80 zjawimy się w piątek jak co roku :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na fb organizatorzy Eventu podali kilka informacji na temat wjazdu na teren imprezy,cennika itd...

Któryś z Modyfikatorów powinien zrobić listę chętnych zgodnie z wytycznymi podanymi przez Organizatora aby nie było jaj z wjazdem na Impreze...

Zapraszam do Lektury :

W związku z dużą liczbą uczestników w roku ubiegłym,co przełożyło się na względy bezpieczeństwa tj dojazd służb porządkowych i ew ratowniczych , oraz ograniczoną liczbę miejsc parkingowych pogarszających komfort uczestników spotkania , ustalone zostało z właścicielem campingu iż maksymalna liczba pojazdów jaka może być w tegorocznej edycji Vag Nysa to 1300 (nie licząc pojazdów osób związanych z organizacją i potencjalnych sponsorów) .

W związku z powyższym aby to uporządkować prosimy o wysłanie zgłoszeń osób chętnych do udziału w tegorocznym spotkaniu drogą elektroniczną na [email protected]

Dane w zgłoszeniu winny zawierać nr rejestracyjny pojazdu , markę , nick oraz imię i nazwisko , zgłoszenia te będą tylko do wglądu dla organizatorów (przy bramie wjazdowej) w celu ich weryfikacji , nadmienić również pragniemy , iż naszym zamiarem nie jest żadna selekcja (decyduje kolejność zgłoszeń-tj do 1 czerwca 2013 roku) a poprawa bezpieczeństwa i komfort uczestników.

Prosimy również osoby które zgłosiły akces uczestnictwa a z przyczyn losowych nie będą mogły wziąć udziału w imprezie o stosowną informacje na w/w email w celu dokooptowania ew osób z listy rezerwowej.

Właściciel obiektu w tym roku podniósł dosyć sporo koszt wjazdu i będzie wynosił 40 zł za jeden samochód z kierowcą oraz namiot , plus dodatkowo 5 zł za każdą następną osobę w samochodzie , dodatkowa opłata za przyczepę campingową lub inną oraz za podłączenie energii elektrycznej wg cennika NOR Nysa "

Informacja odnośnie wjazdu

Wjazd od godz 9:00 do godz 22:00(bez taryfy ulgowej)po tych godzinach brama będzie zamykana i będzie przy niej ochrona

Deklaracje wzorem poprzedniej edycji są do pobrania na stronie

VII Zlot Miłośników Volkswagen Audi Group, 8-9 czerwca 2013 | VAG Nysa 2013

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wymyślają :facepalm: Już rok temu trzeba było wypełniać zgody wjazdowe :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena moim zdaniem przegięcie :facepalm: Dobrze że jeszcze nie każą sobie dopłacić do namiotu z 20zł :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wykorzystanie okazji. Bo i tak przyjedzie w hui aut :wink: No panowie ja nie jadę bo za drogo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak bym oblał test :bag:

Na pewno byś oblał :whistling:

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak bym oblał test :bag:

Na pewno byś oblał :whistling:

:nabijasie:

Chyba że to alkomat by był to na pewno :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

curvencja esencja...:whistling: ja praktycznie "na ostatnią chwilę" będę wiedział czy pojadę...narazie na tak, ale jest szansa nie wielka, że będę musiał skapitulować:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

curvencja esencja...:whistling: ja praktycznie "na ostatnią chwilę" będę wiedział czy pojadę...narazie na tak, ale jest szansa nie wielka, że będę musiał skapitulować:kwasny:

Zapiszesz się a jak jednak wyjdzie że nie da rady to napiszesz maila że nie dojedziesz :wink:

Ja zrobię podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

curvencja esencja...:whistling: ja praktycznie "na ostatnią chwilę" będę wiedział czy pojadę...narazie na tak, ale jest szansa nie wielka, że będę musiał skapitulować:kwasny:

Zapiszesz się a jak jednak wyjdzie że nie da rady to napiszesz maila że nie dojedziesz :wink:

Ja zrobię podobnie

no to jest myśl...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyli że event przyciąga masę ludzi, więc podniesienie ceny było do przewidzenia :kwasny: szkoda że przed wjazdem nie ma testu na inteligencję (typu 3 szybkie pytania) bo było trochę buractwa w zeszłym roku

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio trzeba pisać tego e-maila? :shock3:

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

Ale jajca.. A jak ja się chcę teraz zapisać, a mam tablice angielskie, a za miesiąc na przykład będę mieć polskie, to nie wjadę, bo nie te tablice? Po hooj im tablice, skoro mają nazwiska?

---------- Post dopisany 10-02-2013 at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 00:39 ----------

Odpisują Wam na te e-maile może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio trzeba pisać tego e-maila? :shock3:

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

Ale jajca.. A jak ja się chcę teraz zapisać, a mam tablice angielskie, a za miesiąc na przykład będę mieć polskie, to nie wjadę, bo nie te tablice? Po hooj im tablice, skoro mają nazwiska?

---------- Post dopisany 10-02-2013 at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 00:39 ----------

Odpisują Wam na te e-maile może?

tak aby mieć pewną miejscówke trzeba słać maila i odpiszą:

"Potwierdzam

Pozdrowienia od grupy opolskiej vwgolf.pl "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawor napisz jaka jest sytuacja i powinni przyjąć. Ogarnięcie to zrobili tylko 1300 aut i będzie luz. A nie rok temu 1300 było w piątek :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

PS. Załatwiłem sobie wjazd w piątek o 10:00 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...