Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no gdzie:grin: poprostu wkręce ją jako catering:decayed:

Opublikowano
Każdy tylko na Domina narzeka a bez niego byśta latali golasami a tylko narzekacie że to wszystko przez niego :kox::naughty:

adwokat diabła się odezwał :evil: każdy kto zna domina wie o co chodzi przecież :kox:

Opublikowano

powiem tak niech żałuje ten co go nie zna :decayed:

Doniek :friends:

Opublikowano
no gdzie:grin: poprostu wkręce ją jako catering:decayed:

no to powiem, że przy takim cateringu:slina: to będziesz musiał pobierać dodatkowe opłaty :drinks:

nie wiem czy Aga na to pójdzie :naughty:

Opublikowano
powiem tak niech żałuje ten co go nie zna :decayed:

Doniek :friends:

:drunk::drinks:

Opublikowano

CLH, Fotochrom... Elegansio! Tylko do przodu! :good:

powiem tak niech żałuje ten co go nie zna :decayed:

Doniek :friends:

Fakt! :good:
Opublikowano
powiem tak niech żałuje ten co go nie zna :decayed:

Doniek :friends:

:drunk::drinks:

oj tam, oj tam tylko byście się dziewczyny przytulały :polew::polew::polew:

ale domin i reszta :thumbup1::drinks:

Opublikowano

dobra pany konic przytulania bo nas Karol pogoni:decayed:

mam nadzieje że znowu w sobote znajdzie sie troche czasu to ogarniemy drl i zew. fotochromy:naughty:

Opublikowano
dobra pany konic przytulania bo nas Karol pogoni:decayed:

mam nadzieje że znowu w sobote znajdzie sie troche czasu to ogarniemy drl i zew. fotochromy:naughty:

Dobra w sobotę rezamy weź zamontuj auto pilota by Twoja B6 zawiozła Cię najebanego do domu :grin:

Opublikowano

Widzę, że mody w dobrym kierunku, w sumie Ci wariaci w pobliżu nie dadzą Ci zejść na złą drogę:decayed::decayed:

Jedne ale mam co do tego projektu :decayed: W pierwszym poście chyba pomyliłeś się i napisałeś, że te felgi na lato?? :bag:

Poza tym drobnym szczegółem wszystko jest fpyte:kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za dobre słowo :drinks:

Karol idziesz grubo, fakt :naughty: ale po kontaktach z dominem nie da rady inaczej :decayed:w takim garagu to można rezać i zimą - domin pewnie żałuje że takiego nie ma by pewnie z niego nie wychodził przez okrągły rok :wink: i rozwód gotowy :grin:Marcin (Marcin607) przestań sie mazać tylko kupuj graty do modów :grin::grin::grin::wink:
powoli powoli kupuję :banan:

i w końcu sensownie gadasz :naughty::wink: bierz przykład z Karola - pół roku fura u niego a już parę tysi pękło w mody :kox: ale tak swoją drogą to nieuleczalna choroba niestety, a jeszcze przy znajomości z dominem, szkoda gadać :facepalm:

:decayed:

Tomku półtora roku u mnie :wink:, ale modzenie w zasadzie od pół roku :decayed:

dobra pany konic przytulania bo nas Karol pogoni:decayed:

mam nadzieje że znowu w sobote znajdzie sie troche czasu to ogarniemy drl i zew. fotochromy:naughty:

:banan: dzwoń jak będziesz wolny :naughty:

dobra pany konic przytulania bo nas Karol pogoni:decayed:

mam nadzieje że znowu w sobote znajdzie sie troche czasu to ogarniemy drl i zew. fotochromy:naughty:

Dobra w sobotę rezamy weź zamontuj auto pilota by Twoja B6 zawiozła Cię najebanego do domu :grin:

Domin koniecznie :polew: Mam akurat coś dobrego :decayed:

Widzę, że mody w dobrym kierunku, w sumie Ci wariaci w pobliżu nie dadzą Ci zejść na złą drogę:decayed::decayed:

Jedne ale mam co do tego projektu :decayed: W pierwszym poście chyba pomyliłeś się i napisałeś, że te felgi na lato?? :bag:

Poza tym drobnym szczegółem wszystko jest fpyte:kox:

:polew: Spokojnie na wszystko przyjdzie czas :wink:

Opublikowano
Widzę, że mody w dobrym kierunku, w sumie Ci wariaci w pobliżu nie dadzą Ci zejść na złą drogę:decayed::decayed:

Jedne ale mam co do tego projektu :decayed: W pierwszym poście chyba pomyliłeś się i napisałeś, że te felgi na lato?? :bag:

Poza tym drobnym szczegółem wszystko jest fpyte:kox:

ta ostatnio już żałował że 18 nie kupił:grin:

Opublikowano
Widzę, że mody w dobrym kierunku, w sumie Ci wariaci w pobliżu nie dadzą Ci zejść na złą drogę:decayed::decayed:

Jedne ale mam co do tego projektu :decayed: W pierwszym poście chyba pomyliłeś się i napisałeś, że te felgi na lato?? :bag:

Poza tym drobnym szczegółem wszystko jest fpyte:kox:

ta ostatnio już żałował że 18 nie kupił:grin:

a mówiłem mu i tłumaczyłem a się uparł :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Widzę, że mody w dobrym kierunku, w sumie Ci wariaci w pobliżu nie dadzą Ci zejść na złą drogę:decayed::decayed:

Jedne ale mam co do tego projektu :decayed: W pierwszym poście chyba pomyliłeś się i napisałeś, że te felgi na lato?? :bag:

Poza tym drobnym szczegółem wszystko jest fpyte:kox:

ta ostatnio już żałował że 18 nie kupił:grin:

ciiiichoo... miałeś nie mówić :decayed::polew::polew::polew:

Widzę, że mody w dobrym kierunku, w sumie Ci wariaci w pobliżu nie dadzą Ci zejść na złą drogę:decayed::decayed:

Jedne ale mam co do tego projektu :decayed: W pierwszym poście chyba pomyliłeś się i napisałeś, że te felgi na lato?? :bag:

Poza tym drobnym szczegółem wszystko jest fpyte:kox:

ta ostatnio już żałował że 18 nie kupił:grin:

a mówiłem mu i tłumaczyłem a się uparł :kwasny:

:facepalm: no tak było, jeszcze opony nie kupione także się zobaczy :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Popsujesz cały efekt, nie rób tego:decayed: Wpakuj męskie 18" i będzie git

Opublikowano

Karol nie śpij :grin: pisz co wymodziłeś:decayed:

Opublikowano
Karol nie śpij :grin: pisz co wymodziłeś:decayed:

Karol do teraz zamotany, dziś nie nadążał gratów podawać :grin:

wszystko teraz sprawdza czy mu dobrze zrobiliśmy :naughty:

Opublikowano
Karol nie śpij :grin: pisz co wymodziłeś:decayed:

Karol do teraz zamotany, dziś nie nadążał gratów podawać :grin:

wszystko teraz sprawdza czy mu dobrze zrobiliśmy :naughty:

no to sypnijcie co tam wyrezał (liście) :decayed:

Opublikowano
Karol nie śpij :grin: pisz co wymodziłeś:decayed:

Karol do teraz zamotany, dziś nie nadążał gratów podawać :grin:

wszystko teraz sprawdza czy mu dobrze zrobiliśmy :naughty:

he he nic niemów , zara opisze co i jak:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Karol nie śpij :grin: pisz co wymodziłeś:decayed:

Karol do teraz zamotany, dziś nie nadążał gratów podawać :grin:

wszystko teraz sprawdza czy mu dobrze zrobiliśmy :naughty:

:polew:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Karol nie śpij :grin: pisz co wymodziłeś:decayed:

Karol do teraz zamotany, dziś nie nadążał gratów podawać :grin:

wszystko teraz sprawdza czy mu dobrze zrobiliśmy :naughty:

he he nic niemów , zara opisze co i jak:decayed:

Bedzie opis i sweet focie ale jutro bo dzis %%% :wink:

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Karol nie śpij :grin: pisz co wymodziłeś:decayed:

Karol do teraz zamotany, dziś nie nadążał gratów podawać :grin:

wszystko teraz sprawdza czy mu dobrze zrobiliśmy :naughty:

no to sypnijcie co tam wyrezał (liście) :decayed:

Wyreza(li) :decayed: ja to gratów nie nadążałem podawać jak tych dwóch wariatów jest przy aucie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.