Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

Karolu a te dziurki nie powinny być bardziej z brzegu tego panela?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to znaczenia, jak komu się podoba, ja chciałem żeby było idealnie na środku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze tak:wink: ważne ze swieci:grin: poka fote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci, świeci, cyknę coś wieczorem :wink:

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Mały update.

Audiczka dostała nowy ori rozrząd z pompą wody. Do tego wymiana wszystkich pasków klinowych, rolek, napinacza. Niestety bez zdejmowania zderzaka i odsuwania pasa przedniego się nie obeszło :whistling:

Wymieniłem uszczelkę przy EGR, wyczyściłem dolot.

Na jakiś czas spokój :decayed:

Zdjęć niestety nie mam :wink:

Po wymianie rozrządu warto sprawdzić kąt synchronizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdza się ten kunt :decayed: bom u siebie nie czekingował :decayed:

skąd brałeś rozrząda od hamerka ?? ps. jaki numer maja uszczelki egr.... :(

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

nie ma to znaczenia, jak komu się podoba, ja chciałem żeby było idealnie na środku :wink:

kurde a coś tak jakby do lewej ściąga.....

nie no żarcik taki.. jest petarda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz temat odnośnie kąta:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-pd-fotostory-60993/

Wszystko akurat zamawiałem u mojego mechanika, on ma dobre zniżki w ASO.

Wymieniałem taki oring przy EGR za 15zł: N90927302 :wink: teraz powinno być czysto, bo nieźle puszczał olej

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

a i jeszcze to 069131547D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki :hi: kurcze ja bym chciał swojego przeczyścić i też zamontować wsie nowe uszczelki ale za cholere nie wiem jakie trzeba mieć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małej przerwie znów wracam do atakowania kolejnych modów :decayed:

Na początek zmiana felg na 18cali, felgi ori z A5 ET29, na równo z błotnikami bez dystansów. Nie jestem do końca zadowolony z efektu bo muszę zmienić oponki na 225, albo 215, bo teraz są 245 :bag: ale szkoda mi je wymieniać bo mają jeszcze 4-5mm mięsa.

felgi0.jpg

felgi1.jpg

Udało się dorwać graty pod pamięci foteli, silniczki, wiązki, moduł. Niestety nie obyło się bez problemów, okazało się że w fotelu dawcy jest inny silniczek unoszenia góra-dół przód, pozostałe 3 silniczki pasowały p&p. Na domiar złego cały mechanizm unoszenia też był inny. Na szczęście cała dolna część stelaża siedziska wydawała się taka sama w fotelach dawcy B6 i moich S-line B7. Po przekładce wszystko spasowało :decayed: na jakiś czas mam dość dłubania przy fotelach :whistling: W najbliższym wolnym czasie pozostanie zamontować panel memo i 4 kabelki podciągnąć pod podłogę.

pamieci1.jpg

pamieci2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol zmień opony bo szkoda nadkoli, rozmawialiśmy o tym. Poza tym cały czas do przodu jak widzę ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol zmień opony bo szkoda nadkoli, rozmawialiśmy o tym. Poza tym cały czas do przodu jak widzę

Na zawieszeniu S-line 1BV nic mi nie obciera, za bardzo opuszczone ono nie jest :wink: jedynie co zauwazylem to twardo sie zrobilo

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Karol a co z tymi felgami 17 cali od S-line sprzedałeś je ?

Nie sprzedałem, zostawiam je na zime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...