Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

I ja podjąłem decyzję o zostawieniu b6stki czas pokaże jak będzie ale taki jest plan żeby później młody się cieszył starym autem wyciągniętym ze "stodoły". Dobrze porobione i doposażone b6 będzie za jakieś czas za***istym klasykiem i swoją wartość będzie mieć nadal. A na dzień dzisiejszy nikt nie zapłaci mądrych pieniędzy za jakiekolwiek b6 gdzie właściciel potroił jej wartość. Nawet jak byś dostał 25tysi to co za te pieniądze kupisz, Punto :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lu-Gi napisał:

Dobrze porobione i doposażone b6 będzie za jakieś czas za***istym klasykiem i swoją wartość będzie mieć nadal.

Pewny jesteś, że tak będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pelonek1 napisał:

Pewny jesteś, że tak będzie?

Mówię za 15 lat i dalej :) chociaż 100% pewności nie da Ci nikt w tym ja, ale takie 125p i 126p też było na drogach jak mrówek każdy wywalał na złom bo przyszła era golfa II z Niemcowni. Teraz idzie era elektryków wiec za pewne dla wielu z nas tutaj będzie czymś więcej niż miłym posłuchanie 40 letniego 1.9 PD z lat młodości. Taki klasyk sam w sobie i dla siebie. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też miała iść na sprzedaż, ale doszedłem do wniosku ,że te 11 lat się dłubało to warto zostawić:D

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...