Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

:kox:

Musze podjechać i zobaczyć jak to się prezentuje :)

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie siadła ,Karol te fele to masz 18?,szukam takich do siebie ,ale większość w 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ,a powiedz mi jeszcze to są 8,5x18 et29 ,nie wystają poza obrys auta?


jaki masz rozmiar opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie takie. Tyl jest rowno, przod minimalnie wystaje ale nikt sie jescze mnie o to nie przyczepil bo to naprawde kilka mm. Opony mam 225/40/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że na tył tak 5-7mm dystans by się nadal. sam mam te koła i są lekko schowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tyl jest rowno. Kolega na sprezynach KW -35 przy tym ET na nieronwosciach potrafi juz przytrzec o nadkole, to z dystansem juz wogole bylaby lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bogato Karol! :good: Wyobrażam sobie Twój uśmiech na twarzy... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) banan jest cały czas bo autko wygląda dużo lepiej i prowadzi się super :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentuję :slina: gratuluję furki i jestem pod wrażeniem wykonanych prac.
Mam pytanko, jakim sposobem obliczałeś dobór Eibach-ów pod kategorię wagową i jaką to daję różnicę względem dobierania pod silnik ? Mam podobną :a4fan: tylko ja posiadam quattro więc jest troszkę cięższa.

Jeżeli można wiedzieć to ile Cię kosztowały springi i amorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentuję :slina: gratuluję furki i jestem pod wrażeniem wykonanych prac.

Mam pytanko, jakim sposobem obliczałeś dobór Eibach-ów pod kategorię wagową i jaką to daję różnicę względem dobierania pod silnik ? Mam podobną :a4fan: tylko ja posiadam quattro więc jest troszkę cięższa.

Jeżeli można wiedzieć to ile Cię kosztowały springi i amorki.

Podlaczam sie pod pytanie :naughty:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Sprężyny zamawiałem na stronie Eibach.pl bo akurat była promocja wyszły około 580zł. Amorki już nie pamiętam dokładnie ile wyszły ale to są Sachsy pod 1BE, coś około 1tyś zł.

Co do doboru sprężyn trzeba sprawdzić nacisk na osie z tabliczki znamionowej.

U mnie jest przód i tył po 1075kg.

Według Eibach po silniku do mojego auta są przewidziane sprężyny E10-15-003-08-22 o nacisku na oś przód 1165 kg, tył 1135 kg. Przy takim setupie raczej bankowo przód byłby wyżej i wyglądałoby to słabo.

Były jeszcze sprężyny E10-15-003-07-22 o nacisku na oś przód 1090 kg, tył 1135 kg, czyli moje auta mieściło się w tych wagach dla przypomnienia u mnie na tabliczce znamionowej jest (1075kg / 1075kg). I na te się zdecydowałem. Przypuszczałem że przód może być trochę niżej niż tył, ale to akurat wygląda fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie wyszło bardzo fajnie. U mnie z tabliczki przód 1115kg tył 1145kg. Eibach według silnika zaleca springi E10-15-003-12-22 czyli przód 1165kg tył 1150kg myślę, że taka konfiguracja w moim przypadku będzie ok, aczkolwiek zawsze są jakieś obawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze masz E10-15-003-11-22 1090 kg / 1150kg. Przód wprawdzie nie mieści się o 25kg dla Twojego auta, no ale. Pogadaj z kolegą Turzol on ma quattro i też nie dawno zakładał u siebie Eibacha

---

Wpadły boczki tylnego oparcia pod poduszki airbag :)

bigg42.jpg

I taki rarytasik czeka na montaż, boczki z RS4 z roletkami i oczywiście klameczkami RS4 :)

bigg43.jpg

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarytasy :whistling:

Poduchy z tyły już podłączone czy na razie jako atrapy ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...