Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

Z 50cm od rekina po stronie pasazera beda wtyczki

lubię takie kolory :kox:

U H4mm3Rka mi sie ten kolor spodobal, takiego jeszcze nie mialem, z czarnym autem powinno sie calkiem fajnie zgrac :)

No ładnie ładnie, komplet od s4?

Nie, to 320 / 288 :) Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :)

Mały update. Pomalowałem listwy S4 w kolor, teraz jest znacznie lepiej :)

bigg15.jpg

Hamulce na dniach lecą do Deva. Myślę że 320/288 dadzą radę. Hamulce będą piaskowane i malowane :kox:

bigg16.jpg

W dobrym momencie zabrałem się za wymianę uszczelki pod anteną dachową. Stara już sparciała i strasznie się sypała, jeszcze trochę i by puszczała wodę. Nowa uszczelka w ASO około 10zł. Przy okazji dokładnie wyczyściłem lakier przy antenie

bigg17.jpg

bigg18.jpg

Pochwal sie jak odkleic ta antene i pozniej ja przykleic :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny kolor zacisków! :kox: Jak wylądują na czarnulce, a ja będę przejazdem w Twojej okolicy to podjadę zobaczyć je na żywo [emoji16]

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal sie jak odkleic ta antene i pozniej ja przykleic :)

Śruba jest pod lampką oświetlenia bagażnika :)

Świetny kolor zacisków! :kox: Jak wylądują na czarnulce, a ja będę przejazdem w Twojej okolicy to podjadę zobaczyć je na żywo

Zapraszam, trzeba zrobić małego spota :good::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolorek hebli :-)

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu po weekendzie postaram sie cyknac foto :)

---

Takie tam na mieście :)

bigg29.jpg

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się widzi taką b6 jak twoja to sobie tak myśle że Audi wcale nie musiało wypuszczac modeli b7 b8 czy nawet b9 , mam na mysli ,że b6 się jeszcze wcale nie zestarzała:-) oby tak dalej:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Przyszły sprężyny od Eibacha, w przyszłym tygodniu mam nadzieję montaż :) Zamówiłem od benzyny bo tak mi bardziej pasowało po kategoriach wagowych, z moich obliczeń powinno być równo, lub przód kapkę niżej

bigg31.jpg

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo gwinta zamowic, wtedy wysokosci bys sobie ustawil jakie pasują, a komfortowo bez roznicy do springow i 1BV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad gwintem, ale auto normalnie użytkuję na co dzień i ta wysokość jaka będzie na Eibachu w zupełności mi wystarczy. A wiadomo gwint to już troszkę większe koszta, więc zdecydowałem się na Eibacha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom naprawde na gwincie w B6 potrafi byc przyjeniej i komfortowniej niz na nie ktorych kitach i w codziennym uzytkowaniu samochodu wcale nie jest uciazliwy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun,

Kawał dobrej roboty wykonany, Audi robi wrażenie, Pełen podziw .

Pytanie,

Jakie amortyzatory zamówić do sprężyn Eibach Pro kit -30?

Potrzebowałbym namiar do dobrego magika który w 1.9 tdi Avf zamontowałby mi Tłumik z 1.8t bądź 2.5tdi ( najlepiej DOLNYŚLĄSK). Jakby ktoś byłby miły i mógł mi kogoś polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Przyszły sprężyny od Eibacha, w przyszłym tygodniu mam nadzieję montaż :) Zamówiłem od benzyny bo tak mi bardziej pasowało po kategoriach wagowych, z moich obliczeń powinno być równo, lub przód kapkę niżej

bigg31.jpg

[emoji106]

Ja na tych springach nie odczułem zmiany komfortu w stosunku do 1BE. Siadło u mnie równo ale praktycznie niezauważalnie nizej.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem nowe Sachsy pod 1BE :)

Ja mam do tych czarnych springów eibacha blisteiny b6 i jest super. komfort jest a prowadzenie rewelka. oczywiście odboje zmienione na 1be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł duży serwis zawieszenia i hamulców :)

W końcu założyłem hamulce 320 / 288mm. Podziękowania dla kolegi Seta-1.8t za pomoc w ogarnięciu tematu, Wandejowi i Dzikowi za nowe części :) Hamulce wyszły jak nowe :slina:
Do tego przewody hamulcowe w stalowym oplocie Hel, oraz wymiana płynu hamulcowego.
Hamulce jeszcze się docierają, ale już czuć ogromną różnicę.

Następnie wpadł komplet stabilizatorów z RS4. Różnica w zakrętach na duży plus, auto zrobiło się dużo sztywniejsze.

I na koniec wpadły nowe amorki 1BE Sachsa, komplet nowych osłon, gum, mocować, śrub, co tylko się dało :) Do tego sprężyny obniżające Eibach Pro Kit -30mm. Sprężyny dobrane po klasach wagowych, i najlpiej pasowały te od benzyny 1.8. Auto siadło idealnie jak chciałem. Wcześniej było wszędzie 67cm od ziemi do błotnika. Teraz przód jest 64cm, tył 64.5cm przy 1/6 baku :D

Po takim serwisie auto prowadzi się bajka.


bigg32.jpg

bigg33.jpg

bigg34.jpg

bigg35.jpg

bigg36.jpg

bigg37.jpg

bigg38.jpg

bigg39.jpg

bigg40.jpg

Na koniec generalne sprzątanie i małe spa dla lakieru :)

bigg41.jpg

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...