Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)


Wpadł RNS-E Ledowy z chromowanymi gałeczkami w stanie idealnym :)

Do tego jest już wgrany SDS. Na dniach wpadnie też soft z PL + SDS :kox: Jeśli ktoś byłby zainteresowany wgraniem PL + SDS do LEDa zapraszam na PW :)

bigg25.jpg

Opublikowano

Będziesz wgrywał też lektora?

Opublikowano
  • Autor

Lektora PL do nawigacji map?

W tym momencie nie. Jest to wykonalne, chociaż nie jest to łatwa sprawa wgrać PL lektora dla RNS-E.

W wolnym czasie popróbuję też i z lektorem powalczyć, ale niestety jest to bardzo czasochłonne.

SDS natomiast już na tą chwilę mam opanowany, SDS oczywiście w języku angielskim, tu spolszczenie raczej nie wchodzi w grę.

Mogę odblokować dla każdego RNS-E LED bez względu na numer nawigacji czy to z literką B, G, itp. :D

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Dzięki :)

Wpadł RNS-E Ledowy z chromowanymi gałeczkami w stanie idealnym :)

Do tego jest już wgrany SDS. Na dniach wpadnie też soft z PL + SDS :kox: Jeśli ktoś byłby zainteresowany wgraniem PL + SDS do LEDa zapraszam na PW :)

bigg25.jpg

Piękna sprawa z tym LED-em [emoji3] Też na niego choruje [emoji3]

Opublikowano

Pokretła chromowane robią robote:-) niby dwa małe pokrętła a zmieniają wiele :-)

Opublikowano

Fajnie modzisz, ladne zadbane autko szerokosci

Opublikowano

Podobają mi się jeszcze egzemplarze z fortepianową ramką:-) ale to już rarytasik:-)

Opublikowano
  • Autor

Mam tą ramkę ale jakoś mi nie pasowała i wybrałem zwykłą ;)

Edytowane przez biggman

Opublikowano

A nie chcesz tej ramki sprzedać?

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie moge jej sprzedac

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

panowie dajcie znać z tym gekonem bo wizualnie jest świetny ale 60zł za zapach warto dać ?

Opublikowano
  • Autor

Za zapach jak za zapach, 1-2 miesiace i go nie ma wiec nie warto. Ale gekon zostaje i wyglada bardzo fajnie wiec de facto warto :)

Opublikowano

60zł to kosztuje ? Przedwczoraj w Aso w Hanowerze byłem to 7.5€ kosztował ...

Opublikowano
  • Autor

Ja chyba placilem okolo 40 zlotych

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Ostatnio kupowałem gekonka, zapach fajny, prawie perfumy audi, kosztował 43 zł

Opublikowano

Kurcze, szkoda ze tak daleko mieszkacie bo tez bym tak pomodzil. Temat baza do modow, ciezko bedzie nie odpatrzec paru rzeczy ;)

Podoba mi sie przycisk Menu i pokretlo kolo zapalniczki. Co prawda u mnie steruje licznikiem z manetki ale chetnie zapodalbym taki panel...

Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedź tego co będzie :D zaciski jeszcze poleciały na małe poprawki i niedługo montaż

bigg27.jpg

Opublikowano

lubię takie kolory :kox:

Opublikowano

No ładnie ładnie, komplet od s4?

Opublikowano

W dobrym momencie zabrałem się za wymianę uszczelki pod anteną dachową. Stara już sparciała i strasznie się sypała, jeszcze trochę i by puszczała wodę. Nowa uszczelka w ASO około 10zł. Przy okazji dokładnie wyczyściłem lakier przy antenie

bigg17.jpg

bigg18.jpg

Gdzie szukac konca kabelków od tej anteny.

U teścia mam do wymiany rekinka stad moje pytanie.

Edytowane przez simon__75

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.