Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Faktycznie auto kozackie :wink: gdyby jeszcze było quattro to normalnie torcik z wisienką :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, co do Quattro to nie wiem dalej czy będzie czy nie, się zobaczy ;)

Edytowane przez biggman

Opublikowano

ok jak coś dam znać :) Ja szukam Recaro w fajnym stanie, ale sam nie wiem czy te S-line B7 nie są jednak praktyczniejsze. Szczególnie przy obecnych mrozach i w lato doceniam półskóry

Mam wrażenie że moje poprzednie recaro ziębiło w tyłek dużo mniej niż te naleśniki :wink:

Dziękuje kolego :) ciężki temat przód S-line w full opcji, długo go szukałem i sporo kosztował, no ale się w końcu znalazł :)

Dokładnie taki zderzaczek to rarytas a ceny są MEGA duże jak Karol mówi :wink:

Opublikowano

co do Quattro to nie wiem dalej czy będzie czy nie, się zobaczy

Dużo z tym roboty i wkładu $$ ?? :)

Opublikowano

Mega auto :-)

Musze w końcu wpaść na montaż manetki i odblokowanie FIS to oblukam furę na żywo :-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

co do Quattro to nie wiem dalej czy będzie czy nie, się zobaczy

Dużo z tym roboty i wkładu $$ ?? :)

Jeszcze nie wiem ;) ale z opowiadań znajomych jest trochę zabawy

Mega auto :-)

Musze w końcu wpaść na montaż manetki i odblokowanie FIS to oblukam furę na żywo :-)

Dzięks, zapraszam :)

---

W końcu do kompletu jest tylny stabilizator z RS4 :banan: Na wiosnę montaż :)

bigg22.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

:whistling: Dobry modzik. Dorwać taki w uzywce to nie lada sztuka :wink:

wymień sobie od razu obejmy i gumy bo te już mają dosyć a nowe kosztują kilka zł

Opublikowano

Do full opcji chyba już niewiele brakuje. ;) Będę śledził na bieżąco postęp z wozem. :D

PS: Takie letnie koła mi się marzą. :P

Edytowane przez cupek97

Opublikowano

Na moje oko ten stabilizator może byc z RS'a, ale na bank ma tylko 20mm grubości. Mierzyłeś grubośc Kolego?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak dokladnie ma 20mm :) w RS4 byly i 20/22 mm. Teraz mam fabryczne 16mm takze i tak bedzie spora roznica :) przod juz mam zamontowany prawie 2 lata i jest fajnie sztywno.
Jak sie trafi kiedys 22mm to sie podmieni. Bo za nowy z ASO 720zl to ja nie dam. Jeszcze pare lat temu sprzedawali za 240zl :/

:whistling: Dobry modzik. Dorwać taki w uzywce to nie lada sztuka :wink:
wymień sobie od razu obejmy i gumy bo te już mają dosyć a nowe kosztują kilka zł


Dokladnie gumki i obejmy wpadna nowe :)

Do full opcji chyba już niewiele brakuje. ;) Będę śledził na bieżąco postęp z wozem. :D
PS: Takie letnie koła mi się marzą. :P


Na wiosne wpadną w końcu hamulce jak je ogarne do końca :) powoli cały czas do przodu :) dzięki koła też mi się podobają :)

---

Nowa osłona na wiosnę :)

bigg23.jpg

bigg24.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Jak zawsze kox robota :kox:

Opublikowano

Graty auta i modów Karol :good: Oby tak dalej :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki :)

Opublikowano

Auto lipa

Mody lipa

Ogólnie ..ujnia ze nie mam takigo wozu :facepalm::jerk:

Opublikowano

Auto lipa

Mody lipa

Ogólnie ..ujnia :facepalm::jerk:

:polew: O to to to :dancing:
Opublikowano
  • Autor

Hehe :)

Ps. Marcinku wiadomo coś w temacie? :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

co teraz na tapecie do rezania? :)

Opublikowano
  • Autor

Na dniach będzie mały update ;)

Opublikowano

Super projekt [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Widać ogrom prac jaki wykonałeś za co wielki szacunek :hi: A to nie koniec :P Chyba każdy by chciał mieć tak dopieszczone auto jak ty :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.