Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witamy w klubie :a4fan::hi: kolejna osobę z Dobrodzienia. i jesli jestes w PL to zapraszamy na spociki do OP ;)

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam w klubie :):hi:

Opublikowano

Witam

Od dwóch dni jestem posiadaczem B5 2,6 V6 z 1995r. Jest to moje pierwsze Audi i jak na razie jestem zachwycony. Myślę że znajdę tu wiele ciekawych artykułów i poznam fajnych ludzi.

pozdrawiam

Opublikowano

witamy V6 :hi:

Opublikowano

Witam jestem Andrzej, od ponad tygodnia jestem posiadaczem A4. Jest to moje pierwsze auto 1.8 benzyna.

Opublikowano

Czesc

Od tygodnia jestem szczesliwy posiadaczem Audi A4 Avant B5 [AJM] z 2000r (1 rej. 2001) przebieg 182 000. Wlasnie wlalem Castrol EDGE i wymienilem filtr oleju. Poprzedni wlasciciel wymienil caly rozrzad, klocki hamulcowe (3000 km temu), przednie wachacze. Za jakis czas biore sie za pozostale filtry oraz plyny.

CO moge napisac....

Jezdzilem astra ucilalem troche gorsza i postanowilem zmienic autko.

Przejechalem sie Focusem, Oktavia, Vectra, Fabia i postawilem na Focusa....

Brat kupil Audi A4 B5 Avant z 1997r i od tej pory jestem mu b. wdzieczny

Jak do niego wsiadlem to poczulem to cos do "4 krozkow" i wiedzialem ,ze to musi byc audi....

Narazie skupial sie do czytania forum i czerpania wiedzy oraz doswiadczenia kolegow z pieszczenia "niuni" (cytuje. bo widzialem ,ze tak nazywacie swoje autka nie chce plagiatu, a mam nadzieje ze swoim zachowanie zasluze na to bym i ja mogl ja tak nazywac ... ;) ).

Jak zmadrzeje to mam nadzieje, ze nie bede zadawal glupich pytan..

Opublikowano

Witamy Cię !

Dobry wybór jeśli chodzi o zakup A4 :thumbup:

Nie martw się, jesteśmy tu po to, żeby się wspierać i sobie pomagać!

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia na forum i oczywiście czynnego zaangażowania w spoty!

Pozdrawiam

Osa :a4fan:

Opublikowano

Witam witam!

Widzę, że ten sam silniczek co u mnie, tyle, że u mnie już sekwencja wrzucona.

Świetny wybór :a4fan:

Zapraszam Cię w imieniu Klubu do uczestnictwa na forum oraz spotach :thumbup:

pozdrawiam serdecznie

Osa

Opublikowano

Cześć Kolego!

Jeśli chodzi o artykuły to takowych u nas nie brak - zapraszam do zapozniania się z nimi, natomiast co do fajnych ludzi to u nas tylko tacy :thumbup:

pozdrawiam

Osa

Opublikowano

wiatmy na forum :hi:

Opublikowano

witam serdecznie :dance:

Opublikowano

Witam na forum A4. Dokonałeś najlepszego wyboru jakiego mogłeś :thumbup:

Opublikowano

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum :)

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów A4 klub. Posiadam Audiczke 1.9 TDI 110 koników. Jestem z Lubina (dolnośląskie) chętnie poznałbym wszytstkich miłośników tego autka ale raczej to nie możliwe. Mam pewna wiedzę na temat autek jeśli będę potrafił pomóc na pewno to zrobię! Jeszcze raz wszystkich bardzo gorąco pozdrawiam !

Opublikowano

Mam na imię Krzysiek i jestem z Tych (Tychów). Jestem w trakcie poszukiwań właśnie A4.

Niestety nie do końca jestem zdecydowany co do silnika, chociaż pierwsze "podchody" już poczyniłem :dance:

Bardzo liczę na Waszą pomoc i życzę wszystkim posiadaczom jak najmniejszej ilości awarii :)

Opublikowano

Cześć :)

Opublikowano

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum :)

Opublikowano

Witam wszystkich, na razie fabia 1.9 TDI 101 PS 2001r pierwszy właściciel, ale mam nadzieje to zmienić, może z waszą pomocą na A4 1.9 TDI 130 PS 2001-2002. Może ktoś z forumowiczów jest zainteresowany sprzedażą a najlepiej zamianą, pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.