Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi a4 2.5 TDI V6...mam od dwoch dni ale nie jestem zadowolony cos jest nie tak z nia...w ogolnie nie ma kopa to juz moja stara honda civic1.3 lepiej przyspieszala a przy 3 tys traci moc :/

ktos wie ocb? jesli tak to prosze o pomoc predkosc max to 160 km/h przy tym silniku to na pewno cos jest nie tak...

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam nowego kolegę

Pytania zadaj w odpowiednich wątkach w dziale technicznym naszego forum, napewno chętnie Ci pomożemy...

pozdrawiam OSA :a4fan:

Opublikowano

Elo! :hi: Jestem z okolic Twardogóry woj dolnoslaskie.

Jestem posiadaczem Audi a4 1.9 TDi 90PS/66kW 1995r. Silnik ma kod Z1. A ogolniej to jest sedan niebieski z klimatronikiem i tempomatem i innymi bajerami :cool:

Opublikowano

witamy i zapraszamy do czynnego udziału w życiu klubu :a4fan:

Opublikowano

cześć :hi:

Opublikowano

Właśnie kupilem A4 z klimatronikiem z 1997 roku, wspomaganie, reg kierownicy w 2 plaszczyznach, silnik 18- 20v bez turbo, 2 poduszki, centralny, w dosyc dobrym stanie jak na auta w uk ( sa lekko podrapane i obite bo ciasno na drogach i przed marketami ludzie nie dbaja o samochody. Przedtem jezdzilem kia sephia - niespodziewalem sie ze a4 to takie komfortowe auto. Najbardziej podoba mi sie w niej deska rozdzielcza bo ma temp oleju i ladowanie akumulatora. Posiadalem tez calibre 2.0 16v. Wlasznie szkoda ze audi ma tylko 1.8 fajnie by bylo jakby miala te 2.0 wiadomo mozna 1.8 z turbo ale moze zaloze gaz. A stare turbo i gaz to tak nie za bardzo nie. No nic, furka ladna w pieknym żarówiastym czerwonym kolorze na 15 calowej feldze- jednym slowem podoba mi sie. Wiadomo pare mankamentow ma ale mysle ze z wasza pomoca nic nie bedzie mi straszne bo lubie pogrzebac przy samochodzie czasem. Przebieg mam 123tys mil - ale prawde mowiac nie widac tego w ogole po audi. Prowadzi sie jak nowy samochod. :)

Opublikowano

Witamy w klubie i zapraszamy na spoty :a4fan: w Twoim rejonie.

Opublikowano

Witam !

Choć od zawsze jeździłem VW to przyszedł czas na zmianę. Już niedługo stanę się posiadaczem Audi S4 B6

Od 1,5 roku jestem również użytkownikiem Forum Passata. Mam kilka pytań do Was więc kończę i przenoszę się do innego działu.

pozdrawiam daniel

Opublikowano

WItamy na forum :hi:

Opublikowano

Od 04 do 06 Coupe 2.3NG, aktualnie 1.8TQ Avant 150PS.

Opublikowano

Witaj :hi: Zapraszamy do czynnego udziału w życiu forum :th:

Opublikowano

Witaj :hi:

Opublikowano

Witaj :hi:

Przedstaw swoj problem w odpowiednim dziale... napewno ktos Ci pomoże :th:

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

hej jestem użytkownikiem b5 z 97r. silnik 2.6 ABC po małym craschu !! z niezłym wypasem i chętnie powymieniam sie doświadczeniami z innym warszawiakami pzdr

Opublikowano

zostałem szczęśliwym posiadaczem audi a4 1.9 tdi z2004r.

Opublikowano

Właśnie kupiłem A4 z 2000 roku model 2001. silnik 1,9 TDI wersja kombi.

Opublikowano

Witam wszystkich

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.