Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, bardzo dobre auto i jeszcze lepszy silnik ;d mam już 7 lat i jest cacy :) pozdro!

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam jestem posiadaczem golfa 5 ktorego sprzedaje , obecnie musze dozbierac na audi b8 . Ale juz sie zarejestrowalem jak przyszly posiadacz :D witamwszsytkich 

Opublikowano

Mam nadzieje ze pojezdze audi dłużej niż poprzednimi samochodami ? audi jest ? liczę na pomoc jeśli bd potrzebował pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia mojej b6 

IMG-20170403-WA0000.jpg

Opublikowano

Cześć,

Mam na imię Arek,

Jestem z Ełku, warm-mazur.

Od stycznia właściciel A4B5 1.8T APU 00`

Jeżeli przeczyta to właściciel niebieskiej S4B5

z mojej okolicy to zapraszam do kontaktu :D

Pozdr

20170325_120156.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich:) czas najwyższy się przywitać szanownemu gronu:) Autko A4 B6 1.9 AWX program na 150 KM 330 Nm :)f0128c1ad04ad244cff80ad7fe79c6e7.jpg

 

Pozdrawiam Marek

Opublikowano

Witam wszystkich.Jestem z Dąbrowy Górniczej. Pozbyłem się passata b5 w kombi na rzecz a4 b5 ajm r2000,  od brata w spadku więc nic tylko śmigać ;) .pozdrawiam

Opublikowano

Czesc. Jestem Michał z miejscowosci Podwilk. Kto zna Orawę to wie gdzie to jest. okolice Nowego Targu,Rabki,Zakopanego.

woj. małopolskie

Moj samochod to Audi A4 B5 [1Z M5F]

Pozdrawiam.

Opublikowano

Po 11 latach użytkowania A4 B5 nadszedł wreszcie czas na zmianę. Jestem na etapie szukania A4 B8 z silnikiem 2.0 143 K w kombi. 

Cały czas szukam roznych informacji o tym modelu. 

Pozdrawiam Wszystkich.

 

Opublikowano

Cześć, od wczoraj stałem się posiadaczem A4 B8  z 2013r. po przesiadce z insigni wrażenia pozytywne mam nadzieję, że współpraca na forum będzie układała się dobrze. NA początku na pewno potrzebna będzie wasza pomoc lecz na pewno z czasem ja również będę mógł odwdzięczyć się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam.

1491853974519837197165.jpg

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy i fanów a4. Mam na imie Łukasz jestem z okolic Szydłowca/Skarżyska obecnie przebywam w Kielcach. Na chwilę obecną jeżdzę czymś takim, ale planuje zmiane na A4 i właśnie dlatego tu trafiłem bo liczę na jakąś małą pomoc w wyborze ;))

clk.jpg

Opublikowano

Mam na imie Sylwek ale wszyscy mowia do mnie Mucha:) jestem z Zamościa woj. lubelskie  i posiadam Audiczke a4 b6 ktora mam juz 3 lata z silnikiem  1.8t BEX... 

cfzsecdr.jpg

Edytowane przez Mucha23

Opublikowano

Siema [emoji4] Pochwal sie bexiakiem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

:hi: "bez gwiazdy, nie ma jazdy" :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jak w tytule witam wszystkich. Pol roku temu dołączyłem do grona szczęśliwych posiadaczy audi. Do tej pory byłem fanem VW :D Pomimo wielu negatywnych opinii zdecydowałem się na silnik 1,8 TFSI 120 KM z racji tego, że moje roczne przebiegi są naprawdę mizerne. Mam nadzieję, że dowiem się tu wielu ciekawych rzeczy dot. mojego autka od bardziej doświadczonych osób.

Pozdro!

Edytowane przez Medivh

Opublikowano

Nazywam się Kuba i jestem od października 2016 roku posiadaczem Audi A4 B6 1.8T 150 w quattro. Mam nadzieję znaleźć tu sporo ciekawych informacji i w miarę moich możliwości dzielić się doświadczeniami nabytymi podczas użytkowania audi. Pozdrawiam

K.

 bccd65f8bab5d93c74868563f7c543ce.jpg

Opublikowano

Witaj!

mn0mqa_th.jpg.gif

Opublikowano

Cześć :hi:

Opublikowano

Cześć z tej strony Adam z Warszawy ;) 

Opublikowano

Siemanko. Witaj w klubie A4. Zapraszamy na warszawskie spoty w każdy wtorek o godzinie 19:00. Info tutaj: 

 

Opublikowano

Witamy w klubie :a4fan: opisz samochodzik w odpowiednim dziale. Pozdrawiam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.