Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Czesc. Mam na imie Kornel, jestem nowym posiadaczem a4 b5. Mam nadzieje ze owe forum posłuzy mi pomocą w nie jednym problemie czy "tuningu" mojego auta, a i sam z czasem zacznę pomagac innym. Jeszcze raz Witam wszytkich :D

OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam taki problem z moim audi ze światła awaryjne same sie włączają nie zależnie od czasu kiedy im sie podoba. kazdy mówi ze przekaźnik- przerywacz znajduje sie w włączniku ale jak wyjmę kostkę z włącznika one nadal sie włączają. czasem jak nie moge ich wyłączyć włącznikiem musze włączyć i wyłączyć światła drogowe i to nie zawsze pomorze. byłem juz na 2 komputerach i nic nie wykazało. nie mam pojęcia co to może być narazie szkoda mi jechać do elektromechanika i wywalić kase na coś co moge sam zrobić. jak ktoś moze miał taki przypadek prosze o pomoc. lub wie co może dolegać temu przypadkowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. mam na imię Zbyszek, jestem z Niemodlina. Niedawno kupiłem Audi A4 b8 kombi 2.0 TDI CR (silnik CJCB), manual 6b.

Chciałbym skorzystać z wiedzy użytkowników tego forum i z jej pomocą poznac trochę auto. Mam też nadzieję, że z czasem będę też mógł podzielić się własnym doświadczeniem z innymi. Na razie jestem zielony i w najbliższym czasie będę raczej biernym uczestnikiem. Jeszcze raz serdecznie wszystkich pozdrawiam i dziękuję za przyjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mianowicie posiadam autko audi a4b5 1.8 125 km ostatnio coś mi się dzieje z gazem , zrobiłem autokalibracje zebrałem mapy i nie wiem czy są dobre i tak zostawić czy trzeba coś wyregulować . Jeszcze jedno ile kolegą pali mi ok 13/14 l na 100km. Poniżej link do zdjęcia map.

http://zapodaj.net/18f61803f0e6d.png.html

Edytowane przez tomalawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Torunia.

Od paru tygodni posiadacz A4 B5 1,6 sedan koloru "zielona butelkowy" przez co od razu poszukałem tematyczne forum i tu trafiłem.

pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów!!!

Kilka słów o sobie, choć nie przepadam o sobie mówić:

Mam na imię Mateusz i pochodzę z małej miejscowości Orchowo, 30km od Gniezna. Mam 21 lat, swoją przygodę z Audi zacząłem już w wieku 17 lat, kiedy to kupiłem za własne zarobione pieniądze A4 B5 1.9 TDi :). Moje zainteresowania to w wielkim stopniu motoryzacja, głównie niemieckie marki. Obecnie jestem studentem na Politechnice Poznańskiej.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam Audi A4 B5 1,9 TDI 116km

Edytowane przez sodlerr12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[łódź] witam wszystkich klubowiczów i pozdrawiam jarek

Edytowane przez lenti1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...