Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi


wole kupić audi bez poduszek i z pół miliona na blacie niż jeździć citroenem

sam(i) sobie wystawiacie opinię takimi tekstami... że pozerstwo się liczy bardziej niż wszystko inne.

Kup najpierw Citroena, zwłaszcza C5, pojeździj a potem porównaj do A4.

I właśnie dlatego Citroen... a poprzednio był Mercedes E-klasa... od którego C5 jest bardziej komfortowy ale nie wiem czy jest sens pisać to betonowi Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

wole kupić audi bez poduszek i z pół miliona na blacie niż jeździć citroenem

sam(i) sobie wystawiacie opinię takimi tekstami... że pozerstwo się liczy bardziej niż wszystko inne.

Kup najpierw Citroena, zwłaszcza C5, pojeździj a potem porównaj do A4.

I właśnie dlatego Citroen... a poprzednio był Mercedes E-klasa... od którego C5 jest bardziej komfortowy ale nie wiem czy jest sens pisać to betonowi Audi.

Nie wypowiadaj sie jak ci coś nie pasuje .... proponuje przeprowadzkę na forum citroena jak ci tu nie pasuje !!!!!!! W tym temacie się tylko chłopak przywitał a ty jedziesz odrazu .. Chłopie luzuj kierman i siedz w swojej cytrynie . A beton to masz w głowie ... przeczytaj regulamin chociaż raz a nie się madrzysz !! żenada :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum od 3 tygodni składam a4 b8 CAGA

której zostałem szczęśliwym posiadaczem. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gratsy za audi lepsze ono niż biełemkaa a na komenty głupie durne nie zwracaj uwagi po powrocie na nasze kochane forum zauważyłem że tu się nie wita jak kiedyś nie cieszy z każdego nowego usera tylko hejterów przybyło którzy psują takie miejsce admini do pracy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum. Posiadam A4 B6 1.8T 163km i jestem póki co bardzo zadowolony z autka. Za 2 miesiące bedzie zakładana LPG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, forum przeglądam od kilku lat od kiedy zacząłem zastanawiać się nad zakupem B7 avant 2.0TDI. Troche czasu minęło i stałem się posiadaczem 3.0TDI ASB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich ;) Posiadam AUDI A4 B5 2000r. 1.8 beznynka mam nadzieje ze bedziemy sobie nawzajem doradzac i pomagac mysle ze damy sobie rade POZDRAWIAM!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , posiadam audi a4 b8 2009 r. i myślę , że przy waszej pomocy i wiedzy jakoś ogarnę to autko.!

Pozdrowienia Dla wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim, nazywam sie Robert - lat 21. Obecnie posiadam (jeszcze) Honde Civic VI 1.4 90KM (w profilu wpisane Audi A4 B5 1.8 125KM - gdyz to jest rodzicow auto i nim jezdzilem przed swoja (pierwsza i ostatnia) Honda). Jestem fanem większości samochodow Audi i obecnie planuje zakup A4 B7 (jeszcze nie wiem z jakim silnikiem, ale na pewno w kombi), wiec przed i po zakupie bede aktywnie na forum :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Kuba na co dzień siedzę w stolicy, od ponad półtora roku jeżdżę A4 B8 z 2009 roku. W miarę możliwości będę się meldował na spotach gdzie mam nadzieję znaleźć odpowiedzi na kilka pytań co do modelu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nazywam się Tomek jestem z Żar i dopiero poszukuje swojej pierwszej audiczki. Teraz kulam się także w grupie VAG, bo seatem ibizą - całe 1,4 w tdi :D

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...