Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem z Puław, woj Lubelskie. Posiadam Audi A4 B5 FL z 2000r. Sedan 1,9 TDI 115KM > 140KM 360NM. Postaram się udzielać często i pomagać innym. ;) Dzięki

Edytowane przez KamilKalaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Pragnę powitać wszystkich forumowiczów jako nowy członek szacownego grona OOOO.Tochę o mnie imię Adam, pseudonim Ogonsky, wiek 31 wiosen, pochodzenie Polska, woj. pomorskie, miasto Człuchów (GCZ).A teraz najważniejsze od około tygodnia czasu jestem posiadaczem Audi A4 B6 avant 2003r 2.5TDI V6 132kW/180KM quattro.Jest to moje pierwsze Audi i zobaczymy jak ułoży nam się współpraca.Pozdrawiam.

PS: Postaram się nie zawracać Wam głowy ale pytania pewnie będą więc proszę o wyrozumiałość:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil lat 32 Radom

Od trzech dni jestem posiadaczem a4 b6 1.8t cabrio multikulti, to moje drugie audi, jestem juz szczesliwym posiadaczem a6 c5 2.8 również w multitronicu...zapisałem sie do was gdyż wiem z doświadczenia że można sie wiele dowiedzieć na takim forum, o wiele więcej niż w warsztacie samochodowym a nie ukrywam że kreci mnie zgłębianie tajników motoryzacji. To by bylo na tyle na początek. Ps panie moderator, czemu mój post został zablokowany? Coś źle napisałem czy o co chodzi? Chciałbym się dowiedzieć co zrobiłem nie tak. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8 Avant pierwsza rejestracja grudzień 2008r. Znaleziona przeze mnie u naszych zachodnich sąsiadów i również przywieziona przeze mnie do Polski. Autko będzie się poruszać głownie po drogach woj. Opolskiego i Kędzierzyna-Koźla. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...