Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Mam na imię Wojtek. Jestem z Koszalina.

Od wczoraj jestem posiadaczem Audi A4 B6 z 2004 roku.

Przebieg 270 tys. km.

Silnik AVF 1.9 TDI, 96 kW. Skrzynia manualna, 6 biegowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem

z Hajnówki województwo Podlaskie.

Posiadam audi a4 b7 1.8t w avant.

Liczę że z waszą pomocą uda mi się rozwiązać kilka problemów. 

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Edytowane przez kajron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na imię mam Sebastian, mieszkam w okolicach Radomia. Jestem posiadaczem Audi A4 B5 1.6 74kW 97r. Samochód mam już 4 lata i jak na razie nic poważnego się z nim nie działo oprócz drobnych wymian eksploatacyjnych. Mam nadzieję, że w razie problemów będziemy sobie pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Szymon z Zamościa, ale mieszkam i pracuję w Krakowie, na razie nie dorobiłem sie jeszcze Audi, ale poluję na A4 B5 1.8T w quattro i mam nadzieję, że w końcu się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam na imię Łukasz, jestem z malej miejscowosci Ropa na poludniu malopolski. Jezdze audi a4 b5 avant z 1999 roku, silnik 1.9 tdi po delikatnych modach, m.in. mapa na 140 KM, z zewnatrz 2/3 pakietu s4 (niestety brak progów z s4 co mam nadzieje niedlugo sie zmieni), gwint, łopaty z 18" z RS6 C5 i kilka innych rzeczy o ktorych juz nie bede sie tutaj rozpisywal. Mam nadzieje ze w razie potrzeby uzyskam na forum pomoc oraz bede mogl sie poradzic. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nazywam się Bartek jestem z Opola od niedawna użytkuje calkiem fajną Audi A4 B6 Avant 1.8t avj pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Nazywam Się Michał ;) .

Historia mojego poszukiwania audi była bardzo długa :) Najpierw miałobyć a6 c6 . Ale poczytałem i się wyleczyłem ,że nie ma nic co by w 100% pokryło się z moimi marzeniami, po wielu przemyśleniach , rozmowach ze znajomymi sciagajacymi auta, zdecydowałem się na równie piękne A4 B7.  Jestem młody, to mój pierwszy samochód. Audi zarazil mnie znajomy który przywiozl audi a6 c6 ze sobą ze szwecji i troche tym autem sie woziliśmy. Od razu po wejsciu do tego auta, byłem pewien ,że za wszelką cenę moim autem musi być Audi. :) . Tak się rodzą marzenia. Przy odbiorze auta byłem jeszcze bardziej szczęśliwy, bo auto wyglądało jakby było naprawdę z salonu, to była piekna zimowa noc (godzina.18.00), gdy pierwszy raz zasiadlem za sterami wg mnie jednego z najlepszych aut na swiecie (czyli każdego Audi) i tak oto już 5 miesiecy moja niunia jest ze mna i przejechala okolo 23-24 tysiecy km.(zarabia cały czas) . Jestem dumny, że po długim czasie szukania udało się znaleźć to czego chciałem. Mam tylko 20 lat, więc wielu próbowało wybić mi Audi z głowy, ale żaden nie potrafił. Na auto zarobiłem sam, nikt się nie dokładał :) . To moje pierwsze auto, a moje doświadczenia z motoryzacja są dosyć spore,mimo ze prawo jazdy mam stosunkowo krótko, to jezdzilem miesiac busem po europie (15 tys km) + 5 tys po polsce(różnymi autami) i teraz 24 tys audi. Powiem tylko jedno. Audi to poprostu auto, które wzbudza emocje :)

Chcę dzielić się swoją ciągle zdobywaną wiedzą o Audi na tym forum i pomagać innym w spełnianiu marzeń związanych z Audi. Dołączam skrót do mojego egzemplarza Audi. :) 

 

 

Edytowane przez Anelson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...