Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam wszystkich, jako nowy użytkownik forum. Posiadam od kilku lat stare i ani trochę nie wyjątkowe A4B5 1.6ADP, które aktualnie stoi bez układu napędowego i czeka na silnik. Pomyślałem, że skoro (z powodu braku auta) nie mam co robić z wolnym czasem, to poudzielam się troszkę na forum ?

,,,

Witam od niedawna stałem się posiadaczem audi a4 b8 2010 Avant. 2.0 tdi moc podniesiona do 170 koni. Wczesniej audi a3 8l 1999 1.6 b+g :) a3 też zostaje w rodzinie dla dziewczyny :) pozdrawiam

,,,

Witam wszystkich, od dwóch tygodni w posiadaniu A4 zakupiona dla mojej wybranki, dla siebie wybrałem S4 B8, jednak Jeszcze miesiąc muszę poczekać, bo płynie. Już znalazłem kilka tematów, które na samym początku Mi pomogły, więc zostanę na dłużej.

,,,

Witam wszystkich z tej strony Jacek z woj.Wielkopolskiego okolice Kalisza też jestem szczęśliwym posiadaczem Audi pozdrawiam wszystkich

Witam serdecznie

Od 30tkm radośnie leję benzynkę i olej do mojego CDNB i to jakoś lubię :) Nie planuję jej zostawic, choc s4 baardzo kusi.

Dziękuję z góry za całą cenną wiedzę, która zebraliście na forum.

Pozdrawiam,

Mateusz