Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich, z racji tego że jestem miłośnikiem czterech pierścieni i posiadaczem A3 8L od siedmiu lat, a od roku A4 B5 2.8 quattro zdecydowałem się dołączyć do forum bo dzieli nas wspólna pasja do fajnych autek. Ponadto staram się sam diagnozować i naprawiać to co się da, a na forum można znaleźć pomoc w tych sprawach.

Jeszcze raz wszystkim CZESC.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

Dzień dobry wszystkim. I stało się a4 już w garażu. Forum przeglądane już wcześniej ale jakoś nie było okazji się zalogować.

,,,

Witam i dzięki za przyjęcie na forum, od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 1,9 Tdi 130km myślę ze na forum znajdę Pomoc w razie problemów Pozdrawiam :)

Edytowane przez Kombiak

,,,

13 minut temu, Kombiak napisał:

Witam i dzięki za przyjęcie na forum, od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b6 1,9 Tdi 130km autko przywiozłem z Niemczech i mam problem z radiem raczej z Navigation plus po odłączeniu z aku radio wymaga jakiegoś 4 cyfrowego kodu niestety go nie posiadam wyciągnąłem radio czytałem ze może być gdzieś naklejka z kodem ale niestety nie ma czy jest jeszcze jakaś opcja żeby to rozpracować czy zostaje mi tylko Elektryk co potrafi z czytać z epromu przesyłam fotki

Pozdrawiam całe Forum.

image0 (10).jpeg

image1 (7).jpeg

image0 (11).jpeg

Jesteś w dziale powitań kolego. Tutaj tylko się witamy. Umieść Twój wątek w odpowiednim dziale (Forum techniczne-> Nawigacja, car audio i cb)

5 minut temu, Muskel1 napisał:

zrobiłem Edit dzięki :)

Co znaczy zrobiłem edit?

Ty nie masz możliwości przenoszenia wątków do innych działów. Musisz w tym dziale, który Ci pdałem otworzyć nowy wątek. Czyli tekst tego wątku skopiować i wkleić do nowo otwartego.