Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Nazywam się Gabriela i jestem z Wrocławia. Na forum zalogowałam się gdyż szukam pomocy , przede wszystkim w poznaniu i kupnie nowego auta jakim chciałabym żeby było Audi A4 B8. Do tej pory jeździłam C6 3.0 TDI a ostatnio Passatem B6 2.0 TDI, którego właśnie sprzedałam. Troszkę mi się zwiększył budżet i wymarzyłam sobie A-czwóreczkę :)

Jeśli będę mogła liczyć na waszą pomoc będę wdzięczna. :)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Gabi

Edytowane przez Gabriela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów jednego z nielicznych tak profesjonalnych forów.

Nie jest to tylko komplemenciarstwo, ale przeglądałem różne i wiem że niektóre fora to merytoryczne porażka, dlatego "Wielki Szacun" dla wszystkich użytkowników tego forum. :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam na imię Daniel. Pochodzę z Nawojowej k. Nowego Sącza, natomiast na co dzień mieszkam i pracuję w Krakowie (w jednej z krakowskich korporacji). Do tej pory jeździłem jedynie samochodami rodziców i znajomych. Od trzech lat posiadam prawo jazdy kat. A i Suzuki Bandit 600, którego do niedawna uważałem za wystarczający sposób na poruszanie się.

Jednak lata lecą (trzeba się w końcu uniezależnić od innych i od pogody) i postanowiłem zakupić swój pierwszy samochód i padło właśnie na Audi A4 (B5 1,6). Ponieważ poszedłem w opcję ekonomiczną (teoretycznie) i kupiłem samochód w chyba okazyjnej cenie, teraz samochód stoi u mechanika (sprzęgło, zawieszenie przednie, był jeszcze problem z brakiem mocy i falującymi obrotami). Generalnie pewnie trochę minie zanim samochód doprowadzę do odpowiedniego stanu.

Jako że nie należę do osób, które potrafią pisać epopeje o wszystkim i o niczym, a raczej piszę gdy rzeczywiście mam coś do powiedzenia to zakończę w tym miejscu. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,mam na imię Krzysiek mieszkam w Opolskim mam zamiar zasięgnąć trochę wiedzy na temat Audi ponieważ mam zamiar kupić A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz witam wszystkich z was razem i osobno jestem zielony z motoryzacji i mam problem z moja audi jak wiekszosc z was a mianowicie ten warkot po odpaleniu ale niemam zamiaru sie do niego przyzwyczajac jeszcze raz witam i pozdrawiam bede walczyl o moje audi jak sie dowiem przyczyny to napiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

Mam na imię Łukasz i jestem z Wrocławia. Przyszedł czas na zmianę samochodu, a że sytuacja finansowa trochę się poprawiła, to postanowiłem poszukać jakiegoś ładnego sedana. Żonie i mi bardzo spodobała się A4 z rocznika 2008-2009 (1.8 TFSI)i na takie autko chcemy się zdecydować - o ile finanse na to pozwolą. Budżet na samochód to ok 50k PLN plus opłaty (ubezpieczenie, wymiany filtrów i olejów, przegląd...). Problem jest taki, że nie wiem, czy to co widzę na otomoto, czy to nie są jakieś trefne egzemplarze, od których powinienem sie trzymać z daleka. Czy ten budżet na autko takiej klasy nie jest zbyt mały? No i inna kwestia, kupować w PL czy za zachodnią granicą? :)

Z góry dzięki za wszelaką pomoc :)

Pozdrawiam,

Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, czy uszkodzona bądź będąca na wykończeniu pompa wspomagania może wydawać jakieś dźwięki?

Na pewno zaobserwowałem różne opory przy kręceniu kierownicą na różnych obrotach silnika. Rzadko zdarza się też, że słyszę jakiś pisk gdy kręcę np. przy parkowaniu gdy opór jest większy.

Edytowane przez erpees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa lubi wydawać piski jak się kończy bynajmniej tak u mnie było. Może też magiel padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :a4fan:







:hi:


PS: Tu się tylko witam, napisz w odpowiednim dziale, na pewno uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum :a4fan:

:hi:

PS: Tu się tylko witam, napisz w odpowiednim dziale, na pewno uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.8 b+g planuje trochę je dopieścić, więc z tego powodu też będę potrzebował troszkę waszej pomocy, gdyż pojęcie mam nie wielkie. ;-) Liczę na miłe przyjęcie! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...