Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczy

Pozdrawiam z żor

Ps.

Ma moze ktoś namiary na chłopaka z żor czarne a4 b7 w sedanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj :)


moze ktoś namiary na chłopaka z żor
Myślę że pochodzicie z jednej miejscowości, więc Tobie najłatwiej go namierzyć. Ja bym jednak rozejrzał się za jakąś laską :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Jak widać po nazwie tematu - jestem z Krakowa. Nie tak dawno kupiłem leciwego dziadka Audi A4 B5 z 1995 r. Trochę się naciąłem, ale cóż po fakcie mogę powiedzieć, głupi byłem i tyle :) Próbuję go teraz doprowadzić do porządku, w większej części już mi się udało, ale zostało kilka elementów o które pewnie będę Was męczył. Kaszalota znalazłem niedaleko Krakowa, trochę przyparty do muru potrzebowałem samochodu "na już" i niestety uwierzyłem na słowo właścicielowi. Później na przeglądzie była załamka, ale żeby nie tylko narzekać, to powiem, że przejechałem już nim kilka tysięcy km i jak na razie jeździ i nic większego puki co się nie stało. Przynajmniej tani był a teraz skutecznie uzupełnia mi luki wolnego czasu :decayed: Bez przywitania przeglądam już od jakiegoś czasu to forum oraz a4club.pl (ale ono chyba już umarło?). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gościem kiedyś rozmawiałem ale autko jego mało widać...a chciałbym sie kiedyś spotkać i pogadać...Ps, łaski nie szukam :)

Jest już żonka i córeczka no i dziewczynka w kombiaku..

Chłopaki,jak dodawać fotki, nie ogarniał troche tego co jest napisane w temacie dodawanie zdjeć na forum w regulaminie....

Kopiuj - wklej nie wchodzi w grę?

Jeśli ktoś byłby w stanie wytłumaczyć, będę wdzięczny....

Dziekuje):):):)

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiuj - wklej nie wchodzi w grę?

W pewnym sensie tak ... https://lh3.googleusercontent.com/NbaCzOeWObFXlv5viKciHi9Rr02TTwo-JEqtkT0Bsjw=w387-h259-p-no

Jeszcze dokładnie nie obejrzałem tego forum, a jest pod względem formy dość specyficzne w porównaniu do tych, które dotychczas używałem. Na pewno zdjęcie które chcesz opublikować musisz wgrać do jakiegoś "wieszaka", typu Google+, Fotosik czy Image Shack. Jak wgrasz, klikasz na zdjęcie prawym przyciskiem myszy i wybierasz opcję "Kopiuj adres obrazka" i go wklejasz jak ja to zrobiłem powyżej ze swoim Błękitkiem. Jak na razie nasze forum nie przyjmuje opcji :facepalm:

Edytowane przez Jędrulawawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...