Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od miesiąca jestem posiadaczem Audi A4 B6 130KM Avant. Jest to moje pierwsze Audi. Mam nadzieje, że znajdę tutaj wiele odpowiedzi na moje pytania ;)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, forum przeglądam od jakiegoś czasu, bo przymierzam się do zakupu samochodu właśnie tej marki. Nadszedł czas że trzeba się zarejestrować, bo nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje nurtujące pytanie. Choć oczywiście wiele odpowiedzi już znalazłem, co mnie bardzo cieszy :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już długi czas się zbierałem by tu dołączyć ale jakoś nie było okazji ale teraz gdy rodzi się plan rozwoju mojej Audi to na pewno się przyda pomoc osób które się na tym znają. Jestem posiadaczem Audi a4 b5 1.8t B+G z 2000r. Na pewno będę miał kilka pytań odnośnie części wymian itd. Bardzo interesuje mnie wymiana radia(po lifcie) na navi :). Jeszcze raz Witam i Pozdrawiam :D Zapomniałem dodać, że pochodzę z Gorzowa Wlkp. :P

Edytowane przez Kozdrowski Jarosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam administrację, koderatorów oraz wszystkich użytkowników forum A4. Aktualnie jeżdżę A3 8P Sportback z 2007r. Jestem na etapie wyboru innego auta w tym pod uwagę biorę A4 B8.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jesstem nowym forumowiczem i posiadaczem AUDI a4 b6 1.9 tdi wierze ze znajde tu odpowiedzi na wiele pytan dotyczacych mojego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Nazywam się Mateusz, mieszkam w okolicach Rzeszowa, a od niedawna jeżdżę A4 B6 3.0 V6. Na forum zaglądałem już wcześniej głównie jako gość, gdy majstrowałem przy brata B7, i bardzo często znajdywałem pomocne informacje. Mam nadzieję, że w miarę potrzeby uzyskam od Was pomoc, a jeśli tylko będę umiał, oczywiście również zobowiązuję się pomagać, bo przecież po to jest to forum! ;) Pozdrawiam, Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie na forum Audi A4. :lol:

Od nie dawna jestem szcześliwym posiadaczem A4 B8 2.0 TDI/170 ps.

Mam nadzieje,że bedzie mi służyć a w razie czego uzyskam tu potrzebne mi informacje.

POZDRO! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć


Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem a4 b6 quattro 1.8t AVJ


Pozdro :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...