Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich użytkowników :) zakładam konto ,żeby powiększyć trochę wiedzę z zakresu audi , kupiłem niedawno swoją już 3cią Audyce :)

było:

1995r A4 b5 2.8 V6 + LPG 174KM

2000r A4 b5 1.9TDI 90KM

obecnie:

2002 model rocznikowy 03r A4 B6 1.8T Quattro LPG Avant :)

Moim hobby jest ekstremalna jazda (katowanie) motocyklami oraz trochę samochodami , całkiem przypadkiem kupiłem pierwsze audi mimo najszczerszych chęci naprawde ciężko ten samochód zepsuć ,wiadomo na bieżąco cały czas coś trzeba dłubać :) dlatego zostałem wierny tej marce chyba już przy 4kołach na masce zostane , od paru dni jeżdżę quattro i nigdy się nie spotkałem z taką trakcją i sposobem prowadzenia :) Pozdrawiam wszystkich Audi Maniaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Jestem z Kielc od niedawna jestem posiadaczem Audi a 4 b5 97rok , 1,9 tdi 110 km , myślę że sporo wiedzy na temat tego samochodu uda uzyskać mi się tu na forum a isam w miarę moich możliwości postaram się podzielić swoimi spostrzeżeniami i wiedzą . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Woj. lubelskie .

Obecnie a6 c5 - 1.8 t , 150 km i a6 c5 - 1.9 tdi , 131 km.

Noszę się z zamiarem zakupu a4 b8 - 2.0 d cr i nie wiem czy to dobry pomysł ?

Pozdro.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Pomimo wcześniejszego braku posiadania konta, cała moja familia może się pochwalić wielką miłością do marki Audi. Na obecną chwilę każdy, z mojej familii jeździ czymś z Ingolstadt, jak i również wszyscy użytkujemy diesli :D.

Generalnie rzecz biorąc, wczoraj zakupiłem lekko bite A4B8 i w związku z tym pojawia się kilka pytań, na które mam nadzieję że pomożecie mi odpowiedzieć.


Szerokości!
Tolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co prawda jeszcze nie mam audi, ale coś z bliskiej rodziny, czyli VW EOS 2.0T DSG z 2008 roku.

Mam go od kilku lat i jestem b. zadowolony, ale czas na zmianę (planuję A4 z 2013, 14) i stąd moja obecność tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam na imię Mateusz, studiuję we Wrocławiu, forum czytam już od dłuższego czasu i w jakiś sposób ukształtowało ono moją opinie o marce Audi (często bywałem również na a6klub.pl).

Założyłem konto, ponieważ chciałbym zacząć się aktywnie udzielać, od jakiegoś czasu poszukuje też jakiegoś Audi dla siebie, jestem pewny, że znajdę tu pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Kamil, mieszkam w Legionowie - woj. mazowieckie, jestem posiadaczem Audi A4 B7 1.8T 163 KM w wersji S-line ( niestety Anglik, ale przymierzam się do przekładki - auto szykuję dla żony ), mam nadzieję, że forumowiczowie tego portalu są tak samo chętni do przekazywania informacji i udzielania rad, jak to jest na forum passata, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam na imię Paweł, mieszkam w Nowym Sączu, obecnie kulam się srebrnym AUDI TT 8J 2.0T / 240KM.

W perspektywie planowana przesiadka na S4 lub S3;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem Kuba, mieszkam w okolicach Cieszyna, w garażu mam dwie A4 b6 :) 2.5 tdi i 1.8T

czesc:) która się lepiej zbiera? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...