Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj i kupuj, po autach które miałeś powinienneś być zadowolony. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, iwadrian napisał:

Witaj i kupuj, po autach które miałeś powinienneś być zadowolony. :hi:

Mam taką nadzieję :)

Z francuzów też byłem zadowolony, ogólnie to trzeba dobrze trafić i dbać o auto...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano wszystkim :) mam nadzieje ze juz niedługo stane sie posiadaczem wymarzonej A4 1.8t Q :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niedawno zarejestrowałem się tu na forum.
Posiadam A4 B5 z 97' a niedługo chcę przeskoczyć na B6 z 2004.
Podejrzewam, że z większością problemów będę pisał na forum gdyż większość napraw u nas w rodzinie robi się na własną rękę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jak już zaznaczyłem w temacie - mieszkam w Poznaniu i na forum jestem nowy. Trafiłem tu z bardzo prostego powodu - zaplanowałem sobie kupić A4 B6. :)

Aktualnie jeżdżę A3 8L 1.6 z 2001 roku. Auto w bardzo fajnym stanie, bardzo zadbane i w ogóle, ale stwierdziłem, że poszukam czegoś większego i nieco mocniejszego w dalsze trasy (wakacje, czy choćby wyjazdy do moich, lub mojej dziewczyny rodziców - po 300km w jedną stronę).  Różne opcje brałem pod uwagę, ale jednak wyszło na to, że A4 B6 będzie fajnym wyborem. Brałem pod uwage jakieś japończyki, ale chyba przywiązanie do marki już się wykształciło. Silnik - B6 najnowszym autem nie jest, dlatego diesle odpuściłem.  Pojemność raczej średnia, bo opłaty i ekspoatacje. Więc padło na 1.8T.  Avant, bo znacznie praktyczniejszy.  W międzyczasie zobaczyłem, że ludzie bardzo chwalą sobie quattro.  Jak ma mi sie jeździć przyjemniej kosztem tego ~1l/100km, to pomyślałem, że czemu by nie? ;) W tym momencie przez chwilę zastanawiałem się nad Subaru Legacy, ale odpuściłem. Tak, szukałem chyba najtrudniejszej do znalezienia kombinacji B6, czyli 1.8T Avant  Quattro.  Poszukiwania trwały z 4 miesiące i jak dobrze pójdzie to na początku marca przesiadę się do auta, które spełniło wszystkie te wymagania (na własną rękę od prywatnej osoby ze Szwajcarii).

Jakichś wielkich planów modzenia nie mam, więc nie powstanie kolejny ekscytujący topic o rozwoju auta, ale chętnie dowiem się w razie potrzeby jak coś naprawić, lub poprawić. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników na forum .

Jestem szczęśliwym posiadaczem A4 od 28 stycznia , przedtem jeździłem Volkswagenami i myślałem ,że zostanę przy tej marce już na zawsze . Jednak gdy przyszła decyzja o zmianie pojazdu na większe to coś mnie podkusiło i zdecydowałem się właśnie na Audi . Na początku szukałem jakieś b7 jednak z budżetem do 20k cięzko znaleźć coś do jazdy dlatego zdecydowałem się na starszą generację . Moja akurat jest z niemiec prosto ściągnięta parę dni przed kupnem . Narazie nie posiadam zdjęć jeszcze nie zrobiłem nie mam się czym chwalić narazie . Typowy czarny golas a Avancie bez fajerwerków z 2003 r . Silnik AVF 130km przebieg 244tys , z opcji to narazie tylko xenon a reszta to chyba standard czyli climatronic , elektr. szyby przód , 6x PP , zestaw Audi concert. Brakuje mi odblokowania fis-a . Mam plany co do niej nie miałe ale zobaczymy na co pozwoli budżet i dalsze użytkowanie jej.

 

Moje wrażenia narazie są jak najbardziej pozytywne , jeździ się fajnie :)

Pierwszy serwis za mną czyli paski , płyny i trafiły się przy okazji świece do wymiany :)

Postaram się uzupełnić profil zdjęciami jak tylko zrobię je .

Mam nadzieję ,że długo mi posłuży bo nie zmieniam aut często .

Życzę wszystkim by mieli zawsze rogal na twarzy od jazdy i ból szyi od patrzenia się odchodząc od swojego woziła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jakie są najlepsze wydechy do audi s4 b5 ? Jakie firmy polecacie ?

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
Jestem nową osobą zarejestrowaną tutaj.
Mam nadzieję, że wspólnymi siłami rozwiążemy każdy problem.

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem świerzym posiadaczem A4 B5 avant...myślę że się nie zawiode na tym aucie...lubie troche pogrzebac sam w aucie dlatego dołączyłem do Was...POZDROWIENIA z KRAKOWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...