Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem Łukasz i mieszkam w Lublinie.. od prawie roku posiadam a4 b5 avant 2.8 quattro, a dziś postanowiłem dołączyć do forum :) 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,  na imię mam Marcin Pochodzę z małopolski z okolic Trn,  pozdrowienia dla wszystkich z forum a4 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,  jestem na etapie poszukiwań.Mam nadzieje że niedługo dołącze do szczęśliwych posiadaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Auidi A4 B8 Avant 2.0 Tdi (Caga) z 2010 roku. 

Pozdrawiam

Radek z Tczewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim forumowiczom i użytkownikom 4 pierścieni mocy ;)
Jestem Michał z Wielkopolski i mam audi :D

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim 

mam na imię Dawid, od 5 lat siedzę w UK miasto na północy Northallerton (niedaleko darlington, york i leeds) 
i planuje kupić swoje pierwsze Audi :D z Vagami miałem do czynienia i z moich uwag Golf 4 to nie Vag w porównaniu z Seatem Leonem pierwszej generacji :)
mam nadzieje ze Audi będzie bliżej Leona niż Golfa jakością i radością 
w Polsce mieszkałem w Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :a4fan:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów!

Mam na imię Tomek, mieszkam w Chojnie. Na początku grudnia żona kupiła sobie Audi A4 B7 z 2007 roku z przebiegiem 89500 km, skrzynia multitronic. Na początku marca samochód idzie do gazu, gdyż zakładany roczny przebieg 30000 km uczyni je tańszym w eksploatacji. Poprzedniczką obecnej była A4 B5 1,8l z 1995r. też w gazie, którą w niecałe 4 lata zrobiliśmy prawie 100000 km z jedną unieruchamiającą awarią. Samochód dostał miano pancernego ;-) Wcześniej był VW Bora 1.9 TDI który sprawiał więcej problemów (jednak drobnych) ale dawał dużo frajdy. Ja obecnie jeżdżę Jeepem Cherokee z 2004r 3,7l też w gazie i ten też daje wiele frajdy i jest miły do posłuchania. Uskuteczniam też Jeepowe forum. Potrafię nieco zrobić przy aucie sam, więc nie jestem kompletnym laikiem choć za super znawcę się nie uważam. Chcę na forum korzystać z olbrzymiej skarbnicy wiedzy praktycznej jednakże jeśli będę tylko potrafił to sam chętnie pomogę, doradzę i podpowiem. 

Tak więc witam raz jeszcze i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mieszkam na pomorzu(GTC) ,posiadam A4 B5 AHH 1999.Auto posiadam ponad 2 lata.Chciałem kupić na początku A3 ,jednak trafiło się A4 zadbane ,z prawdopodobnie realnym przebiegiem (czyt."dużo ponad powszechne 250..."),dodatkowo samochód posiadał cały pas przedni od S4 i wymienione przednie zawieszenie.Po powrocie do domu samochodem wiedziałem ,że to był dobry wybór.Czułem się w nim jak bym miał go już przynajmniej pół roku.Cieszyłem się że nie kupiłem małej A3.Teraz po dwóch latach użytkowania ,zastanawiam się nad zmianą na B6 ,ale tylko w Quattro i raczej avant.Z drugiej strony jednak moja A4 w miarę jest "wierna" ,przód S4 nadaje ładnego wyglądu,więc może skończy się na małym chipie.To tyle o mnie.Mam nadzieję że na forum znajdę dużo ciekawych treści na temat "władcy pierścieni":D. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem z Jarosławia woj. Podkarpackie. Posiadam Audi a4b5 1.6 z 1995 r. Jestem wielkim fanem marki i dlatego kupiłem takie Audi. Było w opłakanym stanie ale chyba poczuła drugą młodość. Dużo wymienione/naprawione i dużo chęci na zrobienie tego autka na ideał. Pozdrawiam wszystkich ciepło i mam nadzieję, że w razie potrzeby znajdę tutaj pomocną dłoń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam na imię Michał  z okolic tarczyna i jestem jak że bardzo szczęśliwym posiadaczem Audi a4b5 2.5 V6 150km. Pozdrawiam

Edytowane przez Miclas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Stałem się posiadaczem Audi A4 B5. Chciałbym się przywitać z wszystkimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma na imię Robert i pochodzę z Wisły z województwa Śląskiego,po paru latach jazdy Mercedesem powrót do Audi.Z audi jestem praktycznie związany od 20 lat,stąd powrót na stare śmieci.Pozdrowienia dla wszystkich pasjonatów Audi.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...